שאלה בקשר לגיל אנשי פורום משחקים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לגיל אנשי פורום משחקים

wooper

Recommended Posts

נראה לי שאתה הכי מבוגר פה בפורום - אני צודק ?

אתה צוחק?

עמודים קודמים הגיבו משתמשים יותר מבוגרים, יש לקרוא את כל הדיון ולא רק הודעות אחרונות.

מעבר לזה, יש בפורום משתמשים גם בני 40+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צוחק?

עמודים קודמים הגיבו משתמשים יותר מבוגרים, יש לקרוא את כל הדיון ולא רק הודעות אחרונות.

מעבר לזה, יש בפורום משתמשים גם בני 40+.

אז כנראה לא קראת - הכי מבוגר שהגיב זה URIB בן 37

* כל השאר זה "אבא שלי" - והתכוונתי לחברי הפורום

יש בפורום את Old- cat בן 56.

בסמיילי אחד: :o

בעצם 3: :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה לא קראת - הכי מבוגר שהגיב זה URIB בן 37

* כל השאר זה "אבא שלי" - והתכוונתי לחברי הפורום

יש גם את Huber שהוא בן 32.

וכפי שנודע לך - Old cat בין זקני השבט.

יש עוד מבוגרים בגיל הזה פחות או יותר, אך אינם מזדהים ו\או פעילים במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן 23 וחצי, סטודנט למדעי המחשב בפתוחה(מתכנן אולי לפרוש מהפתוחה ולנסות להתקבל לאוניברסיטה), משחק כמה שעות בשבוע(ואם אני בלי עבודה אז יותר) ובעל חזק, XBOX360 וPS3.

שיחקתי המון לפני הצבא(הרבה פלשפוינט, UT ועוד). אחרי כך התגייסתי לגבעתי אז כמובן שהמינון קצת ירד, וכבר אחרי הצבא כבר התחלתי לשחק הרבה פחות(גם החשק קצת יורד כי הסדר עדיפויות משתנה)

בסך הכול זה תחביב כמו כל תחביב, חבל שבארץ זה לא מקבל כבוד ראוי כמו תחביבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית הרבה תגובות ממה שציפיתי :D

אולי באמת אני מחמיר אם עצמי יותר מידי.נוסף לכך אם אני לא משחק בכלל אני מרגיש הפסד

אני אתפשר על כמה שעות בשבוע

הבעיה איתי שאם אני מתחיל משחק טוב אני חייב לסיים אותו כמו שסרט טוב לא מפסיקים באמצע

בגלל זה אמרתי בזבוז זמן,למשל על oblivion למרות שבסופו של דבר לא נהנתי ממנו במיוחד בזבתי חודש בערך עד שסיימתי אותו

לא שזה תרבות ירודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה אנשים "מבוגרים" שמשחקים המון במשחקי מחשב (תסתכל באינטרנט,לא חסרים כתבות על מכורים לWoW שאיבדו עבודה בגלל זה)

אני אישית בן 18,ומשחק די הרבה כשאני חוזר מהצבא (ביעקר כי אין משהו אחר לעשות :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן 18, לפני גיוס(מתגייס במרץ)

משחק משחקי מחשב(אין לי קונסולות) בתדירות די גבוהה בזמן האחרון אחרי שהתפנה לי קצת זמן אחרי שהתפטרתי מאחת העבודות שלי(היו לי 2).

משחק הרבה פחות מפעם(בזמן בית ספר הייתי משחק כל יום לפחות 4-5 שעות), היום מוצא זמן בעיקר כאשר אני לא מצליח להירדם(כמו עכשיו) או שיש לי משהו עוד שעתיים(סידורים/עבודה/חברים/חברה וכו').

בסופו של דבר, אני יחסית "נגמלתי" וזה אחד הדברים היותר טובים שקרו לי בחיים.

משחקי מחשב זה עכשיו פנאי בשבילי, משהו שאני עושה בשביל הכיף(כי זה כיף) ובשביל להעביר את הזמן לדבר הטוב הבא שקורה - פעם זה היה כל מה שאני עושה ובסופו של דבר הייתי בן אדם הרבה פחות מאושר.

אם יש כאן תלמידי תיכון שלא עושים כלום חוץ מלשבת על המחשב וחושבים שהחיים שלהם קקי - פשוט תתגייסו מאוחר, ואז תבינו איך החיים מתחילים שבית ספר נגמר ומתחילים לעבוד באופן רציני ולהכיר אנשים.

חפרתי, מתנצל.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 16 לומד בשבח מתעסק קצת בבודי בילדינג, לומד גיטרה (כבר 9 שנים) + יש חברה ואני . רוב התקציב הולך לתחביבים האחרים שלי אבל אם לא היה לי אותם כהרגל אז הייתי חנון מחשבים כניראה....

אבא שלי בן 49, חייל קומנדו לשעבר שטען שגיימינג זה בזבוז זמן אבל אחרי שהראתי לו את WIC ו COD4 הוא קנה לעצמו מחשב כמו שלי וכמה מכותרי הפעולה המשובחים שיצאו והתחיל לחרוש עליהם... עד שאמא שלי לא נכנסה לתמונה... עכשיו אנחנו משחקים לעיתים רחוקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן36 החודש, עם 3 בנות בבית, משרת פיתוח בסטארטאפ ועדיין חובב.

האמת היא שעד שנה ג' באוניברסיטה אפילו לא היה לי מחשב ולא ידעתי מה זה "חלונות" בכלל :lol:.

בתיכון היה לי קומודור 64 ולחברי ATARI עם טייפ בתור כונן והיינו כותבים משחקי פיקסלים בבייסיק. היו משחקים כמו Leisure Suit Larry או SPACE INVADERS

ב-1997 בערך קניתי P-II-300M עם 64M זיכרון אני חושב שהריץ ודומיו...

אח"כ מהעבודה היה לי P-III 500M שהריץ DELTA FORCE שהיה קפיצת מדרגה רצינית ומשרת אותי עד היום בגאווה וללא תקלות עם PRO

המפרט הנוכחי שלי מחכה לשדרוג כרטיס מסך במקום ה-1950XT הנאמן והמזדקן שלי...

אני משחק משחקי FPS או 3rd Person כי אין לי זמן לפיתוח דמויות או אסטרטגיה מסובכת.

משחק שעה-שעתיים מדי פעם (2-3 בשבוע) כמו שאחרים רואים או טלביזיה. פשוט עושה SAVE וחוזר לזה בפעם הבאה, אלא אם העלילה סוחפת באמת ואז אני קצת "נסחף" לשחק יותר.

אישית אני ניתקתי את הכבלים וגם את האנטנה - לראות 80% פרסומות, פרומואים, "ריאליטי" ירוד, חדשות וקריינים/פוליטיקאים/עלאק-סלבז-עם-תוכניות-אירוח מנופחים ומלאי חשיבות זה באמת בזבוז זמן טוטאלי ומבטיח נזילת IQ מהירה לאבדון!

גיימינג איכותי עדיף בהרבה ובסופו של דבר גם גוזל הרבה פחות זמן בלי לזלזל באינטיליגנציה שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...