אתמול עברתי תאונת דרכים, אני היחיד שנפצע :( - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתמול עברתי תאונת דרכים, אני היחיד שנפצע :(

1

Recommended Posts

אתמול ב6 וחצי, חבר של אמא שלי נהג, אמא שלי קדימה אני אחותי הקטנה ואח לי הקטן נסענו מאחורה.

היינו בדיוק בכיוון לעשות בדיקת עיניים לרישיון נהיגה.

החבר לא נתן זכות קדימה בצומת, ואישה שנהגב בכ70 קמ"ש נכנס בנו, בדלת השמאלית מאחורה.

אני ישבתי צד ימין, כנראה הראש שלי עף ימינה, נחתכה לי הגבה לאורך כמעט לגמריי הכל היה דם.

תוך שניות התאספו איזה 50 איש. האמבולנס לכך אותי לנהריה, בדרך הוא אמר לי שיש לי חתך עצבני שם.

בסוף הגעתי למחלקת עיניים, 20 הרדמות מקומיות, ואז תפרו מבפנים ואז מבחוץ.

למזלי העין לא נפגעה, ואני מקווה שלא תישאר צלקת רצינית.

לחבר של אמא שלי ישללו תרישיון כנראה לשנה, ואז הוא יצטרך לעשות טסט מחדש וגם לשלם קנס, כי הוא היה בשנתיים תנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה איזה צרוף מקרים ! גם לי היתה תאונה אתמול (3 בלפנות בוקר יום שישי)... נסענו אני וחברים שלי לחוף בראשון ובחזרה משם לכיוון רחובות חבר שלי נסע במהירות(המהירות המדיוקת חסויה)האוטו נזרק בהשתלבות לכביש המהיר בגלל החצץ שהיה על הכביש והמהירות כל התחת נזרק , הנהג שבר את ההגה לצד השני והאוטו התפרפר באמצע הכביש המהיר ונכנס במחסום של השלויים כשהפנים כלפי התנועה .

כולנו יצאו שלמים מזה ואף אחד לא נפצע במזל בגלל שהינו חגורים ,הינו ברכב חזק(וולסווגן פסט טורבו) ולא באיזה סוברו פשע ואף אוטו במזל לא התנגש בנו ...עברו שם מלא מכוניות שכמעת פגעו באוטו חלקם אפילו שיפשפו (ואני לא מתכוון שהם עשו רק רוח )אותו ממש כי הוא חסם עדיין חצי נתיב בכביש המהיר באמצע הלילה בשעה שזה קרה כולם נוסעים שם על 150 + -

האוטו השני שהיה איתנו (חברים שנסעו אחרינו) ראו אותנו ועצרו בצד השני של הכביש כשאחד מהם עבר את הכביש מוכנית אחת כמעט

העיפה לו את הצורה ברגע האחרון הנהג זז , הוא פגע לו ביד עם המראה של האוטו שנפלה אחרי זה , האוטו מהמהירות והסטיה עשה 3-4 סיבובים באמצע הכביש המהיר

עכשיו אני מבין מה זה סרט רע ...יש לי עדיין פלאשבקים מהארוע למרות שזה לא טרואומה ואף אחד לא התנהג כמו איזה כוסית אפילו שהאוטו נזרק וראינו שאנחנו במצב ממש לא טוב ועומדים להתנגש במשהו אף אחד לא צעק

ב 7 עוד שמענו בחדשות שדיברו עלינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לפסאט משהו?!

מכונית מדהימה.

אה שכחתי לציין שהפסט הלכה "פיפאן" יענו תוטל-לוס ...אבל אני חייב לציין שלפנים הרכב לא קרה כלום והכל שם היה שלם רק החזית הלכה

וכל הצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה איזה צרוף מקרים ! גם לי היתה תאונה אתמול (3 בלפנות בוקר יום שישי)... נסענו אני וחברים שלי לחוף בראשון ובחזרה משם לכיוון רחובות חבר שלי נסע במהירות(המהירות המדיוקת חסויה)האוטו נזרק בהשתלבות לכביש המהיר בגלל החצץ שהיה על הכביש וכל התחת נזרק , הנהג שבר את ההגה לצד השני והאוטו התפרפר באמצע הכביש המהיר ונכנס במחסום של השלויים כשהפנים כלפי התנועה .

כולנו יצאו שלמים מזה ואף אחד לא נפצע במזל בגלל שהינו חגורים ,הינו ברכב חזק(וולסווגן פסט טורבו) ולא באיזה סוברו פשע ואף אוטו במזל לא התנגש בנו ...עברו שם מלא מכוניות שכמעת פגעו באוטו חלקם אפילו שיפשפו (ואני לא מתכוון שהם עשו רק רוח )אותו ממש כי הוא חסם עדיין חצי נתיב בכביש המהיר שבאמצע הלילה מתי שזה קרה כולם נוסעים שם על 150 + -

האוטו השני שהיה איתנו (חברים שנסעו אחרינו) ראו את אותנו ועצרו בצד השני של הכביש כשאחד מהם עבר את הכביש מוכנית אחד כמעט

העיפה לו את הצורה ברע האחרו הנהג זז , הוא פגע לו ביד והמראה של האוטו נפלה , האוטו מהמהירות עשה 3-4 סיבובים באמצע הכביש

המהיר

עכשיו אני מבין מה זה סרט רע ...יש לי עדיין פלאשבקים מהארוע למרות שזה לא טרואומה ואף אחד לא התנהג כמו איזה כוסית אפילו שהאוטו נזרק וראינו שאנחנו במצב ממש לא טוב ועומדים להתנגש במשהו אף אחד לא צעק

ב 7 עוד שמענו בחדשות שדיברו עלינו

נשמע כמו חתיכת סיפור איימים :-\

לא הבנתי דבר אחד, מכונית שפוגעת ביד של מישהו ב-150 קמ"ש והיד נשארת במקום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו חתיכת סיפור איימים :-\

לא הבנתי דבר אחד, מכונית שפוגעת ביד של מישהו ב-150 קמ"ש והיד נשארת במקום ?

היד פגעה במראה הצדדית של האוטו ...המראה נתלשה כתוצאה מהמכה ...זה שהמראה פגעה בו כאבה לו היד והוא החזיק אותה הרבה זמן

אבל לא היה שבר ...חוץ מזה המכונית שפגעה לו ביד ברחה >:(

נ.ב אני מצטער אם אני גונב את הדיון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...