חוקים חדשים בצה"ל החל מ 2008 בנושאי משמעת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוקים חדשים בצה"ל החל מ 2008 בנושאי משמעת

Jules Winnfield

Recommended Posts

המשמעת בצבא היא בדיחה ואני לא רואה איך הדברים הללו ישנו זאת לטובה, אני עוד ליד הקריה ואני רואה המון חיילים שלבושים כאילו הם יוצאים לבלות, חלקם מגיעים לצבא עם נעלי קרוקס, חולצה פתוחה ולא מגולחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד לא הבנתם שבצבא הכל זה כיסוי תחת ???אף אחד לא מוכן לקחת אחריות על שום דבר .

והחוק הזה אמור למנוע ממפקדים לשפוט חיילים סתם כי בא להם ל30 יום כלא על כל עבירה פשוטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשמעת בצבא היא בדיחה ואני לא רואה איך הדברים הללו ישנו זאת לטובה, אני עוד ליד הקריה ואני רואה המון חיילים שלבושים כאילו הם יוצאים לבלות, חלקם מגיעים לצבא עם נעלי קרוקס, חולצה פתוחה ולא מגולחים.

תעשה בבקשה חלוקה בין הצבא לקריה\גובניקים בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שה'הקלות' שניתנת בעונשים זה לא בגלל שהמ"פ מתחשב בחייל . מרביתם זה רק טירטור בשביל החייל / אינטרס בישביל המ"פ . הרבה חיילים היו רוצים שבוע בכלא מאשר 30 יום ריתוק בבסיס . העונש הפופולרי ע"י המ"פ . בריתוק אתה עדיין תעשה את העבודות שלך . שבוע בכלא זה מעין חופשה להרבה חיילים. תחשבו על הנדסאי מכונות בחיל חימוש . הוא יעדיף כלא מאשר ריתוק . זה אומר X ימים בלי מכונות לתקן . וזה לא על חשבון הרגילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זו ההכללה המטופשת הזאת?

אני "ג'ובניק" בצריפין ואתה בחיים לא תמצא אותי לא מגולח או עם חולצה בחוץ.

להיפך, לי אישית יוצא לראות לא מעט אנשים מבסיס סגור עושים את הדברים הנ"ל.

ואני יכול להגיד לך, שאתה לא תראה הרבה מהיחידה שלי עושים את הדבריים הללו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבשר לך שלא מעט פעמים אני עובר בתחנה המרכזית בת"א (מקום מטונף לכל הדעות אך מדובר בנושא לדיון אחר) ובסביבתה ורואה חיילים קרביים (אני מזהה אותם לפי הסיכות והנשק המשופצר) שלא שמים קצוץ על משמעת כך שלא מדובר בג'ובניקים מהקריה כפי שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק, מניסיוני, דווקא הקרביים הם הם הזרקנים בנושא משמעת. אפילו ראיתי כאלו שיצאו הביתה על מדי ב.

הג'ובניקים שלדעתך "זורקים" הם לא באמת זורקים אחרת היו מזינים אותם, לא חסר מ"צ ליד ובתוך הקריה. הם פשוט השיגו \ זייפו פטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה יותר לגיטימי שחייל קרבי ייצא הביתה על ב', מאשר ג'ובניק.

כשאתה משרת במקום שכדי לצאת ממנו אתה צריך להספיק לעלות על שיירה שמגיעה פעם בשבוע, זה מובן שאין לך זמן להחליף לא' ולצחצח נעליים.

לעומת זאת, ג'ובניק שיש לו אוטובוס הביתה כל 20 דקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן אל תכניס לי מילים לפה, אני לא טענתי אם זה מוצדק או לא, אבל זה המצב. גם אני חזרתי מפריסות בשטח הביתה על מדי ב' זה לא הנקודה. למרות שלא נסעתי בתחבורה ציבורית, הורידו אותי בדרך חזרה לבסיס ואספו אותי משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הבנתם שבצבא הכל זה כיסוי תחת ???אף אחד לא מוכן לקחת אחריות על שום דבר .

והחוק הזה אמור למנוע ממפקדים לשפוט חיילים סתם כי בא להם ל30 יום כלא על כל עבירה פשוטה...

כן זה גם ימנע מהם לשפוט את כל הפוסתמות שלהם ליום ריתוק בבסיס.

רק עכשיו הייתי במילואים זאת פשוט בדיחה, ראיתי את הפוסטמות והשרמוטות באמצע תרגיל כרגיל לא שמות על המ"פ

צופות באח הגדול וצועקות עליו...

איזה סדר ואיזה משמעת כל שרמותה חושבת שזה קיטנה.[br]פורסם בתאריך: 17.12.2008 בשעה 23:37:58

מחזק, מניסיוני, דווקא הקרביים הם הם הזרקנים בנושא משמעת. אפילו ראיתי כאלו שיצאו הביתה על מדי ב.

אל תשכח את המילואימניקים אנחנו יותר גרועים

אומרים לנו תודה עם אנחנו עולים על מדים ולצאת על מדי ב / חצי ב זה לא משהו חדש מבחינתנו ...

מצד שני יחסית לאחרים לרוב אנחנו באים בהתנדבות כי כרגיל הצווים מגעים בהתרעה של יומים ואנחנו עושים עבודה של 5 שרמוטות + 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זו ההכללה המטופשת הזאת?

אני "ג'ובניק" בצריפין ואתה בחיים לא תמצא אותי לא מגולח או עם חולצה בחוץ.

להיפך, לי אישית יוצא לראות לא מעט אנשים מבסיס סגור עושים את הדברים הנ"ל.

ואני יכול להגיד לך, שאתה לא תראה הרבה מהיחידה שלי עושים את הדבריים הללו..

כתבתי במיוחד "קריה" כי שם זו בעיה ידועה ומפורסמת ו"ג'ובניקים בסגנון" - של הקריה, לא התכוונתי להכליל את כולם.

אחד הדברים הכי מעצבנים הם כשאתה יוצא הביתה אחרי איזה 25 יום בעזה ל3 ימי מנוחה שגם מהם מדי פעם מקפיצים אותך ואתה צריך

להיזהר כל הזמן ממ"צ שמנסים להדביק לך דו"ח בזמן שאתה רואה כל מיני ג'ובניקים מסתובבים לך ברחוב על חצי א' וכדומה.

אצלי בגדוד רוב החברה יצאו בצורה לא תקנית (להראות דווקא או משהו לא ברור) אבל יצאו בצורה מכובדת (מה שנקרא "מדוגמים"). הם

לא צייתו להנחיות אבל לפחות יצגו את צה"ל בכבוד בניגוד לג'ובניקים שהזכרתי למעלה (ושוב, אני לא מכליל על כולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים לנו תודה עם אנחנו עולים על מדים ולצאת על מדי ב / חצי ב זה לא משהו חדש מבחינתנו ...

מצד שני יחסית לאחרים לרוב אנחנו באים בהתנדבות כי כרגיל הצווים מגעים בהתרעה של יומים ואנחנו עושים עבודה של 5 שרמוטות + 1

זה לא נכון בכל המקומות. תותחנים, שיריון (וגם הנדסה בחלק מהמקרים) נשארים מרובעים גם במילואים, זה אומר חולצה בתוך המכנס, גומיות ונעליים תקניות או שאתה חוטף הערה או אפילו תלונה (כמה עשרות ש"ח קנס ברוב המקרים). אני יכול לציין שבהרבה מקרים במילואים אני נראה ושאר חברי ליחידה נראים יותר מסודרים מאשר חיילים סדירים שמסתובבים סביבנו.

ד"א, כמעט כל הצווים שלי חריגים עם התנדבות, זה לא קשור לעניין של ההופעה, זה פשוט רוח היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למילואים שלי אני נוהג להגיע על מדי ב' מלאים (כולל חגורה, נעליים וגומיות). בדומה ל-fungiman, אני נראה הרבה יותר מדוגם ביחס לחלק מהסדירים ביחידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, כמעט כל הצווים שלי חריגים עם התנדבות, זה לא קשור לעניין של ההופעה, זה פשוט רוח היחידה.

חחח רוח היחידה קצינים מפגרים שלא מסוגלים לשלוח צו מילואים כמו שצריך אחרי שהם יודעים על התאריך חודשים מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצינת קישור לא מתפקדת. הקצינים ביחידה (ואני בינהם) נדפקים מזה בדיוק כמו (ובד"כ יותר) החיילים הפשוטים.

מה שאמרתי שמשמעת והופעה הם עניין של היחידה ואין קשר לכמות ומהות המילואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...