כשמזמינים ADSL... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשמזמינים ADSL...

Boomer

Recommended Posts

300 שקל אתה משלם על הוספת אפשרות השימוש בטכנולוגית ה ADSL על גבי קו הטלפון הרגיל שלך (תשלום הכרחי וחד-פעמי).

234 שקלים אתה משלם על התקנת כרטיס הרשת + החייגן (דבר מיותר ויקר!!!). אם ברשותך כרטיס רשת, אתה יכול לדלג על התהליך היקר והמיותר הזה.

אם אין לך כרטיס רשת, רכוש אחד בעלות של 50 ש"ח (כל כרטיס רשת סטנדרטי עולה בסביבות המחיר הזה פלוס מינוס..).

עם הזמנת השירות, דרוש במפורש שאינך מעוניין בביקור טכנאי להתקנת כרטיס רשת. ביום ההתקנה יגיע רק טכנאי נזק עם המודם בידו יחבר אותו לכרטיס הרשת שלך (שהתקנת כבר מראש במחשב) אתה תגדיר את הרשת בעצמך, תהליך ממש קל ולוקח 2 דקות ואם יש לך כבר חשבון מוכן אצל אחת מספקיות הגלישה, אתה יכול לצאת לדרך. אם לא, פשוט תתקין את החייגן של נזק שעושה את העבודה בשבילך ומאפשר לך בכל פעם לבחור ספק אחר שתוכל לגלוש דרכו (התשלום מתבצע ע"פי התחברות ודקות, הדבר יקר ובשעה אחת אצל ספק ממוצע מהפורטל של החייגן של נזק, כבר הלכו לך 17 שקל, אז תעשה את השיקולים שלך ותעשה חשבון אצל אחת מהספקיות ואז באמת תוכל לגלוש ללא הגבלה).

בהצלחה!!!

חייגן WOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Say it with me: מ-ו-נ-ו-פ-ו-ל

בדיוק! >:(

הם גורמים להרבה לקוחות להאמין שהם "משביחים/ממירים" להם את הקו לקו ADSL, כשבפועל, אין בכלל כזה מושג!

הם בסה"כ מחברים את זוג חוטי הנחושת של קו הטלפון שלך לציוד ה DSLAM במרכזת (SO HARD TO DO!!!!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשסילבן שלום הסיר את מס הקנייה מנגני המוזיקה הניידים, הוא חתם על חוזה שהפך את נזק למונופול!!! Walla האלה... תמיד מחסירים פרטים חיוניים!

ממש סקופ!!!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרכוש את המודם מנזק... לא שווה ת'כסף.

חכור אותו מהם ושלם עליו ב"עקיפין" דרך התשלום החודשי של החבילה שבחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה גם אפשרות לקנות מודם ASDL של בלמיר וה"התקנה" אז עלתה "רק" 99 ש"ח. ואז משלמים כל חודש רק את המינימום עבור חבילת ההתחברות (עוד רמאות של הזק) שבחרת. אני לא יודע אם המבצע הזה עדיין נמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמבצע של ההתקנה ב 99 ש"ח ניגמר...

עכשיו אתה משלם 300 ש"ח התקנה ואם אתה מתחבר לנזק בין לאומי אתה יכול גם לקבל מצלמת אינטרנט וחלונות (זה מה שרואים בפירסומים שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמבצע של ההתקנה ב 99 ש"ח ניגמר...

עכשיו אתה משלם 300 ש"ח התקנה ואם אתה מתחבר לנזק בין לאומי אתה יכול גם לקבל מצלמת אינטרנט וחלונות (זה מה שרואים בפירסומים שלהם)

ממקורות מסויימים..... כדאי לחכות לשבוע הבא, חוזר. חצי מעלות דמי ההתקנה (150 ש"ח במקום 300) וחודש חינם.

לא לתפוס אותי במילה, אבל ככל הנראה הוא יהיה תקף החל משבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...