בעיית חיבור מחשב לסוויטש' - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חיבור מחשב לסוויטש'

Lioriiii

Recommended Posts

ברשותי 2 מחשבים, מחשב אחד עם מעבד 1800 עם מערכת הפעלה 2000 ועם כרטיס רשת 3COM

ועוד מחשב עם מערכת הפעלה 98 וכרטיס רשת של .

ו-2 המחשבים נמצאים ב-2 חדרים שונים, ועשיתי להם שקעים (כמו בכל משרד עם -תעלות) וחיברתי את כל 9 החוטים כולל הסיכוך לשקעים באותו הסדר בדיוק כדי שאוכל להעביר במהירות של 100MB.

וכל הכבלים שברשותי כרגע הם CAT5E חדשים לחלוטין שקניתי!

ומה שקורה שבחדר אחד מהשקע יוצא כבל למחשב (שהוא CAT5E) ובחדר השני מהשקע יוצא כבל (?CAT5E) שהוא מחבר בין השקע לסוויטש'.

והמחשב השני מחובר ישירות לסוויטש' עם כבל?(CAT5E) (שימו לב שהשקעים חברים אך ורק מחשב אחד שנמצא בחדר השני).

ומה שקורה הוא שאני לא מצליח להעביר נתונים כלל ברגע שהסוויטש מחובר, ולעומת זאת כשרק ה-HUB מחובר אני מצליח להעביר נתונים אבל רק עד 10 MB כיוון שהוא תומך עד 10 MB.

האם צריכה להיות דרך מסיומת לחבר את החוטים שבתוך השקעים בצורה מסויימת?(אני חיברתי את כל 9 החוטים בדיוק באותו הסדר ב-2 השקעים).

אודה לכם על כל מענה, תגובה, או סיוע!

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבלים ישרים, נכון? {בין סויטצ' למחשב כבל ישר!}

עכשיו, אתה בכללי לא תעביר 100 מגה בייט... אלא זה 100 מגה ביט שזה 12.5 מגה בייט {אני מקווה שאתה יודע את זה}.

על איזה סויטצ' מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הכבלים צריכים להיות אחד אחד תואם. ז"א עם לדוגמא הכבל מהמחשב יוצא מרגל מספר 1,2,3,4,5,6,7,8 לפי סדר, (תמספר את החוטים כרצונך, תקבע כיוון ותמספר) הכבל שבקיר יעביר בדיוק את אותם כבלים לצד השני של הSwitch , כך שה- Switch יקבל בדיוק את אותו סדר של גידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אז שכל הקטע שהם מחוברים באותו הסדר בדיוק!

ואני ממש לא מבין מדוע אני לא מצליח לקיים קשר בין המחשבים כלל.

יכול להיות שהחוט של הסיכוך צריך לחבר אותו במספר מיוחד??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צב"ד מיוחד בשביל זה (ציוד בדיקה). יש מה שנקרא Lan Fluke, אבל אני לא בטוח שיזדמן לך להתעסק עם ציוד שכזה כיוון שמדובר בציוד יקר ומיועד לטכנאי .

כל מה שנותר לך לעשות הוא פשוט לבדוק קצרים עם Fluke (רב מודד) רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...