שיתוף אינטרנט ( זה לא שיתוף רגיל ,כנסו לפרטים זקוק לעזרה) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף אינטרנט ( זה לא שיתוף רגיל ,כנסו לפרטים זקוק לעזרה)

NetSpider

Recommended Posts

טוב חברה הסיפור הוא כזה .

יש לי מודם ALCATEL שהפכתי לראוטר ,עכשיו הוא מחובר לספק והכל עובד טוב אצלי (מחשב 1) .

יש לי שני מחשבים שמחוברים בכבל מוצלב אחד לשני כלומר "למחשב 1" יש שני כרטיסי אחד מחובר למודם ואחד לרשת הפנימית.

אז עכשיו שאני מחובר לאינטרנט אין לי שום Dial UP ,אז אני רוצה לדעת מה אני צריך להגדיר כך שבמחשב השני תהיה גישה לאינטרנט.

אני בנתיים לא רוכש האב כך שזהו פיתרון זמני שאני רוצה שהמחשב השני יגלוש , פשוט אני לא רוצה לחזור ל PPTP זה רק מעמיס על המערכת.

אז תודה חברה ....

מחכה לתגובות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הלינק ,זה לא קשור לנושא שיש לנו פה .

והמחשב שעליו יש שני כרטיסי רשת המערכת הפעלה שלו ME (אני יודע .... על תגידו שום דבר)

והשני יש 98SE .

המחשב עם שני כרטיסי הרשת אז אחד מחובר למודם ויש wingate של המודם עצמו 10.0.0.138 .

עכשיו הכרטיס השני מחובר בכבל מוצלב למחשב השני .

אז רציתי לדעת מה אני אמור להכניס בהגדרות של המחשב השני כך שהוא יפנה למודם דרך המחשב שלי , זה מבלבל אני יודע ,אבל זה הגיוני ואפשרי רק ממה להתחיל ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול...לצערך, לעשות כך חיבור "באופן ישיר" אבל אתה כל יכול להשתמש ב ICS במחשב בעל שני כרטיסי הרשת בין הכרטיס המחובר למודם לבין הכרטיס המחובר למחשב השני.

עוד דבר, באותה הנשימה, אתה יכול להפעיל איזושהי תוכנת חיבור אחרת (נניח WinRouter) או תוכנת פרוקסי כלשהי (נניח WinProxy) על המחשב בעל שני כרטיסי הרשת, וזה בעצם אותו דברף כמובן.

הבעיה בקונפיגורציה זו היא שלא הרווחת כלום עם הפיכתו של המודם לנתב מאחר ועדיין הינך תלוי במחשב ה"מארח", פתרון טוב ועדיף בהרבה יהיה אכן לרכוש את אותו האב או סוויץ' המדובר ולעשות כן בהקדם האפשרי.

and that's all she wrote :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...