מהי הדרך הטובה ביותר לשמור על מסך ה-LCD שלי? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי הדרך הטובה ביותר לשמור על מסך ה-LCD שלי?

6th Finger

Recommended Posts

לאחרונה קניתי מחשב חדש ואיתו גם מסך [samsung T200]. על-מנת לשמור על אורך חייו של המסך החלטתי לפרסם את הנושא הזה כאן. אז, מהי הדרך הטובה ביותר לשמור על מסך ה-LCD שלי? לשים שומר מסך? לשים למסך טיימר שיכבה בעצמו [נמצא בקטגוריה 'צריכת חשמל' בסימניה של שומר המסך]? לכבות אותו כשאני הולך לישון ולהדליק כשאני מתחיל להשתמש בו? או שיש בכלל דרך אחרת? תודה רבה לעונים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מנקה אותו תשתמש בנוזל המיוחד למסכי הLCD עם המטלית המיוחדת שנימכרת בחנויות..

תיהיה עדין בחיבורים שיש לו (אם יש למסך שלך יותר מDVI).. כשאתה מכניס ומוציא כבלים אליו וממנו..

אל תיגע במסך עם האצבעות ... אל תצמיד אותו יותר מידי ללונגים או דברים שעלולים לחסום לו תחורים שיש מאחור..

כשאתה מרים אותו ומזיז אותו לשנות זוויות תעשה את זה בעדינות.. בלי לתפוס את אזור התצוגה ובלי להפעיל עליו לחץ(על המסך עצמו) תחזיק רק מהדפנות

בקשר לכל מה שיש לך בוינדוס..שומר מסך.. הפעלה כיבוי.. לרוב המסכים היום יש הגנה מפני כיבוי והדלקה מרובים אבל בשביל להאריך חיים בצע כיבוי דרך הלחצן

רק אחרי שהמחשב נכבה ולא באמצע תהליך הכיבוי גם בשביל להאריך חיים ולרובם יש מצב חיסכון בחשמל..אבל זה יותר בשבילך.. המסך עמיד בפני משך זמן הדלקה ארוך.. פשוט לכל מקרה תעשה שומר מסך שיפעל בערך חצי שעה אם לא תיגע במסך גם בשבלי להאריך חיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...