50 שנה לאשה שדרסה הומלס והניחה לו למות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

50 שנה לאשה שדרסה הומלס והניחה לו למות

maverick

Recommended Posts

חבר מושבעים בארה"ב גזר היום (שבת) 50 שנות מאסר על שנטה מלארד, בת 27 מטקסס, שדרסה הומלס והשאירה אותו למות מפצעיו במכוניתה.

ממש חוסר רגישות: לא מספיק שהיא הייתה תחת השפעת אלכוהול וסמים, דרסה אדם היא אפילו לא טרחה לטפל בו. היא פשוט המשיכה בנסיעה הביתה, כשהוא מרוח לה על השמשה, התנצלה בפניו ונכנסה הביתה. מיותר לציין שהוא מת מפצעיו.

ממש דפוקה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2672794,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיכרות היא לא תירוץ. נכון שהיא לא היתה מודעת למעשיה, אבל היא היתה מודעת למעשיה כשהחליטה להשתכר.

אף אחד לא דחף לה סמים לגוף בניגוד לרצונה ולכן היא אחראית למעשיה ללא קשר ליכולתה לחשוב בצלילות בזמן ביצוע המעשה.

זה החוק והוא צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע ששיחק תפקיד פה הוא ההזנחה. היא הייתה כל כך שיכורה או מסטולה שהיא אפילו לא שמה לב שהיא דרסה מישהו. או אולי בעצם היא כן שמה לב שהרי היא ביקשה ממנו סליחה.

הזילזול הזה בחי אדם הוא זה שהביא עליה את המכה הזו. חבל שבארץ לא נוהגים ביד קשה יותר.

אם היא הייתה רק דורסת אותו ומזעיקה עזרה, היא הייתה מקבלת פחות (היא עדיין נהגה תחת ההשפעה). מה שאני לא מבין הוא איך הם ידעו שהיא נהגה שיכורה ותחת השפעת סמים שהרי היא המשיכה בנסיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, צודק אבל מוגזם.

לדעתי 20 שנה היו מספיקים כאן, בארץ היום נותנים 10 ואפשרות לקצץ ב1/3 על התנהגות טובה.

אבל כניראה שכך האמריקאים מלמדים את הצעירים של היום שDONT DRINK & DRIVE - אחרת תקבל 50 שנה בכלא.

(כניראה שהיא תמות שם לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לשפוט את האישה...אבל כמה מסטול אתה צריך להיות כדי לא לשים לב שיש לך מישהו על השימשה?

אני מתפלל לאלוהים שלא אהיה כזה מסטול בחיי :)

כמו שאומרים: "לי יש חוק, אני לא נוהג כשאני על ירוק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה זוועה!

הוא גסס שעתיים בתוך המכונית שלה והיא לא עשתה כלום!

חמישים שנה ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...