איך נבחנים לA+ במחיר שפוי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נבחנים לA+ במחיר שפוי?

Googleness

Recommended Posts

אז אני מחפש מקום בארץ להיבחן בשביל הסמכה של A+ (רק מבחן בלי קורס) ומקום אחד שמצאתי ביקש 1257 ש"ח כולל מע"מ על כל טופס! (יש שני טפסים אז יוצא מעל 2500 ש"ח).

עכשיו אם נתחשב בעובדה שהבחינה אמורה לעלות לפי המחירון באתר של COMPTIA בערך 180 דולר לטופס יש לנו הפרש מחירים עצבני.

מישהו מכיר ? ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה A+:

לינק - http://certification.comptia.org/a/

Genia ושות' (כלומר כל מי שרוצה לדעת למה) - אז בסך הכל מדובר בתעודת הסמכה שאני ממש לא צריךללמוד אלייה כי אני ממילא עובד בזה החומר של זה בלי להעליב את מי שכתב אותו פשוט מגוחך. פה זה חוסך לי זמן וכסף של קורס למשהו יותר ממוקד.

למה אני צריך תעודה? מכיוון שאני עוסק במתן שירותי מחשוב לעיתים נקלעת בדרכי הזדמנות יוצאת דופן לעסקאות גדולות מהרגיל ובשביל זה צריך להציג תעודה כלשהי המסמיכה אותי לעסוק בנושא. לכן A+ מתאים לי כי זה נותן לי אופציה להרחיב את התחום עיסוק מעבר לרגיל בלי לבזבז זמן על קורסים וגם לא כסף.

ונחזור לשאלתנו מישהו מכיר מקום שעושה את הבחינה במחיר שפוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן לי יש את התעודה..ולא נתקלתי עדיין במקום שיודע מה זה.

החומר באמת שטויות,וגם הבחינה.

בכל אופן..אני מניח שאתה מעל 18 ,אז זה לא רלוונטי. (פרוייקט נט"ע עושים תבחינות האלה בסבסוד רציני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרוייקט לא יהיה רלוונטי עברתי את ה18 ממזמן.

ובקשר לזה שאף אחד לא מכיר את התעודה לא ממש רלוונטי הם גם לא מכירים את המקצוע ובקושי יודעים להדליק מחשב. זה כמו שהיום אני ארצה להשתמש בשירותיו של חשמלאי ואבקש לראות תעודה כלשהי זה לא ידבר אליי מה שכתוב שם רק שזה מראה לי שהוא יודע מה הוא עושה זה הכל.

סתם שאלה עשית את הבחינה בגרסת 2003 הישנה או 2006 החדשה? אם זה גרסת 2006 איזה מהמבחני בחירה לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טופס 601 שזה הבסיס וכולם צריכים לעשות ויש עוד שלושה מבחנים שהם לבחירה ומתוכם עושים רק 1.

עקרונית הם הוסיפו לבחינה במתכונת החדשה פרק שלם של מקצעויות וכולי, גם קטע של ועוד שאר ירקות.

המבחני בחירה הם IT Tech / Remote Support / Depot Tech

כאשר הIT מקיף וכולל את כל החומר והDEPOT הוא הפשוט ביותר מבחינת תוכן.

באופן טבעי אני אישית הולך על הIT. יש סקירה מלאה שלהם בלינק שנתתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יעזור לי הסמכה של כשהלוח אם של מישהו נשרף?

ומה עוזר הסמכה של A+? הרי לתקן את התקלה אתה יודע בכל מקרה בלי קשר להסמכה...

את ההסמכה אתה צריך בשביל הפורמליות לפי מה שאני מבין ממך ונראה לי שעדיף לך את ההסמכה של ויסטה(או MCP שבעצם מסמיך אותך כטכנאי רשתות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עוזר הסמכה של A+? הרי לתקן את התקלה אתה יודע בכל מקרה בלי קשר להסמכה...

את ההסמכה אתה צריך בשביל הפורמליות לפי מה שאני מבין ממך ונראה לי שעדיף לך את ההסמכה של ויסטה(או MCP שבעצם מסמיך אותך כטכנאי רשתות).

מצד שני אם ישאלו אני יכול להוציא את הרשימת נושאים שA+ כולל בתוכו ולהראות שם מעבר לענייני חומרה שיש שם פרק של רשתות ופרק של ובעצם פרק כמעט לכל דבר אם מפרשים נכון וזה לא משנה ממילא כבר עברתי על ערכת לימוד שלמה בשביל הוודאות שבעניין אז אני לא אשב לעשות קורס או לעבור מחדש על נושאים לבחינה של MCP וכו'לי זה לא משנה ממש.

הרעיון הכללי בדיון הוא מי עושה את הבחינה במחיר זול יותר מ1200 שקל פר טופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...