מישהו יודע מה זה הפרוטוקול UDP? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה זה הפרוטוקול UDP?

y_i_c

Recommended Posts

TCP מוודא שהPACKET שהגיע לצד השני אכן הגיע לשם , וממתין לאישור הגעה .

UDP פשוט שולח , ולא מזיז לו , אם זה הגיע לצד שני או לא . פחות מאובטח , עושה אותו דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתם אומרים אני מבין שאין טעם לפתוח את הפורט הזה במודם ADSL.???

פתחתי סרבר FTP על הסרב שלי...כדי לחסוך לי טירחה ולא להצטרך לשלוח לחברים שלי את הקבצים באמייל אלא שהם יורידו מה FTP.

מישהו יודע מה הפורט של netmeeting?

דבר נוסף...ניתן לפתוח שרת WEB ושרת FTP על אותו מחשב?

או...האם ניתן לפתוח פורט שלא ישוייך למחשב מסויים אלא מחשב שיפתח את הפורט ברשת הפנימית גם יקבל את המידע?...כגון אם אני רוצה לפתוח את הפורט של IDENT של מירק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפתוח כמה "שרתים" שאתה רוצה על אותו מחשב - כול עוד הוא מספיק חזק בשביל להחזיק את ה Services

ואם אני לא טועה את ה UDP Port אתה צריך להשאיר פתוח מאחר וישנם תוכניות או שירותים שמתמשים בהם בשביל להעביר כמויות מידע קטנות במהירות.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מאובטח

לא מאובטח, המילה המתאימה היא אמין.

נכון. ב-UDP אין הבטחה שכל החבילות יעברו באופן תקין. בוידאו דרך הרשת זה לא ממש משנה כי שגיאות קטנות פה ושם לא גורמות לאובדן מידע קריטי עד כדי חוסר אפשרות להבין מה היה הוידאו המקורי. המהירות במקרה זה הרבה יותר חשובה מהאמינות (שעליה מפצים בצורות אחרות כמו למשל JITTER BUFFER).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע....אבל יש לי בעיה מוזרה אחרת.....

מה FTP לא ניתן להוריד קבצים עם FLASHGATE או אפילו הורדה של אקספלורר.......

ניתן רק לעשות העתק הדבק וכדומה.....

זה קורה רק כשמתחברים מבחוץ...אם אני מתחבר מבפנים בעזרת הכתובת הפנימית הוא מאפשר לי הכל....זו כנראה בעיה של פורטים סגורים שפלאש גייט משתמש...

מישהו נתקל בזה פעם????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא..ניזכרתי בעוד משהו.......נורטון אנטי וירוס קופץ כל הזמן וטוען שיש וירוס במחיצה של הסקריפטים ...אני לא זוכר את שמו....

בהזדמנות שזה יקרה עוד פעם אני אביא תמונה....

אני בטוח שזה לא וירוס אלא אם כן יש לי וירוס בדיסק של 2000 (בהתקנה שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע TCP/IP הוא אוסף של פרוטוקולים, UDP הוא אחד מהפרוטוקולים שעובד בשכבת התעבורה(מודל 7 שכבות), מספק את שרותי התעבורה, בניגוד ל-TCP לא מאמת את קיום הקשר לפני תחילת שידור אלא מאמת קבלת מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...