שירות בצבא וקבא - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות בצבא וקבא

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 290
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שתלמיד תיכון נכנס לאוניברסיטה הוא מקבל שוק ממה שיש שם,או שזה רגיל בשבילו כי הוא למד בבצפר 12 שנה?

if you will expect it to be like school, you'll get a shock

you will need to sit down for a longer time (where i learn it's about 90 min, if the lecture is longer, then we get a few minutes break)

and you will learn things way faster then u learn at school

(i mean, they teach you more at less time, how much u learn - it's up to you to keep up)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מה תלמד. אצלנו בבאר שבע אוהבים לתת לפיסיקאים בשנה א' את הדבר הבא בשיעור הראשון:

http://en.wikipedia.org/wiki/Taylor_series#Taylor_series_in_several_variables

אוי נו, תעשה לי טובה... בב"ש גם הפיסיקאים לומדים בסבבה... המרצים עושים להם את המוות, אבל עדין צוחקים על זה...

ומה שמיוחד במדעי הטבע זה שאתם לומדים את המקצוע מהיום הראשון- הנדסות בד"כ לומדים קורסים ממש שקשורים למקצוע רק בסמסטר השני\ שלישי, ובראשון רק את המתמטיקות\ פיסיקה\ כימייה\ תיכנות...

את השוק מקבלים כולם... תמיד ימצא המרצה הסאדיסט שיביא לך איזה משהו לא מהעולם הזה ולא תבין מאיזה כיוון זה נופל עליך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוח......

לא שמעתם על מועד ב'?

תמיד יש כאלה שפורשים בסמסטרים הראשונים, אבל זה כבר מוגזם... במחזור שלי הרבה פחות נפלו, והרוב, כאמור, למדו די בסבבה (קרעו את התחת, אבל ידעו גם לצאת כשאפשר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא האנשים שפרשו, אלא האנשים שהכריחו אותם לפרוש.

הפקולטה בפיסיקה בב"ש לעומת זאת בטכניון הרבה יותר נקושה ביחס לנכשלים וחזרה על קורסים, מצד אחד זה טוב, מצד שני לא כ"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא שמעתם על המחאה של המחלקה להנ' חשמל, שעשו שביתה ועד כמה שאני זוכר קיבלו פאקטורים נורמאליים מהמרצים (גם להןם היו אחוזי נשירה וציונים מטורפים...)?

מצד שני, אצלכם בטוח זה לא הייה עובד... באמת מחלקה קשה... באסה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסת חשמל הם מאות אנשים בכל מחזור. אנחנו אולי 150 אנשים בפקולטה כולה. מי ישים זין?

ואה כן, איך אפשר לשכוח, את המרצה שגרם להם לפתוח בשביתות (אמנון מועלם - 90 אחוז נכשלים בפיסיקה 2) המחלקה להנדסת חשמל החזירה לנו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90% נכשלים? זה כמו דינמיקה אצלנו באויר' בטכניון ;D

מצטיין נשיא טען שהוא עשה את הקורס הזה, 2 עברו, הוא קיבל 70 ואחד נוסף שחזר על הקורס קיבל 75 ;D

שמע, אני לא יודע איך זה בב"ש. אתה לא הראשון משם שאומר לי שחדוא 1 זה באמת משחק ילדים. יכול להיות שזה נכון, אבל זה השוק. אי אפשר להסביר את ההבדל ברמות בין הבצפר לאונ'..

אני רק יודע שחדוא 1 בטכניון נחשב לאחד המקצועות הכי קשים שיש, אולי וכנראה בגלל שזה מקצוע ה"שוק" שיש פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא בכדי אני ממליץ לאנשים להתחיל ללמוד בקטנה חדו"א לפני הלימודים האקדמיים.

בכדי לא לחטוף "שוק" ואז להוריד את הממוצע הסופי.

כן אנשים, ישנה עקומה המראה כי בממוצע, ממוצע סמסטריאלי עולה ככל שמספר הסמסטר מתקדם.

בד"כ זה נובע בגלל חוסר היכרות עם מערכת הלימודים הגבוהה והשוק שמקבלים בהתחלה.

ממוצעים נמוכים בהתחלה משפיעים על הממוצע הסופי - לא חבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחנים קשים? לא. הוגנים? לא תמיד.

יואב, אני נוטה שלא לסמוך על סיפורים שמתגלגלים השד יודע כמה זמן, תעבור את הקורס, תתקדם בתואר, ותבין שהוא בדיחה.

את כל מה שכתבתי שמעתי ממקור ראשון, זה לא סיפורים שמתגלגלים :P אבל זה לא עקרוני, ברור לי שזה בדיחה. זה כמו שאחרי שאתה לומד טריגונומטריה, פתאום גיאומטריה אוקלידית נראת לך שטויות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...