מי הם המשתמשים ?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי הם המשתמשים ?!

the ferret

Recommended Posts

לא משהו ארוך , רק מי שרוצה לספר בקצרה - גיל , איפה את/ה גר , בתיכון/צבא/אחרי צבא.

כמה זמן אתם משקיעים מול המחשב ???

כמה השקעתם במחשב ומסביב לו (זמן וכסף) ???

האם אתם נכנסים למונחים או רק מכירים את המילים (SATA , CAS , BUFFER וכו')

THE FERRET - שזה בעצם משהו בין סמור לבונה (החיות הקטנות שנראות כמו סנאי) מחווה למנוע החיפוש הישן.

בן 24 מנתניה , עובד בחברה וגם כטכנאי מהצד. מתעניין במחשבים , אלק' ו-GADGETS.

מחשב חדש לאחר 3 שנים - P4 2.4C + GIGABYTE8KNXP + 2X256 GEIL 433 GOLDEN DRAGON + 9800PRO + WD RAPTOR 36.7 10K SATA + 120GB SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פליקס לרמן

לומד...או שמה אני צריך להגיד למד ^_^

עכשיו אני מחפש עבודה..

בן 16 מכרמיאל

אם אני לא מול המחשב אני ישן...ואם אני מול המחשב אני שומע ...

ואני יודע במחשבים רק מה שלמדתי מפיסי פרו...אחרי זה משום מה לא למדתי כלום ^_^

אז אני ספאמר בפורום כללי ולפעמים מגיב בשאר חלקי האתר אם יש לי כוח ואני יודע ת'תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באתר כמעט שנה ולא ראיתי את הנסיונות הקודמים אלא אם כן אתה מתכוון לשאלה "בני כמה אתם" שחוזרת על עצמה כל כמה זמן וזה באמת דומה

בכל מקרה אני דקטור שזה השם משפחה שלי בן 22 חובב חומרה מאז גיל 13 או 14 (לא זוכר בדיוק מתי התחלתי באמת בקטע של החומרה יש לי מחשב בבית מאז גיל 7)

כרגע מסיים לימודי MCSE בג'ון ברייס גר בגבעת זאב שזה פרבר של ירושליים

את המחשב שלי קניתי ב10K לפני כמעט שנה וחצי וזה עדיין מפרט די מרשים אבל בא לי להחליף בשנייה שיוצא HL2 (מפרט בצד)

עריכה: אם אתה אומר שהיה לפני שבועיים כנראה שיש לי כשרון לפספס את הת'רדים האלה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

בן 20 מכרמיאל, מורה לגיטרה, סיימתי תיכון, התחלתי תואר ראשון אבל בגלל מחלה חזרתי לכרמיאל וכרגע לא נראית התקדמות לאיזה כיוון.

אין לי מושג כמה אני מול המחשב, רק שאני מקליט, עורך או כותב.

משקיע במחשב בערך רבע מהיתרה החודשית, זה יוצא בסביבות ה2000 בחודש, כל הזמן מעדכן את הבן **** הזה.

מכיר את המונחים, לפחות את רובם, מה שאני לא יודע אני מנסה ללמוד, אבל קשה להתעדכן שכל יום יש מושג חדש :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SpiritKnight, שזה כינוי שחבר שלי המציא בדרך הביתה מבי"ס שנה שעברה(גאוני, אה? ;D)

בן 14 מנתניה.

במחשב גולש בHWZONE, ועוד כל מיני שטויות.

קונה משהו למחשב פעם בחצי שנה

מכיר מונחים ומושגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל מכיוון שנוצר בי הרושם שבעולם המחשבים זה נראה כמו בעולם המוסכניקים - אם אתה לא יודע ברמה של "מומחה" , אם אתה לא יודע מה זה RAID0+1 , FAST SCSI2 או מה ראשי התיבות של CPU , או RAM אז אין לך זכות דיבור ופורומים מסויימים או אתרים מסויימים הם פשוט "מעבר ליכולתם להבין".

בתור טכנאי שהרכיב מערכות לפי דרישה לאיזור כפר שמריהו נתניה והאיזור וגם בתור מוכר בחנות יצא לי בזמן ההתקנה בבית הלקוח לדבר

ולהסביר מה אני עושה. אז תאמרו שאני בעצם פוגע בעצמי כי אז הם ידעו ולא יצטרכו אותי , ולהפתעתי הדבר דוקא פעל לטובתי - קיבלתי טיפים גדולים יותר והלקוח היה מרוצה והרגיש שלא מנסים לסדר אותו והוא מקבל ערך מוסף.

בדיוק כמו מוסכניק - אני חושב שלא צריך להסביר ללקוח ה-כ-ל כמו שהוא לא מסביר לי איך מנוע עובד אבל כן! צריך לומר לי "אל תמלא מים בתחנת דלק כי זה ייצור אבנית במנוע ואל תחליף שמן כי סוג שמן לא מתאים יגרום לקורוזייה בגומיות של המנוע" ואולי לא להיכנס למה זה גומיות המנוע אלא לעזור.

דעתי היא כי יהיו כ- 4-5 פגישות חוזרות עם הלקוח לפני שהוא יוכל לתפעל לבדו הרכבה של כרטיס PCI חדש ואני בטוח! שהוא יקרא לי לכל פגישה חוזרת כזו.

אסור לשכוח כי עולם המחשבים נמצא בשימוש של קרוב ל-60% מאוכלוסיית העולם ומשרת כמעט 80% מהאוכלוסייה גם אם הם לא עובדים מול מחשב על בסיס יומי.

לכן רציתי לשאול מי הם האנשים באתר ומהם "כישוריהם" כי לדעתי לא צריך כישורים כאלה גבוהים לאהוב מחשבים כמו שאנחנו , ה"שרופים"

שמתעדכנים יום יום ועושים עבודות יד במחשב (לא לזה התכוונתי - סוטים !!!) אוהבים.

תתפלאו אבל יש "זקנים" כמוני שגם לומדים באוניברסיטה וגם עובדים ועדיין בלילה משחקים ב- UNREAL MULTIPLAYER בלילה.

נסו גם אתם - קחו פרוייקט טיפוחי - את אחד מחבריכם או חברותיכם ולאט לאט תשפכו להם מושגים כלליים : איך המחשב עובד ומה זה מעבד וזיכרון פנימי ודיסק קשיח ותופתעו מהעניין שיש להם אבל הם מפחדים לשאול או שזה סתם נראה להם מסובך מדי.

יש לי חברים וחברות שלא יודעים (וגם לא מעניין אותם) מה זה STRIPPING אבל הם מתעניינים בשיחת ועידה באינטרנט והיום משתמשים ב- ופתחו חשבון MAIL חינמי דרך המחשב של אחיהם הקטן/גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם: אור

משקיע במחשב: כל סכום שבא ליד.

עיסוקים: בזמני הפנוי, עושה קצת כסף, אני גם בונה אתרים שמזדמן ומרוויח כמה דולרים, לומד משחקים

ומקווה להיות מפתח באחד מן הימים.

זמן פנוי: מחשב (איי סי קיו, תכנות, משחקים, HW ;D,), מוזיקאי בחלקי (גיטרה 8) ), ומשחק כדורסל, כדורגל, טניס...

עריכה: קוראים ל MOOMOO בגלל שזה הכינוי שלי, אחת הסיבות היא שאני גר ברפת... (לא בלי פרות ובלי ריח, אחת ששופצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם : אריק.ג. (Arik.G)

השכלה : סיימתי הנדסאי חשמל אלקטרוניקה היתמחות פיקוד ובקרה השנה , מחכה לגיוס.

עיסוקים : כרגע עובד , שומע , HWZONE , מידי פעם עוסק בבניית משהו (כרגע מים) , אוהב לפרק דברים :P.

אודיופיל בחיתולים אבל מקווה להיות . מתקין מערכות אודיו לרכב מידי פעם.

קונה דברים למחשב מתי שיש כסף ויש צורך, כרגע אחרי שידרוג כללי ב 3900 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Solaris

שם : אלכס (השאר חסוי) בן 15.5 מאשקלון

השכלה : לומד בתיכון בכיתה י (נשארתי כיתה השנה) :-[

עיסוק : להוריד דברים ממירק , לשחק במשחקי מחשב , לגלוש באתר נפלא זה ולגלוש ב www.gamer.co.il ודומיהם.

כשיש כסף משקיע את כל כולו במחשב , כרגע מפרט חרא (מתכונן להחליף החופש) ,

אתמול התחלתי לעבוד בתור עוזר טכנאי באלוף מחשבים (לוזרים...).

בינתיים זה הכל, נראה מה להוסיף בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...