ps3 vs. pc - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ps3 vs. pc

דני זוקו

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל הבחור בתגובה מעליי, שאמר שה PS3 כושל.

רציתי רק לחדש לו, שבשונה מלפני שנתיים, ה PS3 עכשיו ממש ממש לא כושל ואפילו מוכר יותר מהאקסבוק בהרבה מקומות.

לפני כן הוא לא מכר כי כולם התלהבו מ , GOW וכו', אבל עכשיו יש משחקים אפילו יותר טובים ל PS3, והרבה יותר משחקים ששווים קניה.

אני בכלל הייתי קונה כי אני אוהב את חווית המשחק איתו (במיוחד עם ה ZAPPER) אבל אני בטוח שיהיו המון שיחלקו עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה ךקחת את המידע הזה אבל אח שלי בארה"ב ואי אפשר להשיג שם לא את ה WII ולא את ה X360 בגלל שהם נחטפים מהר מדי מהמדפים... PS3 מצד שני יש בשפע...

משהו משעשע:

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=34143

נ.ב הכי עצוב זה שהPS3 לא נפרץ והם עדיין כושלים... (כושלים = לא מרוויחים ממנו כסף)... בטח גורם לכמה אנשים להרים גבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה במחשב תלויה גם במסך?זאת אומרת אם על המפרט שאמרתי כאן אני אלביש מסך 22 אינץ אני אקבל גראפיקה הרבה יותר טובה?

כאילו גראפיקה שמשתווה לגראפיקה בקונסולות השונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי את המפרט הבא:

QX9770

8800GT 512 מגה זיכרון

2 ג'יגה

320 גי'גה HD

וויסטא

אני יכול להגיע לגראפיקה קרובה מאוד לזו של הXBOX360 ואפילו יותר?

אתה באמת רציני..? ::) ל-PS3 יש כרטיס מסך שמשתווה ל-7800GTX בזמנו, ולאקבוקס 360 יש כרטיס מסך שמשתווה ל-1900XTX בזמנו.

ולא לקחנו בחשבון את התמיכה ב-DX10 מבחינה גרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות??

אז אני עוקף במלא את הגראפיקה של הסוני וגם של האקסבוקס ביחד

אז למה בכל זאת מייצרים יותר משחקים לסוני וגם לאקסבוקס?למה נותנים להן יותר פוטנציאל מאשר למחשב?

אם יהיה לי מסך מחשב גדול יותר מ17 אינץ אני אראה גראפיקה יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי , אולי (לא מדויק אבל מילא) אבל מה לגבי מעבדים? ואופטימיזציות?

חן - יש כמה סיבות:

יותר קל לתכנת לפלטפורמה אחת מאשר ל1000 שילובי חומרה שונים

כל מי שקונה קונסולה קונה כדי לשחק , לעומת מיעוט במחשבים

ובקונסולות יש הרבה פחות , אף משחק שיצא במקביל בשנים האחרונות לקונסולה ולמחשב - לא מכר יותר במחשב (אפילו לא מתקרב)

ברוב המשחקים אתה תראה גרפיקה קצת יותר טובה מקונסולה (חוץ מאלו כמובן שלא יוצאים למחשב ויש הרבה כאלו)

אם יש לך מסך 17" אתה מבזבז את המחשב שלך בגלל שכל היתרון במחשב חזק הוא רזולוציות גבוהות , וברזולוציות של מסך 17" אתה לא נהנה משום דבר.

רוב העניין בקונסולות הוא:

א. מחיר קניה ראשוני קבוע , ללא צורך בשידרוגים לביצועים (ומי שקנה מחשב ב4000 ש"ח לפני שנתיים שיעדכן אותי אם הוא מריץ משחקים כמו PS3 היום ....)

ב. מחזיקות יותר זמן ממחשב מעודכנות (ראה הערה שלי למעלה)

ג. בגלל שזו אותה חומרה - כל הזמן מצליחים לשפר את האיכות הגרפית של המשחקים עליה , לאט לאט אבל בטוח (תשוו משחקי השקה למשחקים היום) למרות שאין צורך בשידרוג חומרה

ד. משחקים שלא יוצאים למחשב , וזה כולל ז'אנרים שלמים, מישהו זוכר לדוגמא מה המשחק מכות האחרון שיצא למחשב ? (מורטל קומבט , תקן , WWE , DOA ועוד ועוד דוגמאות וזה רק ז'אנר אחד).

ה. נוחות בסלון - מחשב בסלון - זה לא נוח , אלא אם כן הוא מעוצב כמדיה סנטר ואז זה לא חזק , מה גם שהקונסולות החדשות הן מדיה סנטרים מצוינים.

בקיצור - למי שלא מוריד משחקים ולא רוצה לשדרג כל יומיים אלא באמת כל כמה שנים (ואוהב שיוצאים משחקים באמת) - קונסולה זה פתרון לא רע.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן - יש כמה סיבות:

ובקונסולות יש הרבה פחות פיראטיות , אף משחק שיצא במקביל בשנים האחרונות לקונסולה ולמחשב - לא מכר יותר במחשב (אפילו לא מתקרב)

ברוב המשחקים אתה תראה גרפיקה קצת יותר טובה מקונסולה (חוץ מאלו כמובן שלא יוצאים למחשב ויש הרבה כאלו)

אם יש לך מסך 17" אתה מבזבז את המחשב שלך בגלל שכל היתרון במחשב חזק הוא רזולוציות גבוהות , וברזולוציות של מסך 17" אתה לא נהנה משום דבר.

א. מחיר קניה ראשוני קבוע , ללא צורך בשידרוגים לביצועים (ומי שקנה מחשב ב4000 ש"ח לפני שנתיים שיעדכן אותי אם הוא מריץ משחקים כמו PS3 היום ....)

ג. בגלל שזו אותה חומרה - כל הזמן מצליחים לשפר את האיכות הגרפית של המשחקים עליה , לאט לאט אבל בטוח (תשוו משחקי השקה למשחקים היום) למרות שאין צורך בשידרוג חומרה

ד. משחקים שלא יוצאים למחשב , וזה כולל ז'אנרים שלמים, מישהו זוכר לדוגמא מה המשחק מכות האחרון שיצא למחשב ? (מורטל קומבט , תקן , WWE , DOA ועוד ועוד דוגמאות וזה רק ז'אנר אחד).

ה. נוחות בסלון - מחשב בסלון - זה לא נוח , אלא אם כן הוא מעוצב כמדיה סנטר ואז זה לא חזק , מה גם שהקונסולות החדשות הן מדיה סנטרים מצוינים.

בקיצור - למי שלא מוריד משחקים ולא רוצה לשדרג כל יומיים אלא באמת כל כמה שנים (ואוהב שיוצאים משחקים באמת) - קונסולה זה פתרון לא רע.

ליביו

תסלח לי, אבל פשוט אוסף של קלישאות משנת ראפפו...

להזכירך אפל בעצמם ברחו ממעבדי PPC כמו מאש.

עריכה:

הקונסולה היחידה שכדאי באמת לרכוש על מנת לקבל חווית משחק שונה, היא ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן - יש כמה סיבות:

ובקונסולות יש הרבה פחות , אף משחק שיצא במקביל בשנים האחרונות לקונסולה ולמחשב - לא מכר יותר במחשב (אפילו לא מתקרב)

ליביו

:hizuk:

דווקא הWII היא הכי "חלשה" מבחינת ביצועים, מה שמגניב בה זה באמת החוויה אבל לא הייתי ממליץ עליה למי שמחפש

גראפיקה וביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...