ps3 vs. pc - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ps3 vs. pc

דני זוקו

Recommended Posts

דוגמא ל'למה הפלייסטיישן מריץ יותר טוב' {<אופטימיזציה} אפשר למצוא במשחקים שעברו פורט מ360 (i.e CoD4) בצורה טובה, או נבנו בצורה טובה, ורצים מעולה גם על מערכות ישנות יחסית.

הטיעון של אורך חיים אמנם נכון, אבל הסיבה העיקרית היא שכשקונסולה חדשה מושקת פעם בכמה שנים, עולם המחשבים (שנקנים בחלקים נפרדים) מתפתח כל הזמן ובמהירות מטורפת - אם זה טוב או רע, זאת כבר שאלה אחרת.

אם היו ממשיכים לבנות משחקים באותה 'רמה' שהיו בונים לפני שנה (מה שמחוייבים לעשות בקונסולות כי אין שינוי חומרתי), גם המחשב היה שורד כמה שנים טובות.

חוץ מזה, בבניה של משחק לPS3 לדוגמא, המפתח יודע בידיוק מה תהיה החומרה ואיך זה ירוץ עליה - וככה יש לו יותר אפשרות לנצל אותה.

ועוד פעם, החסרון פה הוא שהחומרה של הקונסולות עכשיו והחומרה של הקונסולות בעוד שנה תהיה זהה, אין למפתחים איך לשפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו פה שוכח (בעצם יותר ממישהו אחד...) שקונסולות מריצות משחקים על 1024X600/1280X720 (במקרים מאוד נדירים מדובר על 1920X1080 אמיתי) בעוד שאתם מצפים מהמחשב שלכם להריץ את המשחקים ב 1680X1050 או 1920X1200 בלי בעיה עם פילטרים וכו'.

במקרה של רזולוציה "נמוכה", מדובר על 1440X900 או 1280X1024. אי אפשר להשוות בין קונסולה למחשב, כי הדרישה מהן שונה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה שוכח (בעצם יותר ממישהו אחד...) שקונסולות מריצות משחקים על 1024X600/1280X720 (במקרים מאוד נדירים מדובר על 1920X1080 אמיתי) בעוד שאתם מצפים מהמחשב שלכם להריץ את המשחקים ב 1680X1050 או 1920X1200 בלי בעיה עם פילטרים וכו'.

במקרה של רזולוציה "נמוכה", מדובר על 1440X900 או 1280X1024. אי אפשר להשוות בין קונסולה למחשב, כי הדרישה מהן שונה לגמרי.

לא כולם מצפים שהמחשב שלהם יריץ משחקים עם פילטרים על רזולוציות גבוהות..

כמוני.. :smile1: במקרה הטוב 2 NFSU על 1024X768 עם גרפיקה בינונית --- :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GeForce FX 5500

אתה יכול לקחת תאילנדי שיזיז את הפיקסלים על המסך ותקבל Fill rate יותר טוב משל הכרטיס המזוויע הזה X: חוץ מזה, מה אתה משווה כרטיס 5 דורות אחורה עם קונסולה שאמורה להיות עדכנית למשחקים של היום? O:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת תאילנדי שיזיז את הפיקסלים על המסך ותקבל Fill rate יותר טוב משל הכרטיס המזוויע הזה X: חוץ מזה, מה אתה משווה כרטיס 5 דורות אחורה עם קונסולה שאמורה להיות עדכנית למשחקים של היום? O:

אני נותן את עצמי דוגמא כאחד שיסתפק++ בקונסולה כמו ה XBOX360..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים נקודה חשובה:במחשב יש לכם המון אופציות שאין לPS,כמו וורד מייל, אמיתי כל הזמן בכל מקום ולא רק בנקודות אלחוטיות

בנוסף עולם משחקי המחשב מפותח יותר מזה של הPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על הps3 אפשר לעבוד עם . פשוט מתקינים אחת מהפצות הלינוקס, ויש לך אופן .

מה זאת אומרת אמיתי כל הזמן ולא רק בנקודות אלחוטיות? בטח שאפשר לחבר מודם לps3 וחוץ מזה ישר כשאתה מתחבר לps3 הוא מתחבר לך לנקודה האלחוטית האחרונה שהתחברת אליה וישר יש כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל משחק זה 400 שקל

אז נניח בשנה אתה קונה לפחות 7 משחקים אז זה כבר 2800 ש"ח מה שאומר שאם היום תקנה ב-4000 שקל

ובעוד שנה תשדרג כ.מסך + ב-2800 ותוריד את השחקים המחשב יתן תמורה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין הPS3 לא יגיע לרמה מבחינת פיתוח של המכשיר,מעבד תמיד ישאר אותו מעבד

מחשב כל הזמן מפתחים ומשדרגים

זה גם החסרון של מחשב..

עם הזמן חומרה משתפרת והדרישות נהיות יותר גבוהות..

אני כרגע, עם מחשב מלפני בערך שנתיים עם מעבד משודרג בקושי יכול להריץ 2 על הגדרות מינימום ב 1920X1200...

88GT, E7200, 2GB , אלו החלקים העיקריים במפרט...

קונסולה תשאר באותה רמת גרפיקה אמנם ולא תתקדם, אבל אתה יכול לשכוח מקרטועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל משחק זה 400 שקל

אז נניח בשנה אתה קונה לפחות 7 משחקים אז זה כבר 2800 ש"ח מה שאומר שאם היום תקנה ב-4000 שקל

ובעוד שנה תשדרג כ.מסך + ב-2800 ותוריד את השחקים המחשב יתן תמורה טובה יותר

אל תשווה להורדה של משחקים, תשווה לקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם החסרון של מחשב..

עם הזמן חומרה משתפרת והדרישות נהיות יותר גבוהות..

אני כרגע, עם מחשב מלפני בערך שנתיים עם מעבד משודרג בקושי יכול להריץ 2 על הגדרות מינימום ב 1920X1200...

88GT, E7200, 2GB , אלו החלקים העיקריים במפרט...

קונסולה תשאר באותה רמת גרפיקה אמנם ולא תתקדם, אבל אתה יכול לשכוח מקרטועים...

אז תוריד רזולוציה?

מה זה 1920X1200 , זה רזולוציה למשוגעים לדבר , אתה לא משוגע ולא משקיע =תוריד רזולוציה ותפסיק לבכות

אני אישית מריץ משחקים על 1024X720 , 1200X1024 , 1680X1200

לא צריך יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?!

אני עובד עם מסך LCD של 26", כנראה שאתה עם CRT וזה נשמע לך מוזר, אבל ב LCD כל עוד לא עובדים ברז' הטבעית הכל נראה חרא ומפוקסל.. ב CRT זה שונה.

חוץ מזה, גם אחרי שמורידים רז' אין כל שיפור של יותר מ 2-3 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש לי PS3 ואני מאוד מאוד נהנה ממנו במשחקים מסויימים (פלטפורמה או מכות למשל) FPSים אני משאיר למחשב, זה יותר נוח לי שם...

בקשר לחומרה שלו, היא נחשבת למתקדמת יחסית ולמטרות שהוא נועד אליה היא מעולה, תראה למשל את הPS2 שעד

לא מזמן עוד יצאו לו משחקים ואנשים עוד קונים אותו בחנויות, אני גם מכיר אנשים שאפילו משחקים עוד בPS הראשון.

כמו שהזכירו כבר, הרבה יותר חברתי הקטע של הקונסולות מה שהמחשב פחות מציע היום...

משחקים תזמין מחו"ל, לא חסרים אתרים והמחיר באמת כמעט חצי מהארץ.

בעוד אני מאוד אוהב את הPS3 שלי אני לא הייתי מוותר על המחשב לעולם ואם הייתי צריך לבחור אז ברור שהמחשב מנצח (הוא בכל זאת כלי להמון דברים חוץ ממשחקים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...