מחפש מחשב נייד מרובע ליבה ב-ארה"ב עד 2500$ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד מרובע ליבה ב-ארה"ב עד 2500$

Armageddon26

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לקנות מחשב נייד מרובע בעוד שבועיים-שלושה כשקרוב משפחה שלי טס לארה"ב.

מה האופציה הכי זולה (אבל בכל זאת טובה ואמינה) בשבילי?

אני גם צריך 4GB .

תודה רבה לכל המגיבים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרובע ליבה? זהו הקריטריון המרכזי? לשם מה אתה צריך את המחשב? מהם השימושים?

ברור לך שמחשב כזה יהיה מסורבל, כבד ובעל חיי סוללה מזעזעים שכן כרגע מרובעי זמינים רק במחשבי גיימינג או גרפיקה מקצועית כבדים.

כמו כן, לדעתי זה יהיה בלתי אפשרי להשיג בחנות פיסית כלשהי כך שהזמנה מראש היא די חיונית (ואתה די קצר בזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב ישמש להרצת תוכנות שחמט כמו ChessBase 10.

(הדרישות המומלצות שלה הן Recommended: PC Intel 2 Duo, 2.4 GHz, 4 GB RAM, Windows Vista 64, GeForce8 graphics card (or compatible) with 256 MB RAM or higher, 100% compatible sound card, Windows Media Player 11, ROM drive.)

והיא מנצלת מרובעי באופן לינארי (פי 2 ליבות = פי 2 ביצועים).

חוץ מזה צריך 4GB כמו שרשום בדרישות.

ברור לי שהוא יהיה מסורבל, כבד ועם קצרה.

אני יודע שזה אולי לא הזמן הכי טוב לקנות את המחשב כי הטכנולוגיה עוד לא "בשלה" אבל אני רוצה לראות מה האופציות שלי כרגע (לא כל יום יש קרוב משפחה שיכול להביא מחשב מארה"ב).

תודה שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאלץ את עצמך לקנות רק כי קרוב משפחה שלך טס,האם חשוב לך כל כך הניידות?,כי לפי איך שאתה מתאר "ברור לי שהוא יהיה מסורבל, כבד ועם סוללה קצרה" שזה לא כל כך חשוב לך,לכן הייתי ממליץ לך מחשב נייח.האם כל כך חשוב לך להריץ את התוכנה(משחק) על הביצועים האופטימלים שכן דרישות המינינמום שלו הם:Pentium 1 GHz, 512 MB RAM, Windows Vista or Windows XP (Service Pack 2), DVD ROM drive, Windows Media Player 9.והם לא דורשים מחשב על.

לפי דעתי תוותר על רכישת מחשב נייד Quad שכן רוב התוכנות המשחקים אינם תומכים בו(וגם ב64BIT)אז לפי דעתי מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות הכי זולה שאני מכירה למחשב עם Mobile Quad Core זה מחשבים שבנויים על ה-MSI-1722 (כמו ה-PowerPro I 8:17 של PowerNotebooks) כי הוא לא מחייב אותך לקנות כרטיס מסך מוטרף שאין לך בו צורך (לא שיש לו כרטיס מסך חלש במיוחד אבל חלש מזה באמת אי אפשר להשיג בכאלה מחשבים).

ה-m17 של וה-FORCE 840 של XoticPc יכנסו בתקציב בדוחק.

אתה מייעד את זה לשימוש מקצועי כלשהו? זו בהחלט לא נראית לי קניה הגיונית כרגע למי שאין לו צורך חיוני במעבד כזה:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות.

זה אכן לשימוש מקצועי, המחשב הוא לאבא שלי שהוא שחקן ומאמן שחמט ברמה בינלאומית.

השימוש במחשב לניתוח משחקים הוא הכרחי והנייד שלו עכשיו כבר מתקשה בזה (פנטיום 4 בתדר 3GHZ).

המחשב חייב להיות נייד, אבא שלי טס איתו לחו"ל ועובד רוב הזמן מחוץ לבית (לא במקום אחד קבוע).

אין דבר כזה ביצועים אופטימליים בתוכנה הזאת, תמיד אפשר לחשב עוד יותר מהר.

הקטע שמחשב קונים פעם בהרבה זמן וטיפה חבל לדעתי "להסתפק" היום בכפול בתוכנה שמנצלת מצויין מרובע .

המחשב הוא כמעט אך ורק לשחמט ככה שלא אכפת לי מתוכנות אחרות (הוא ישמש גם לאינטרנט וסרטים).

אז אתם ממליצים לקנות עכשיו או שלחכות שמרובעי הליבה יתבססו טיפה בשוק? (פשוט הקנייה לא ממש דחופה והמחיר יקר).

תודה רבה שוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, tgolin ציינה אותו.

אפשר במחיר כזה לקחת QX9300 עם 4GB במחשב PowerPro I 8:17.

אני מודה לכם שמצאתם לי מחשבים טובים שנכנסים בתקציב.

השאלה שלי עכשיו, אחרי שאני יודע שיש מחשבים טובים במחיר כזה, היא האם כדאי לקנות אותם?

בעקרון זה טיפה יקר בשבילי אבל האם לדעתכם תוך כ-3 חודשים יהיו שינויים משמעותים בניידים עם דרישות כמו שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית כרגע היא שאתה משלם כאן על כרטיסי מסך יקרים כי אלו מחשבים של גיימינג/ גרפיקה. אין לך להבנתי צורך בכזה דבר. כמובן שגם המחיר של המעבדים עצמם גבוה מאד בשלב זה.

האם תוך שלושה חודשים יהיו מחשבים של Mainstream עם Quad Core? אני לא יכולה לנבא. לדעתי לא. האם יהיו ירידות משמעותיות במחיר המעבדים? אין לי מושג.

אפשרות נוספת שכדאי לך לשקול זה ה-M4400 של דל עם Quad . זה אולי יהיה קצת יותר יקר אבל זה במסגרת התקציב ומדובר במחשב הרבה יותר טוב מכל האופציות האחרות שעלו כאן. בנוסף, הוא 15.4" כך שהוא יהיה פחות מסורבל (אם כי אולי יסבול מחום יותר משמעותי).

ה-8530W של HP גם הוא מחשב של 15.4" שזמין עם Quad אבל כאן מדובר במחשב שעובר את התקציב. עם זאת, כרגע יש הנחה די משמעותית על קניה של דגמי CTO דרך האתר של אז יתכן והוא יכנס בתקציב.

יש סיכוי כלשהו שתקבל אחריות בארץ על המחשבים הללו אבל זה בדר"כ מותנה בכך שניתן להשיגם בארץ ולפחות את הקונפיגורציה הזו אני בספק שניתן כרגע. ברר מול דל ו-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...