דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 137 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

לא הבנתי איפה יש לי בעיה בהבנת הנקרא?

טוב אולי כי בפסיכו' לא הוצאתי משהו בפרק של העברית.

זה שאתה חושב שאני לא מאמין באלוהים, ונותן לי בדיוק את אותם הטיעונים שאני נותן כנגד החרדים המנוונים.

כעת נדבר על המפץ הגדול -

איזו תמיכה יותר גדולה יש לתורה מאשר המפץ הגדול. אפילו המדענים יודעים היום שהיקום נוצר יש מאין.

שברגע אחד, פתאום נהיה פיצוץ גדול, נהיה אור. ומה היה? - "והארץ הייתה תוהו ובוהו".

אז הדוגמא שלך של המפץ הגדול לא כל כך טובה, אלא תומכת אפילו ב"תיאוריית" האל.

זה בדיוק מה שאני אומר, הבריאה הייתה המפץ הגדול שהוא ארוע הבריאה שמתואר בתנ"ך

רק שלא כמו שהוא מתואר ומתי שהוא מתואר כי מה לעשות שהאנשים בזמנו היו חסרי הקיבולת להבין את הדברים הללו.

על האבולוציה דיבר ידידי, לכן לא אתייחס לזה. למרות כשכדאי שתפקח את העיניים, איפה כל יצורי הביניים שאמורים היו להתקיים.

איך נוצא התא החי הראשון ד"א? אתה יודע שהאבולוציה אומרת שמקצת שמש, מים, אדמה נוצר איכשהו סתם משום מקום תא אחד בודד.

בדיחה כזאת לא ראיתי בחיים, אתה בתור אחד שמסתמך על תורת המיתרים, הקוונטום והמדע קונה את זה? לא נאור מצידך

אפילו הייתי אומר שאתה פתי, מכרו לך תיאוריה וקנית אותה בלי לבדוק שמן ומים. העיקר שזה לא האל אה..

כן בדיחה אה? תקרא שוב את המשפט הראשון שכתבתי.

מעבר לזה אתה סותר את עצמך בקטע הנ"ל, בנוסף כדי שתקרא קצת על תורת הקונטים והמיתרים ומה המשמעויות

שלה אז כשתתקוף אנשים אחרים תוכל להציג את זה, כי יש שם דברים ממש יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעכביש, אתה חוזר על אותם פזמונים. אני מעלה את הטיעונים והשאלות שאינן זוכות למענה ראוי מיכם - אתם מתעלמים ועינכם סגורות כמו שנאמר עליכם :"עיניים להם ולא יראו וגו' " ) אם השם היה עושה אותנו דתיים\כופרים, דביל הוא עשה אותך כפי שהוא רצה , אתה טמפיט שעכשיו עלה לך השתן לראש ואתה רוצה לקבוע לאלוהים מה הוא היה צריך לעשות ? - יש דברים שלא צריך לנגוע בהם - לא למדת כלום מסיפור גן העדן ? אצלך במחשב אתה מתעסק עם הכל ? אתה חושב שאתה מספיק מוכשר להתעסק עם הכל בכל מכל כל ולא לטעות ? ולא להרוס ? - אההה אתה אבוד ! מה הייתה הפואנטה בגן עדן וגיהינום?

מי אמר לך שיש גן עדן וגיהנום ? נמה הם בכלל גן עדן וגיהינום ? אתה מכיר מישהו שהיה שם ? איזו הוכחה - אפילו פילוסופית בלבד - שיש את האלמנטים הללו ? , אני חושב שאתה פחדן ולכן אתה מאמין בדברים שליכאורה עושים המשכיות של החיים אל מעבר למוות , ואת הפחד הזה שיש לך אנשים מנצלים , בדיוק כמו שחברות מסחריות מנצלות את הפחד שיש לך מלהיות מסריח אז הם מוכרות לך דאודורנט - ( טוב לא לכולם , אבל אתה מבין מה אני מתכוון - חחח ) אתה לא מבין שאתה מכור למוצר שהוא אנטידוט של הפחד שלך ? אתה מכור , ממש כמו המסומם שזרוק ברחוב , ככה אתה זרוק ברחובותיה של ה"אמת" אתה לדעתי זרוק עם מזרק שתקוע לך בווריד ברחוב "פיקחון" פינת "מחשבה חופשית"

לכולנו יש את הבחירה כדי להשיג בעצמנו את הגורל שלנו.

פחחחח - בחירה , איזה שטויות מצוצות מהאצבע ,הישריצו אותך כאן בעולם הזה ויקחו אותך מכאן וכל מה שאתה עושה וכל מה שעושים לך הוא ללא שום בחירה שלך , אתה חי ונושם בלי בחירה הלב שלך פועם ללא בחירה שלך , אני מדבר אלייך ללא בחירה שלך , אתה , סתום לך המוח בלי בחירה , אתה בקושי עובד על אילוצים - חחח , אתה אין לך שום בחירה ! אתה לא מבין מהיא בחירה , אתה יש לך בקושי "ברירה" ! ( וגם היא לאט לאט ניגמרת - תראה את טרו(ל)ני הוא כבר אבוד - חחח , אין לו בחירה ואין לו ברירה הוא שטנצי .

יאללה צדיק ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שאנחנו מקובעים?

אבל הנה אני משתמש בדברים שלך:

כמה עוד הוכחות אתה צריך כדי להבין שהבריאה לא התקימה כמו שהיא רשומה בתנ"ך

השכנועים העצמיים שלך, נסינותך הסופר-ליציניים לכפותם עליי, ה - Dogma שלך - המחשבה שאתה כביכול מייצג אמת אבסולוטית. דיקטטור מסוכן, זה מה שאתה.

שהתנ"ך שכתוב בשפת האדם ומלא בסתירות שנובעות מהבנה, יכולת ביטוי וכו...

איזה שטויות.

ולכן אין להתיחס עליו כספר מדעי או ארכיאולוגי ולהתעמק בדרך החיים שהוא מציג ...

דעתך האישית, שהיא בוז בלתי-נסבל לחכמה האנושית. האם הנך בכלל בעל ידע בנושא ארכאולוגיה מקראית שתטיף כאן כאלה הבלים?!, האם אתה יודע כמה מושפעת הארכאולוגיה של אזור הלבנט מן הכתוב בתנ"ך?, האם אתה יודע כמה מן התנ"ך מגובה בעצמו בממצאים ארכאלוגים?, האם אתה בכלל משקיע זמן בפילסוף על דרך החיים התנכ"ית?, האם חקרת על ההבדלים בין דת משה וישראל התנ"כית לבין היהדות הרבנית\קראית של ימנו.

זה פשוט מרתיח, ה"פזיזות" האינטלקטואלית שלך, החשיבה שאתה יודע הכל, קביעת העובדות הלכאורה נכונות, ה Dogma כאמור; זה פשוט בלתי נסבל!!!.

לא רק שעד עכשיו לא באמת הגבת למאום משכתבתי, אתה רק מחפש איך לעקוץ אותי, שים לב.. הדיון כבר ממילא התדרדר לשפל השפלים. אתה אפילו שכחת שהדיון ברובו פילוסופי, והמקום בו לקביעת עובדות קטן משזה נראה.

אז אנא, ראשית תגיב באופו ענייני לדבריי מעמוד 203 ואז נמשיך להתדיין על הדבש ועל העוקץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השכנועים העצמיים שלך, נסינותך הסופר-ליציניים לכפותם עליי, ה - Dogma שלך - המחשבה שאתה כביכול מייצג אמת אבסולוטית. דיקטטור מסוכן, זה מה שאתה.

זה מצחיק כי מה שאני עושה זה לשמוע את הטיעונים שלך ולהחזיר לך אותם, כך שיוצא שאתה לא מצליח להתמודד עם טיעונים של עצמך ::)

אז שים לב שאתה זה שהזכרת את הפילוסופיה המדעית, אתה זה שהבאת את "עיקרון ההפרכה" בטיפול בדברים שלא ניתן להוכיחם.

והרי אין לך שום דרך להוכיח שהבריאה התרחשה כמו שהיא כתובה בתנ"ך, לכן לפי הדברים שהבאת קודם היא תיאוריה

ולמרות שהיא הופרכה אין ספור פעמים אתה עדין רואה אותה כאמת אובסולוטית... ואתה מדבר איתי על DOGMA :kopfpatsch:

דעתך האישית, שהיא בוז בלתי-נסבל לחכמה האנושית. האם הנך בכלל בעל ידע בנושא ארכאולוגיה מקראית שתטיף כאן כאלה הבלים?!, האם אתה יודע כמה מושפעת הארכאולוגיה של אזור הלבנט מן הכתוב בתנ"ך?, האם אתה יודע כמה מן התנ"ך מגובה בעצמו בממצאים ארכאלוגים?,

אתה מתחיל להזכיר לי את רוני... כשאתה מדבר על חוכמה אנושית ומשתמש במדע כדי להוכיח כביכול את טענותיך בזמן שארכיולוגיה מקראית היא חרב פפיות עבורך, כי זאת ארכיולוגיה רגילה לחלוטין שפשוט מתמקדת בארץ בתקופת התנ"ך.

והשיטות שבה הם עובדים הן אותן השיטות שהראו שגיל כדור הארץ והחיים עליו הוא הרבה מעבר למיליוני שנים

מעבר לזה אני לא יודע על איזה ממצאים אתה מדבר,כי עם את כל המאמצים והתיאוריות של הארכיולוגיה המקראית ניתן לסכם כך:

"אין לראות במקרא, ובמיוחד לא בספרים בראשית עד מלכים ב', מסמכים היסטוריים המשקפים מידע אמין"

לא רק שעד עכשיו לא באמת הגבת למאום משכתבתי, אתה רק מחפש איך לעקוץ אותי, שים לב.. הדיון כבר ממילא התדרדר לשפל השפלים. אתה אפילו שכחת שהדיון ברובו פילוסופי, והמקום בו לקביעת עובדות קטן משזה נראה.

לא אני בא להראות לך שהטעונים שלך מגוחכים, עלידי שימוש בהם.

והדיון פילוסופי? אבל אתה מביא לי ארכיולוגיה מקראית, ואת "עיקרון ההפרכה", פשוט תגיד שמבחינתך זה על טעם וריח ושאין לנו על מה להתוכח ...

אז אנא, ראשית תגיב באופו ענייני לדבריי מעמוד 203 ואז נמשיך להתדיין על הדבש ועל העוקץ.

אנא פרט מה כבר אמרת שאתה חושב שלא זכה להתיחסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה צדיק ,

מה הפואנטה אז עכביש, שאין פואנטה? זה? בשביל זה יש עולם, בשביל להגיד כלום?

סתם קיימים דברים, סתם אנשים שואלים שאלות, סתם חיים, נראה לי שזה בדיוק איך שהשטנץ שלך עובד ואתה מנסה להוכיח לכולם שזה המציאות, אז תקפוץ עד מחר, לא קניתי גם אם זה בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריקי זו אותה פואנטה כמו של התגובות שלך

אין להן תוכן

אין להן מידע

אין להן תועלת

אז העולם הזה הוא מה שאת עושה מימנו , את הבת אדם מכניסה לו את התוכן

העולם הזה הוא רק פוטנציאל ומה שאת עושה מימנו זו המציאות שלך

( לדוגמא יש לך פוטנציאל להגיב ואת עושה מיזה ספאם ) חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצחיק כי מה שאני עושה זה לשמוע את הטיעונים שלך ולהחזיר לך אותם, כך שיוצא שאתה לא מצליח להתמודד עם טיעונים של עצמך Roll Eyes

אין משמעות לכתוב, התועלת היחידה שלו (אם בכלל ניתן לקרוא לזה כך) היא ההוכחה שמופיעה בפעם העשירית לערך לכך שאתה אדם רע; או המתיימר להיות רע ועוקצני.

אז שים לב שאתה זה שהזכרת את הפילוסופיה המדעית, אתה זה שהבאת את "עיקרון ההפרכה" בטיפול בדברים שלא ניתן להוכיחם.

אתה מדמיין, הבאתי כתבה אחת, ואף ציינתי שהיא אחת מתוך מספר + כי היא אינה שלי, לך בטענות אל כותב הכתבה לא אליי - והנה עוד פעם הוכחת את אישיותך הוולגרית, אוהבת המלחמה והצעקנית.

והרי אין לך שום דרך להוכיח שהבריאה התרחשה כמו שהיא כתובה בתנ"ך, לכן לפי הדברים שהבאת קודם היא תיאוריה

אני מאמין שזה היה כך - אף שלא נחכתי באירוע הבריאה ולא ראיתהו בעיני. ועל אותו משקל; גם אתה לא נכחת בעת המפץ הגדול, גם אתה לא עמדת במרכז כדור הארץ עם משקפת במשך מליארדי שנים וראית אם בכלל התקיימה אי פעם מקרו-אבולוציה. גם לך אין שום דרך להוכיח מה היה ומתי, אתה רק מאמין שזה היה כך.

כאמור עשרים פעם - המשך להאמין במה שתרצה, אני לא אקח בזה חלק, מבחינתי להאמין שאין שום כח אינטלגנטי מטא-פיזי מטבעו, שמסדר את העולם הזה, או שחוקי הפיזיקה חיקקו את עצמם זה אויילי ברמה שלא ניתן לתאר.

כי זאת ארכיולוגיה רגילה לחלוטין שפשוט מתמקדת בארץ ישראל בתקופת התנ"ך.

לא נכון. ארכאולוגיה מקראית היא ענף בארכאולוגיה החוקרת את ההסטוריה של אזור הלבנט (ושל מספר אזורים החופפים לו) אשר לעתים מתעזרת בכתוב בתנ"ך או ההפך.

יש עשרות מאמרים באינטרנט שיסבירו לך מהיא (מאמרים ניטרלים לחלוטין) שהרי נראה כי אינך יודע.

וכל זאת בדומה ל; ארכאולוגיה מסו-אמריקאית (החוקרת את דרום אמריקה הקדומה), ארכאולוגיה מסו-טופמית (החוקרת את אזור עיראק וסביבתה + חלקים מאיראן וכמה אזורים נוספים. ועוד. כולם נעזרים בטקסטים (קדושים או לא קדושים) למען הגעה לתוצאה טובה יותר.

מעבר לזה אני לא יודע על איזה ממצאים אתה מדבר,כי עם את כל המאמצים והתיאוריות של הארכיולוגיה המקראית ניתן לסכם כך:

"אין לראות במקרא, ובמיוחד לא בספרים בראשית עד מלכים ב', מסמכים היסטוריים המשקפים מידע אמין"

מותק שלי, לך תקרא (אפילו בויקיפדיה) על ארכאולוגיה מקראית ואז תחזור לכתוב כאן משפטים של חוקרים אתאיסטים הפועלים מתוקף מניע פסיכולוגי שרק החלמאי יפספס את קיומו.

לא אני בא להראות לך שהטעונים שלך מגוחכים, על ידי שימוש בהם.

אתה יכול לחשוב ככה או אחרת עד מחר, אותי אישית ממש לא מעניין מה שאתה חושב או לא.

והדיון פילוסופי? אבל אתה מביא לי ארכיולוגיה מקראית, ואת "עיקרון ההפרכה", פשוט תגיד שמבחינתך זה על טעם וריח ושאין לנו על מה להתוכח ...

הנה הוכחת שעל כל פשעיך הוספת חטא - ערבוב ויכוחים ונושאים שאין להם קשר ממשי אחד לשני. סליחה, באמת שאי אפשר יותר להתדיין ככה, הרסת את הדיון לחלוטין.

אנא פרט מה כבר אמרת שאתה חושב שלא זכה להתיחסות.

עצלונתך היא בעייתך, לך לעמוד 203 ותעזוב אותי בשקט (רק לפני זה קרא את 2 או 3 הפוסטים הקודמים כדי שתדע על מה דיברתי - כי כבר שכחתי מכך).

הנה קישור; http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.2020

אבל ממילא, כבר הבנתי שהתייחסות מצידך פירושה מענה עתיר סילופים, גסות-רוח, עוקצנות ילדותית ואינטרסנטיות. צר לי אך איני יכול לנהל איתך דיון בריא, אתה לא נותן לזה לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה טוטא

אתה מודיע שזו אמונתך

אז מה אתה לא מבין מה ההבדל בין אמונה לעובדה ?

אז מה הטעם להתווכח עם האדם השני ? אתה מאמין והוא מאמין המציאות היא שקובעת מי מכם צודק

כל השאר זה הניסיונות העקרים שלכם להוכיח אחד את השני

ממש ריב עקר

כל מה שאתם עושים זה להיות צודקים על בסיס הטעות של הבן אדם השני

צדיק באמונתו יחיה וזהו

אתם עושים את המשפט הזה צדיק באמונתו יטעה ( כלומר את השני )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- pain killer ולשאר הליצנים הטוענים שתורת האבולוציה של דרווין היא שטויות. אבקש את הסברכם המלומד, מדוע אם כך, מלמדים אותה באוניברסיטאות?

לדוגמא, קורסים באונ' העברית (אצלם הכי נוח לשלוף קורסים מהשנתון):

72693 - אבולוציה - הקורס יעסוק בעקרונות תורת האבולוציה. הנושאים בהם נתמקד יכללו את רעיונותיו המרכזיים של דרווין, תהליכי אדפטציה, סלקציה טבעית .תהליכי התמיינות וקואבולוציה ,(species) וזוויגית, הגדרות מושג המין (biodiversity) נעסוק בהקשר של תהליכים אלו למגוון ביולוגי בעבר ובהווה. כמו כן, יובאו הרקע ההיסטורי ודוגמאות ממחקרים

עדכניים הבוחנים את התיאוריה האבולוציונית. במסגרת התרגיל נערוך דיון ביקורתי במאמרים, נדון בנושאים נבחרים תוך צפייה בסדרההמדעית ונעבוד עם סימולציות מחשב בהשתתפות פעילה ;evolution.של הסטודנטים

90106 - אבולוציה של עולם החי - הקורס נותן כלים להתמודדות עם שאלות מחקר באבולוציה, דרך סקירת השלבים והתהליכים המרכזיים באבולוציה של עולם החי, החל מהשינויים הא-ביוטיים של הפרה-קמבריום ועד להופעת הקבוצות המודרניות של ,בעלי החיים. הקורס מציג כלים שונים במחקר האבולוציוני - פליאונטולוגיה ,אנטומיה השוואתית, אמבריולוגיה וביולוגיה מולקולרית .ומדגים כיצד ניתן להשתמש בהם להבנה ושחזור של תהליכים אבולוציוניים במהלך הסקירה ההיסטורית, יושם דגש על כלי המחקר השונים והמתאימים ביותר לחקר כל סוגיה שתדון בכתה. הקורס כולל הרצאה פרונטלית, סמינריון סטודנטים והצגה של חומר פליאונטולוגי והיסטולוגי .הרלבנטי לנושאי הלימוד

71092 - מבוא לאבולוציה - הקורס מציג את שדה המחקר של אבולוציה ואת הקשריו לביולוגיה בכלל ולחקלאות בפרט. ההיסטוריה של התיאוריה לפני ואחרי דארווין, תיאוריות ועדויות למוצא החיים ולהתפתחות המינים ממקור משותף. המודלים הגנטיים לקביעת שונות באוכלוסיות והכוחות העיקריים באבולוציה תוך מתן דגש על הברירה הטבעית. אדפטציה, קואבולוציה, ואבולוציה

.של האדם ושל גידולים מרכזיים תחת תנאי ביות, תרבות וטיפוח סקירה של המחקר האבולוציוני בעידן המולקולארי והפוסט-גנומי והצגת. יישומים של עקרונות אבולוציוניים בחקלאות ובמערכות אקולוגיות

כמובן שיש עוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש אני מסכים.

אך הבעיה היא שאני מתבסס על משהו שניתן רק להאמין אם הוא ניתן מאלוהים או לא.

אמיר מתבסס על דמיונו של דארווין (התאוריה כפי שהיא יכולה להיות מוכתבת על דף) ואף מגן על דמיון זה בקנאות עזה.

זה מה שמפריע, הדוגמטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מסכם את הדיון שלנו ...

אני מאמין שזה היה כך - אף שלא נחכתי באירוע הבריאה ולא ראיתהו בעיני. ועל אותו משקל; גם אתה לא נכחת בעת המפץ הגדול, גם אתה לא עמדת במרכז כדור הארץ עם משקפת במשך מליארדי שנים וראית אם בכלל התקיימה אי פעם מקרו-אבולוציה. גם לך אין שום דרך להוכיח מה היה ומתי, אתה רק מאמין שזה היה כך.

בדיוק אין שום דרך להוכיח ב100%, ההבדל הוא שכל הממצאים וכל התצפיות מראים שהדרך שלי היא הדרך הנכונה.

אז בוא תגלה לי מי בינינו הוא נביא האמת??

אתה מתחיל להזכיר לי את רוני... כשאתה מדבר על חוכמה אנושית ומשתמש במדע כדי להוכיח כביכול את טענותיך בזמן שארכיולוגיה מקראית היא חרב פפיות עבורך, כי זאת ארכיולוגיה רגילה לחלוטין שפשוט מתמקדת בארץ בתקופת התנ"ך.

והשיטות שבה הם עובדים הן אותן השיטות שהראו שגיל כדור הארץ והחיים עליו הוא הרבה מעבר למיליוני שנים

יש עשרות מאמרים באינטרנט שיסבירו לך מהיא (מאמרים ניטרלים לחלוטין) שהרי נראה כי אינך יודע.

מותק שלי, לך תקרא (אפילו בויקיפדיה) על ארכאולוגיה מקראית ואז תחזור לכתוב כאן משפטים של חוקרים אתאיסטים הפועלים מתוקף מניע פסיכולוגי שרק החלמאי יפספס את קיומו.

כרגיל אתה מצחיק, הציטוט הנ"ל הוא מויקיפדיה העיברית, אני מדגיש העבירית כי שם הם עוד עשו ניסוח מעורפל/עדין יותר מהגרסאה האנגלית.

כאשר כרגיל אתה מבלבל הם אומרים שהם משתמשים בתנ"ך (בדיוק כמו בכל מקור אחר) בכדי להבין את התקופה

אבל בשום מקום גם לא החוקר הנודע שבא להגן על ביקורת המקרא לא מתיחס למקרא כמידע היסטורי אמין.

וכרגיל אתה הסתכלת על הקנקנן, למרות שהתעלמת מהנקודה הזאת אני אזכיר לך, שאתה שוכח שהדרך לתוצאות שחשבת שהם הגיעו עליהם, היא אותה דרך (תיארוך על בסיס פירוק רדיאוקטיבי) שמוכיחה את כל שאר הדברים שאתה מתנגד עליהם (מיליוני שנים על כדור הארץ )

קיצר איך אמרת, בסופו של דבר כל זאת דעתך האישית/של הרבנים שדחפו לך חצאי אמיתות לראש, ודעה זאת היא בוז בלתי-נסבל לחכמה האנושית ולמדע.

ששנינו מאמינים באלוהים, אז למה שפשוט לא תקח את מה שיש לך, איש באמנותו יחיה וזהו.

כי שים לב שכל ויכוח מתחיל כל פעם שאתה מנסה להוכיח באופן "מדעי" את אמונתך ובסוף חוזר לדיקלום שזאת אמונתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אין שום דרך להוכיח ב100%, ההבדל הוא שכל הממצאים וכל התצפיות מראים שהדרך שלי היא הדרך הנכונה.

חוץ מקיום האבולוציה (מיקרו-אבולוציה בלבד + וריאציות גנטיות = מוטציות - שגם לא עוברות לדור הבא) כל השאר הוא סיפורים יפים שמתפתחים להם במוחותיהם של חסידי התאוריה; בעודם מסתכלים על אנימציות שונות ומשונות המנסות להציג את ההתפתחות לכאורה של המין האנושי, ועל כל זאת, מוסיפים הם חטא על פשע וטוענים שאם תבוא תאוריה אחרת, הם ינטשו את תאוריית האבולוציה לטובתה, כמה נחמד.

חביבי, מי שלמד את הסיפור הבדיוני שבו אתה נאחז לעומק - גם אם הוא אתאיסט מוחלט ומושבע - יבין כי סיפור זה הוא אולי "האלטרנטיבה הטובה ביותר" אך למרות הכל, נכשלת היא, במבחן השפיות וההגיון, וכי הנאחז בה בכובד ראש בסה"כ עושה זאת ממניע פסיכולוגי קשי ומיותר. מה גם שרוב הנאחזים בתאוריה בדיונית זו (שאפילו תאוריית מרכבות האלים הגיונית פי כמה וכמה ממנה) הם דלתשי"ם מבתים רבניים.

כרגיל אתה מצחיק, הציטוט הנ"ל הוא מויקיפדיה העיברית, אני מדגיש העבירית כי שם הם עוד עשו ניסוח מעורפל/עדין יותר מהגרסאה האנגלית.

האם שמעת על הקנוניה האתאיסטית של מנהלי ויקיפדיה?, מבלי להרבות מלל על הסטוריה שלי ושל עשרות בני-אנוש, אפנה אותך למאמרים הבאים; אחד אני כתבתי, אחד כתב דניאל בלס;

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2625878&whichpage=1&forum_id=20680#R_0

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=3218127

(חשוב שלא תפספס את תגובות הקוראים - בשני המאמרים; המאששות את טענותינו לגבי ההסווה שעברה מאינציקלופדיה חופשית אל אינציקלופדיה אתאיסטית - ששיטת השלטון בה היא דיקטטורה טוטאליטארית).

אגב, אם תרצה יש לי מאמרים נוספים באותו נושא.

ששנינו מאמינים באלוהים, אז למה שפשוט לא תקח את מה שיש לך, איש באמנותו יחיה וזהו.

כי שים לב שכל ויכוח מתחיל כל פעם שאתה מנסה להוכיח באופן "מדעי" את אמונתך ובסוף חוזר לדיקלום שזאת אמונתך.

שנינו מאמינים באלוהים?, אתה בטוח?

אני מנסה להוכיח באופן מדעי?, רגע רגע.

מה?.

ראה איזה דיקטטור אתה, וכמה אתה מתאים לחבר'ה של .

אתה אשכרה חי במחשבה הסופר-כוזבת שאם אדם רק מניח יד על מיכשור מדעי הוא חייב להאמין בתאוריה הדמיונית של דארווין?, אתה אמיתי? - כי אם זה נכון אז אתה ממש הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די חלאס, זה כבר מוגזם כמה אפשר לזגזג.

מצד אחד אתה משתמש בכלים מדעים - אבל מתעלם מהמסקנות שאותם כלים מספקים לך.

אחרכך אתה מפנה אותי למידע שכיביכול תומך בטענתך - אבל כשאני מראה לך שהוא לא אתה מתחיל בתאוריות קונספירציה במקום לתת מידע שיתמוך במשהו שאמרת...

קיצר אין לי יותר כוח להשקיע בשטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה משתמש בכלים מדעים - אבל מתעלם מהמסקנות שאותם כלים מספקים לך.

על מה אתה מדבר?, תאורטיות אינה מדויק גרידא ולעולם לא תהיה. תאוריות באו והלכו, בעודן מסתמכות או מבקשות להסתמך על הממצאים, כמעט בכל המקרים; אינטרסנטיות, ניפוח עובדות והבנה שגויה של המציאות היו חלק מהן, וזה קורה (ויש מצב שבאופן די שכיח) עם תאוריית האבולוציה, שיכולה בקלות להעניק לך את מירב התכונות השליליות (והמפתות); גאווה, רוע, עוקצנות, העדר מוסריות, ועוד.

אחרכך אתה מפנה אותי למידע שכיביכול תומך בטענתך - אבל כשאני מראה לך שהוא לא אתה מתחיל בתאוריות קונספירציה במקום לתת מידע שיתמוך במשהו שאמרת...

דברים חסרי שחר אלו, שנכתבו על פי גישתך השגויה- של עירבוב מידע ונושאים. וכל העוקב אחר הדיון עד לכך.

קיצר אין לי יותר כוח להשקיע בשטויות שלך.

השקעת?, מה השקעת?

הרי תגובה עניינית - לא קיבלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריקי זו אותה פואנטה כמו של התגובות שלך

אין להן תוכן

אין להן מידע

אין להן תועלת

אז העולם הזה הוא מה שאת עושה מימנו , את הבת אדם מכניסה לו את התוכן

העולם הזה הוא רק פוטנציאל ומה שאת עושה מימנו זו המציאות שלך

( לדוגמא יש לך פוטנציאל להגיב ואת עושה מיזה ספאם ) חחחח

צודק שמדברים איתך אין תועלת ואין טעם.

חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...