דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 136 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

תורת האבולוציה עפ"י הברירה הטבעית מסבירה בצורה נפלאה כל אחת מהנקודות שהעלית. ולפי שיטתך, אם כל הדברים הללו כה נפלאים שהיה צורך באלוהים ליוצרם, איך אלוהים, המורכב הרבה יותר, נוצר בעצמו?

אל תטעה אחרים ואת עצמך.

תאוריית האבולוציה הוא הסבר (בגדר סיפור) שהמוצא בידי בני אדם (והפעם אנחנו יודעים בוודאות שהסיפור הנ"ל המוצא בידי בני-אדם) כהסבר לגטימי אשר מבקש לתאר (אך לא באמת מצליח) איך הדברים באו לידי קיום בעולם זה; רק מבלי אלוהים.

אני, ועוד רבים אחרים, ביררנו את הנושא, ופשוט הגענו למסקנה אחת - אנחנו לא קונים את זה.

מה שמצחיק הוא שאפילו האבולוציונים בעצמם טוענים ש"ברגע שתבוא תאוריה טובה יותר - נדבוק בה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא שאין, זה שאתה (המטריאל) מפספסן.

אנחנו לא מרשים לעצמנו לפספסן, ואף דורשים אותן ומתעמקים בהן - ואני נותן כרגע רק דרך אחת דרכה אנחנו מבינים כי קיים אלוהים (בטרם נתעסק באיזו מן התורות היא האמיתית).

...........................

ואני אישית מסתכל על תורת האבולוציה איך מתא בודד הגענו עד הלום

על המפץ הגדול כדרך הבריאה, על תורת הקונטומים יחד עם תורת המיתרים שמראה את גדולתו ...

פה אין הוכחות, זאת שאלה של אמונה כמו שאמרת זאת שאלה של פרספקטיבה

כאשר ההבדל בינינו זאת לא האמונה אלא הקיבעון המחשבתי שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שאנחנו מקובעים?

אבל הנה אני משתמש בדברים שלך:

http://www.tora.us.fm/tnk1/tora/dvrim/hfrka.html

בפילוסופיה המדעית של ימינו יש עיקרון שנקרא "עיקרון ההפרכה". לפי עיקרון זה, שנקבע ע"י קרל פופר , אי-אפשר להוכיח תיאוריה מדעית - אפשר רק לנסות להפריך אותה; ולכן, הדרך לבחון תיאוריה מדעית חדשה היא, פשוט לנסות להפריך אותה שוב ושוב, בדרכים שונות. אחרי שעושים ניסיונות רבים שאינם מצליחים להפריך את התיאוריה, משתכנעים שהתיאוריה כנראה נכונה.

על-פי עיקרון זה, הדרך לבחון נביא היא פשוט - לבקש ממנו שיגיד דברים שעתידים להיות, ולראות אם דבריו מתגשמים או לא. אחרי שבוחנים אותו פעמים רבות, משתכנעים שהוא נביא אמת.

כמה עוד הוכחות אתה צריך כדי להבין שהבריאה לא התקימה כמו שהיא רשומה בתנ"ך

שהתנ"ך שכתוב בשפת האדם ומלא בסתירות שנובעות מהבנה, יכולת ביטוי וכו...

ולכן אין להתיחס עליו כספר מדעי או ארכיאולוגי ולהתעמק בדרך החיים שהוא מציג ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תטעה אחרים ואת עצמך. - לא מטעה אף אחד, מדובר בתיאורייה מדעית מקובלת מאוד בכל הפקולטות לביולוגיה באוניברסיטאות.

תאוריית האבולוציה הוא הסבר (בגדר סיפור) שהמוצא בידי בני אדם (והפעם אנחנו יודעים בוודאות שהסיפור הנ"ל המוצא בידי בני-אדם) כהסבר לגטימי אשר מבקש להסביר (אך לא באמת מצליח) איך הדברים באו לידי קיום - רק מבלי אלוהים. - לפני כמה עשרות עמודים, ביקשו ממך לא אחת שתספר לנו מהי התיאוריה הזו לתפיסתך, פרט להיותה שקרית - נעלמת עד אשר הנושא התחלף כמה פעמים. גם תורת היחסות היא הסבר שהומצא ע"י בני אדם, אף פיזיקאי רציני לא מפקפק בה, כשם שביולוגים היום לא מפקפקים באבולוציה. כמו כן, ניתן ליישב את האבולוציה עם קיומו של אלוהים, פשוט לא עם האלוהים עליו מסופר בתנ"ך. איך אגב אתה מסביר הימצאות מאובנים של דינוזאורים?

אני, ועוד רבים אחרים, ביררנו את הנושא, וזו עובדה שהגענו למסקנה אחת - אנחנו לא קונים את זה. - יש לך תואר בביולוגיה? איזה כתב עת מדעי או אפילו אנציקלופדיה קראת בנושא?

מה שמצחיק הוא שאפילו האבולוציונים בעצמם טוענים ש"ברגע שתבוא תאוריה טובה יותר - נדבוק בה" - כך זה בכל תיאוריה מדעית. אם תהיה תיאוריה טובה יותר, היא תסביר את מה שאנחנו כבר יודעים, ותוסיף לנו מידע נוסף. בדיוק כמו שהיחסות הכללית טובה יותר מהכבידה של ניוטון - אך היא אינה סותרת אותה - בקנה מידה יומיומי התיאוריה של ניוטון מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אישית מסתכל על תורת האבולוציה איך מתא בודד הגענו עד הלום

על המפץ הגדול כדרך הבריאה, על תורת הקונטומים יחד עם תורת המיתרים שמראה את גדולתו ...

פה אין הוכחות, זאת שאלה של אמונה כמו שאמרת זאת שאלה של פרספקטיבה

כאשר ההבדל בינינו זאת לא האמונה אלא הקיבעון המחשבתי שלכם.

על האבולוציה דיבר ידידי, לכן לא אתייחס לזה. למרות כשכדאי שתפקח את העיניים, איפה כל יצורי הביניים שאמורים היו להתקיים.

איך נוצא התא החי הראשון ד"א? אתה יודע שהאבולוציה אומרת שמקצת שמש, מים, אדמה נוצר איכשהו סתם משום מקום תא אחד בודד.

בדיחה כזאת לא ראיתי בחיים, אתה בתור אחד שמסתמך על תורת המיתרים, הקוונטום והמדע קונה את זה? לא נאור מצידך

אפילו הייתי אומר שאתה פתי, מכרו לך תיאוריה וקנית אותה בלי לבדוק שמן ומים. העיקר שזה לא האל אה..

כעת נדבר על המפץ הגדול -

איזו תמיכה יותר גדולה יש לתורה מאשר המפץ הגדול. אפילו המדענים יודעים היום שהיקום נוצר יש מאין.

שברגע אחד, פתאום נהיה פיצוץ גדול, נהיה אור. ומה היה? - "והארץ הייתה תוהו ובוהו".

אז הדוגמא שלך של המפץ הגדול לא כל כך טובה, אלא תומכת אפילו ב"תיאוריית" האל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אתם טרולים של עצמכם , באמת

איך אתם ברוב שחצנותכם וטיפשותכם ( כמובן שבהחלט אלו הדברים שעושים בני אדם ליצורים נעלים כל כך ואני מתכוון לכך ברצינות ובהערכה ) ניגשים לנושא כל כך אדיר ביענו ידיעה והעולם המופלא והניפלא הזה ניראה לכם כל כך ברור מאליו , שזה קורע אותי מצחוק , אתם חושבים שבשכל הקטנטן שלכם אתם יכולים לתפוס יצירה כל כך גדולה :s05: הרי בן אדם רואה רק מה שהגוף שלו רוצה לראות , ואתם רוצים לקשקש בקומקום על כל מיני מחשבות שברומו של עולם מפני שהגוף שלכם לא משוחרר מלחצים - חחחח .

תלכו לשגל או לשרותים ( לח**ן ) באמת , מי הדביל והאמיץ שיגיד שהוא יודע ? מי הדבילך והאמיץ שישים את הכסף שלו שם או את הראש שלו על ההצהרות הדבליות שלו , נניח הטרו(ל)ני , הוא יתפלל אלף פעם אבל אם עולה לרכב אז הוא שם חגורה בטיחות - לוזר ,

או נניח אם אלוהים רוצה שכל העולם יהיה דתיים , למה הוא לא עושה את כולם ככה , הינה לארנבת הוא רצה אוניים גדולות אז הוא עשה לה ( ואת בני הראדם הוא רצה טיפשים -אז הינה הם ככה )

טוב יקרים שלי , תרגיעו את השחצנות כלפי דברים שאינכם מבינים - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על האבולוציה דיבר ידידי, לכן לא אתייחס לזה. למרות כשכדאי שתפקח את העיניים, איפה כל יצורי הביניים שאמורים היו להתקיים. - נמצאו לא מעט מאובנים של אותם "יצורי ביניים", תקרא כתבי עת מדעיים/אנציקלופדיה/לך לאוניברסיטה הקרובה למקום מגוריך.

איך נוצא התא החי הראשון ד"א? אתה יודע שהאבולוציה אומרת שמקצת שמש, מים, אדמה נוצר איכשהו סתם משום מקום תא אחד בודד. - תורת האבולוציה כלל לא מדברת על ההיווצרות של התא הראשוני, נכון להיום זוהי עדיין שאלה פתוחה, אך בהתחשב בכמות הפלנטות ביקום, רק מבחינה הסתברותית - בכמה מהן יווצרו תאים ראשוניים.

בדיחה כזאת לא ראיתי בחיים, אתה בתור אחד שמסתמך על תורת המיתרים, הקוונטום והמדע קונה את זה? לא נאור מצידך - ספר זאת לכל הפרופסורים לביולוגיה באוניברסיטאות - שהם חשוכים ואתה נאור.

אפילו הייתי אומר שאתה פתי, מכרו לך תיאוריה וקנית אותה בלי לבדוק שמן ומים. העיקר שזה לא האל אה.. - מי שפתי הוא זה שמאמין במה שכתוב בספר ישן שלא עומד לביקורת.

כעת נדבר על המפץ הגדול -

איזו תמיכה יותר גדולה יש לתורה מאשר המפץ הגדול. אפילו המדענים יודעים היום שהיקום נוצר יש מאין.

שברגע אחד, פתאום נהיה פיצוץ גדול, נהיה אור. ומה היה? - "והארץ הייתה תוהו ובוהו".

לפי התורה היקום בן פחות מ-6000 שנה, ולא בן 14 מיליארד כפי שנצפה לפי המפץ הגדול. בסיפור התנ"כי אין תמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על האבולוציה דיבר ידידי, לכן לא אתייחס לזה. למרות כשכדאי שתפקח את העיניים, איפה כל יצורי הביניים שאמורים היו להתקיים.

איך נוצא התא החי הראשון ד"א? אתה יודע שהאבולוציה אומרת שמקצת שמש, מים, אדמה נוצר איכשהו סתם משום מקום תא אחד בודד.

בדיחה כזאת לא ראיתי בחיים, אתה בתור אחד שמסתמך על תורת המיתרים, הקוונטום והמדע קונה את זה? לא נאור מצידך

אפילו הייתי אומר שאתה פתי, מכרו לך תיאוריה וקנית אותה בלי לבדוק שמן ומים. העיקר שזה לא האל אה..

כעת נדבר על המפץ הגדול -

אני מבין שנכנסת באמצע הדיון ולא קראת את ההודעה הוקדמת לזו שהגבת עליה. (או זאת שאחריה או שיש לך בעייה בהבנת הנקרא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעכביש, אתה חוזר על אותם פזמונים. אם השם היה עושה אותנו דתיים\כופרים, מה הייתה הפואנטה בגן עדן וגיהינום?

לכולנו יש את הבחירה כדי להשיג בעצמנו את הגורל שלנו.

ל1987, לידיעתך אני לומד באוניברסיטה, ושמעתי לא מעט הרצאות ומאמרים על הנושא הזה.

האבולוציה אכן לוקחת את זה בחשבון. אם הייתה חושבת אחרת הייתה אומרת את זה.

בוא נראה, אם כולנו באנו מיצור חד-תאי בודד לפני מילארדי שנים, התפתחנו לקופים, בני אדם, ציפורים, דגים

איפה שהוא באמצע היינו אמורים למצוא נמר עם כנפיים ועוד כל מיני יצורים שהם חצי-חצי

אחרת, אבוי! יתכן שלא כולנו באנו מאותו חד-תא בודד שנוצר פה.

אתה יודע שאפילו דארווין בספר שלו אמר "עדיין לא מצאנו צורות ביניים, אבל אני מאמין שימצאו"

פשש, נהיה אדם מאמין הבחור.

אני מכיר כמה פרופ' לביולוגיה וכימיה שמוצאים את התיאוריה הזאת חסרת בסיס.

חחח, אבל אתה מאמין לספר ישן שלא עומד לביקורת - הספר של דארווין שבו הוא הציג את תורת האבולוציה.

אין שום הוכחות לתיאוריה הזאת.

כמו שאמרתי מקודם יש המון הוכחות לתורה, למשל המפץ הגדול.

ומכל הכוכבים האלה שקיימים ביקום, מצאנו חייזרים?

יש לאנושות חלליות במאדים, בירחים של צדק ובעוד מקומות במערכת השמש אך - עדיין לא מצאו חיים.

נהפוך הוא, אם תבקר בבית הכנסת לאחר ראש השנה כשקוראים את פרשת בראשית בספר התורה

תשים לב שיש 4 פסים מעל המילה בראשית.

מה מסמלים אותם פסים? גלגולים קודמים של העולם הזה כמו שאנחנו מכירים אותו.

בדיוק 4 גלגולים שלו. אנחנו בגלגול החמישי של העולם. השם היה יוצר עולמות ומחריבם בגלל שלא אהב את מה שנוצר.

איך יודעים שהוא אוהב אותנו ואנחנו נזר הבריאה - אנחנו קיבלנו את תורתו, תורת אמת.

כמה עוד הוכחות אתה צריך כדי להבין שהבריאה לא התקימה כמו שהיא רשומה בתנ"ך

שהתנ"ך שכתוב בשפת האדם ומלא בסתירות שנובעות מהבנה, יכולת ביטוי וכו...

ולכן אין להתיחס עליו כספר מדעי או ארכיאולוגי ולהתעמק בדרך החיים שהוא מציג ...

על ההודעה הזאת אתה מדבר אמיר חביבי?

ובכן, אם תחשוב טוב הבריאה לפי התורה, היא הבריאה הכי "הגיונית" שיכולה לקרות.

קודם הפריד בין הרקיע לבין הארץ שהייתה מכוסה מים.

ביום השני, יצאה לה האדמה. ארץ אחת שהייתה פה. כל מומחה לגיאולוגיה יודע שפעם הייתה יבשת אחת ואז התפצלה.

ואז דשא, זרעים, צמחים ופירות - שאיזה פלא, עוברים תהליך פוטוסינתזה שבעזרתו אנחנו חיים פה.

ביום השלישי - את השמש ואת הירח. השמש שתאיר ביום (חמים ונעים בשביל הצמחים) וירח בלילה.

ביום הרביעי - דגים ועופות. אחח תענוג ואמר להם "פרו ורבו ומלאו את הארץ" - שיהיה לנו אוכל, וגם יש לדגים ולמים תפקיד חשוב בהעברת החמצן באטמוספירה ממקום למקום.

וכך הלאה עד שיצר את האדם שניזון מהצמחים, הבהמות, הדגים. חי בעזרת האוויר שיש פה.

בריאה מאוד "הגיונית" אפילו למוח אנושי כדי שיבין זאת.

לא הבנתי איפה יש לי בעיה בהבנת הנקרא?

טוב אולי כי בפסיכו' לא הוצאתי משהו בפרק של העברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל1987, לידיעתך אני לומד באוניברסיטה...

ומכל הכוכבים האלה שקיימים ביקום, מצאנו חייזרים?

יש לאנושות חלליות במאדים, בירחים של צדק ובעוד מקומות במערכת השמש אך - עדיין לא מצאו חיים.

:kopfpatsch:

אפשר לשאול מה אתה לומד ואיפה? אם תשלח להם העתק של ההודעות שלך בפורום, לדעתי תוכל לקבל החזר של השכר לימוד...

אני מכיר כמה פרופ' לביולוגיה וכימיה שמוצאים את התיאוריה הזאת חסרת בסיס.

אכפת לך לומר לנו מיהם?

למה לדעתך שנת 2009 הוכרזה בקרב הקהילה המדעית כשנה לכבוד 200 שנה להולדת דארווין ו-150 שנה לרגל פרסום ספרו מוצא המינים?

ובכן, אם תחשוב טוב הבריאה לפי התורה, היא הבריאה הכי "הגיונית" שיכולה לקרות.

קודם הפריד בין הרקיע לבין הארץ שהייתה מכוסה מים.

ביום השני, יצאה לה האדמה. ארץ אחת שהייתה פה. כל מומחה לגיאולוגיה יודע שפעם הייתה יבשת אחת ואז התפצלה.

ואז דשא, זרעים, צמחים ופירות - שאיזה פלא, עוברים תהליך פוטוסינתזה שבעזרתו אנחנו חיים פה.

ביום השלישי - את השמש ואת הירח. השמש שתאיר ביום (חמים ונעים בשביל הצמחים) וירח בלילה.

ביום הרביעי - דגים ועופות. אחח תענוג ואמר להם "פרו ורבו ומלאו את הארץ" - שיהיה לנו אוכל, וגם יש לדגים ולמים תפקיד חשוב בהעברת החמצן באטמוספירה ממקום למקום.

וכך הלאה עד שיצר את האדם שניזון מהצמחים, הבהמות, הדגים. חי בעזרת האוויר שיש פה.

בריאה מאוד "הגיונית" אפילו למוח אנושי כדי שיבין זאת.

אתה מודע לכך שהיו שמש וירח טרם פיצול יבשת העל ליבשות שונות? אתה מודע לכך שהיו אז גם דגים ועופות? איפה בכל התיאוריה שלך נכנסים הדינוזאורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול מה אתה לומד ואיפה? אם תשלח להם העתק של ההודעות שלך בפורום, לדעתי תוכל לקבל החזר של השכר לימוד...

וואי, אתה חייב להתעדכן קצת. כנס לאתר , לאתר הידען, תקרא ותבין.

אחרי זה תדבר איתי. אפילו הייתה תדהמה כשגילו אורגניזמים חיים באדמה של המאדים, אך בסוף הסתבר שזו טעות בדגימה.

למה לדעתך שנת 2009 הוכרזה בקרב הקהילה המדעית כשנה לכבוד 200 שנה להולדת דארווין ו-150 שנה לרגל פרסום ספרו מוצא המינים?

כי הוא נולד לפני 200 שנה ולפני 150 שנה פורסם הספר שלו?

אתה לא מבין עניין פשוט, התיאוריה של דארווין בזמנו פרצה הרבה מגבלויות של הדת (הנוצרית בעיקר) באירופה.

אחרי שהוא פרסם את הספר, אנשים לא חיכו לבדוק או להוכיח, זה מבחינתם היה הסמוקינג גאן נגד הדת

שהייתה אחראית להמון רדיפות וכו'. אנשים ראו את זה ונדבקו לזה ישר וכך גם חינכו את ילדיהם.

רק אחרי 150+ שנים, מדענים מבינים שבתיאוריה הזאת יש כמה וכמה חורים בלתי מוסברים

שכל תיאוריה אחרת, כולל גם התורה, הייתה נפסלת ונפסלה.

מדענים מסוימים לא מוכנים לקבל את זה שיש משהו שאנחנו לא מבינים, לא יכולים לראות, לגעת, שמזיז פה עניינים בעולם הזה עם תבונה.

אתה מודע לכך שהיו שמש וירח טרם פיצול יבשת העל ליבשות שונות? אתה מודע לכך שהיו אז גם דגים ועופות? איפה בכל התיאוריה שלך נכנסים הדינוזאורים?

זה משגע אותי לדבר עם מישהו לפני שהוא בוחן עובדות.

בעניינים שאני לא מבין או שאני לאמכיר את כל העובדות אני נמנע מלהיכנס לויכוח עליהם, מציע לך לעשות כמוני.

הארץ התפצלה לאחר הבריאה. אני אמרתי שנוצרה אדמה אחת בבריאה, מאוחר הרבה יותר היא התפצלה.

בקשר לדינוזאורים, תקרא על ה"תנינים הגדולים" בפרק א'.

והם הופיעו גם בכתבי חז"ל שהלכו שני רבנים בין עצמות של יצור ארוך מאוד, נכנסו מאחוריו ויצאו מפיו.

שוב, אמרתי גם מקודם. השם היה יוצר עולמות ומחריבם. באחת הבריאות נוצרו הדינוזאורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, אתה חייב להתעדכן קצת. כנס לאתר נאסא, לאתר הידען, תקרא ותבין.

אחרי זה תדבר איתי. אפילו הייתה תדהמה כשגילו אורגניזמים חיים באדמה של המאדים, אך בסוף הסתבר שזו טעות בדגימה.

לא אמרתי שמצאו שם חיים - הכוונה הייתה שאי מציאת חיים במערכת השמש שלנו (שהיא חלק זניח מאוד של היקום) אינה ראייה לכלום.

אכפת לך להגיד מה אתה לומד ואיפה? מיהם הפרופסורים הטוענים שהאבולוציה היא חסרת בסיס?

אתה מוזמן לקרוא עד כמה האבולוציה היא עובדה קיימת, גם אם תמשיך להתכחש אליה:

http://www.hayadan.org.il/wp/category/biology/evolution/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שמצאו שם חיים - הכוונה הייתה שאי מציאת חיים במערכת השמש שלנו (שהיא חלק זניח מאוד של היקום) אינה ראייה לכלום.

אכפת לך להגיד מה אתה לומד ואיפה? מיהם הפרופסורים הטוענים שהאבולוציה היא חסרת בסיס?

אתה מוזמן לקרוא עד כמה האבולוציה היא עובדה קיימת, גם אם תמשיך להתכחש אליה:

http://www.hayadan.org.il/wp/category/biology/evolution/

סבבה, אבל בינתיים כל עוד לא מצאו חיים, אתה יכול לא להגיב על העניין הזה. אני רואה את זה כרגע כנקודה לזכותי

כל מילה נוספת שתגיד בנושא רק תחדד את היתרון שלי.

אני לומד מדעי המחשב ומתמ' בבר אילן. במוצ"ש אני אגיד לך מי אלה שעומדים נגד "תורת" האבולוציה.

אני קראתי וגם שמעתי יחד עם כולם. חבל שלא ראית לונדון וקירשנבאום באותו יום, היה איזה מומחה בנושא

שאמר שאין צורך להתרגש מזה יותר מדי, והדברים האלה היו קיימים וידועים באיזורי זמן אחרים

כך שההשוואה שעשו ל"מקור האדם" היא שגויה.

וריאיון עם הבחור שעשה את המחקר אמר שכשמפרסמים תוצאות מחקר, חייבים לפרסם את זה עם סיפור ולא רק עם מאמר מדעי

כי אף אחד לא קורא את המאמר המדעי. אז אולי זה סיפור ולא עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אבל בינתיים כל עוד לא מצאו חיים, אתה יכול לא להגיב על העניין הזה. אני רואה את זה כרגע כנקודה לזכותי

כל מילה נוספת שתגיד בנושא רק תחדד את היתרון שלי. - מה אתה רואה לזכותך? אם על כל כוכב היו חיים, היית יכול לטעון שסטיסטית לא סביר שיווצרו חיים בכל מקום מעצמם...

אני לומד מדעי המחשב ומתמ' בבר אילן. במוצ"ש אני אגיד לך מי אלה שעומדים נגד "תורת" האבולוציה. - למה לא עכשיו?

אני קראתי וגם שמעתי יחד עם כולם. חבל שלא ראית לונדון וקירשנבאום באותו יום, היה איזה מומחה בנושא

שאמר שאין צורך להתרגש מזה יותר מדי, והדברים האלה היו קיימים וידועים באיזורי זמן אחרים

כך שההשוואה שעשו ל"מקור האדם" היא שגויה.

וריאיון עם הבחור שעשה את המחקר אמר שכשמפרסמים תוצאות מחקר, חייבים לפרסם את זה עם סיפור ולא רק עם מאמר מדעי

כי אף אחד לא קורא את המאמר המדעי. אז אולי זה סיפור ולא עובדה.

אני לא יודע על מה בדיוק אתה מדבר, הבאתי לינק לדף עם מאמרים רבים על האבולוציה, משם ניתן בקלות לראות שמדובר בתיאוריה מקובלת לא פחות מתורת היחסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...