דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 111 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי אז אני טוען שהעולם מלא באנשים שעושים רק רע לאתאיסטים (כי כמובן רוב העולם מלא באנשים שמאמינים באל כלשהו)

ניכנס לתוך קופסא נסגור את האוזניים והעיניים ונשאר בפינה עד שיפסיקו "לעשות לנו שנאה" אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא כל החרדים זורקים אבנים זה דיי סטטיסטית לא אפשרי....

אבל מה זה משנה? יש חרדים שזורקים אבנים, יש חרדים ששורפים חנויות, יש חרדים שכל שבוע באים עם דרישה (מה הם יכולים לדרוש בכלל המיעוט הפנאטי הזה?) אחרת עם מימון דרוש שעולה ועולה...

צריך להבין שהזמן של דתות ממסדיות (כאלה עם מבנה מפקח) מתו כבר

לא פלא שאנשים נוהרים לסיינטולוגיה... הם כל כך סולדים מדתות רגילות שהם מסכימים לא לראות את הבולשיט שזורקים להם שם העיקר להיות חלק מ"דת מודרנית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שכל החרדים זורקים אבנים ?????

המון זועם זרק אבנים ואף אחד מהרבנים או ממה שזה לא יהיה לא גינה אותם.

חאלס כבר כל פעם שקורה משהו אתה אומר "זה לא כל החרדים" ברור שאף פעם לא יהיה לך 100 אחוז מהחרדים בארץ שיזרקו אבנים באותו זמן או בכלל.

החרדים מאופיינים כאנשים אלימים בוטים מטונפים וחסרי איגינה.תרצה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הגענו...

קודם כל זה מה שהאתר רוצה להראות -ומצליח.

יש חילונים שמעשנים סמים -יש חילונים שאונסים ילדות . אבל אין אף כתבה שכתובה כמו למגזר החרדי .

לגבי דרישה - יש את הכתבה עם האוטובוסים ,דמוקרטיה פירושה להתחשב במיעוט, כדי לא לפגוע ברגשותיו.

מה הבעיה לפתוח בעיר אוטובוס נוסף רק לחרדים?

מי שנמצא גם בצד השני רואה את כל התמונה המלאה.

בטח -ונראה לך שהם יראו שרבנים יצאו נגד? אתה מוזמן ללכת לכל רב גדול ולשאול לגבי זריקת אבנים וכדו.. אלימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני - עדיין מצפה לתשובתך איך כל הדברים שרשמתי לפני 2 עמודים יכולים להחשב כמוסריים.

לגבי האוטובוסים - כל קו שיש לו ביקוש, ניתן לפתוח - החל מקווים שיפעלו בשבת.

עם זאת, צריכות להיות דרישות הגיוניות - אם יש כבר קו שפועל והוא לא מלא, אין צורך להוסיף קו נוסף. אם אנשים רבים ירצו לנסוע באוטובוס שיש בו חשפניות - לא הגיוני שדבר כזה יעשה במסגרת משרד התחבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרדים הם מגזר ששואף להיות כביכול צדיק שלא דוגל באלימות.

ושזה קורה אצלם מסקרים את זה תרצה או לא!

וואלה אם החרדים היו חיים בתוך עצמם ולא כופים ומנסים לכפות על מישהו את הדת שלהם כולם היו סותמים את הפה ולא הייתה שינאה אליהם.להפך.

בגלל שהם מנסים לצייר את עצמם כלא אלימים ורק החינוך החילוני אלים פושע וכו' אז שמים עליהם דגש.

וזהו אני מפסיק לענות לך מה שלא תגיד עוד מבחינתי אתה לא אמיתי ולא שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הגענו...

קודם כל זה מה שאתר רוצה להראות -ומצליח.

ברור, YNET הוא אתר לוחמני חילוני שפועל לחסל את הדת בכל העולם

יש חילונים שמעשנים סמים -יש חילונים שאונסים ילדות . אבל אין אף כתבה שכתובה כמו למגזר החרדי .

ואין כתבות על זה? אתה חתיכת בנאדם הזוי בכל הרמות האפשריות

לגבי דרישה - יש את הכתבה עם האוטובוסים ,דמוקרטיה פירושה להתחשב במיעוט, כדי לא לפגוע ברגשותיו.

מה הקשר פה לדמוקרטיה? הכרעת הרוב באה במובנים של הצבעה... אף אחד לא שאל את החילונים מה דעתם על הרעיון

למרות שאנחנו מדינה סוציאליסטית זה לא אומר שעל כל חרדי רגשן בטירוף צריך לפתוח חברה נפרדת... הם פשוט מנסים להפריד את עצמם מהחברה לחלוטין

אני אומר בכיף, נבנה להם טירה נקיף אותה בתעלה ונזרוק בתוכה כרישים שירקבו בפנים ואני אוכל סוף סוף לחיות בחוץ

מה הבעיה לפתוח בעיר אוטובוס נוסף רק לחרדים?

כסף, אולי החרדים יוכלו לממן את זה... סוף סוף יהיה להם הוצאות שהם יוכלו לקבל החזר מס עליהן

מי שנמצא גם בצד השני רואה את כל התמונה המלאה.

אה כמובן, חילונים לא רואים את התמונה המלאה וחיים תמיד מאחורי כהות במיוחד. אבל החרדים רואים את האמת נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה בכוח ללכת לישיבות ולראות? שכחתי יש לך טראומה במקום שהיית. אין לי מה לומר לך -עד שלא תלך בעצמך למקומות של חרדים באמת [שזה הרוב] ותראה. תשאר לך הטראומה מהעבר במקום שהיית בו בחול.

qwerty1987:

כן זה ידוע לי -תקבל את זה.

דמוקרטיה פירושה להתחשב במיעוט, כדי לא לפגוע ברגשותיו

המגזר הזה רוצה לשמור את עצמו לא צריכה להיות בעיה שיוציאו אוטובוס בשבילם,מה גם שהוא יהיה מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה בכוח ללכת לישיבות ולראות? שכחתי יש לך טראומה במקום שהיית. אין לי מה לומר לך -עד שלא תלך בעצמך למקומות של חרדים באמת [שזה הרוב] ותראה. תשאר לך הטראומה מהעבר במקום שהיית בו בחול.

qwerty1987:

כן אני מכין את זה -אני עדיין לא הרב עובדיה [הכל בראש ]

המגזר הזה רוצה לשמור את עצמו לא צריכה להיות בעיה שיצאו אוטובוס בשבילם\מה גם שהוא יהיה מלא.

גם אתה עושה לי טראומה כרגע.

מה שמדהים אותי איך אנחנו ממשיכים להתייחס אליו כל כך הרבה (לרוני ההזוי) אני מציע להפסיק את זה עכשיו.אתם שורפים זמן יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגזר הזה רוצה לשמור את עצמו לא צריכה להיות בעיה שיצאו אוטובוס בשבילם\מה גם שהוא יהיה מלא.

אל תנסה להגדיר מה זו דמוקרטיה לפי מה שנוח לך

אתאיסטים בארה"ב כבר 50 שנה אומרים כל בוקר one nation under god

מישהו מתחשב ברגשות שלהם? לא!

אתאיסטים לומדים תנ"ך בערך מקום המדינה

מישהו מתחשב ברגשות שלהם?לא!

אתאיסטית מתחתנים בצורה דתית מאז קום המדינה ואין אפשרות לזוגות שלא נחשבים "כשרים" מבחינת הדת ליצור את הקשר החשוב ביותר שנקרא "נישואין"

הם צריכים ללכת לחו"ל בשקט ושקט ובסתר כמו חבורה של פושעים נלוזים רק כדי שיוכלו לקבל תעודה מחורבנת

המדינה שלנו קמה עם הסכם סטאטוס קוו עם הדתיים שמחזיק את כל המדינה באשכים ללא רצונם (ואין אפילו צורך)

60 שנה של כאב ביצים ממושך עם הסכם שלא אמור להיחתם במדינה נורמלית העיקר כדי שלא יפגעו ברגשות של אותו ציבור חרדי קנאי בכיין ודמגוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...