הבדלים בין מסכים של EIZO - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין מסכים של EIZO

boaz2463

Recommended Posts

קודם כל רציתי לידע כי ה EIZO S2431WE זמין כרגע בארץ.

רציתי לדעת מה ההבדל בינו לבין EIZO S2411W-U שנבחן אצלכם ויקר יותר.

השימושים שלי הם פוטושופ (חובב). CAD ושימושים רגילים ואינטרנט מעט ומכט מאוד משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-S2411W-U הופסק לשיווק וייצור לטובת מיצוב מחדש של ה-CE240W בעל ה-LUT נגיש לכיול חומרתי במחיר נמוך יותר.

לדעתי לצלם חובב ה-S2431WE משתלם יותר. CE240W נועד לעיצוב גרפיקת sRGB ועריכת מקצועיים כאשר למשתמש יש מכייל שימצה עד תום את הפוטנציאל של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי אותך נכון אז ה S2431WE לא ניתן לכיול חומרתי ?

כי התכוונתי לרכוש בראה"ב מכייל (חשבתי על SPYDER2 או SPYDER3) האם כדאי לקנות או שלא אוכל להשתמש בו.

בנושא הצילום רוב המדפסות של התמונות הקיימות בחנויות הצילום (מינילאב) עובדות ב SRGB . כך שרוב העבודה עם המסך היא בפורמט זה.

האם נכון כי את S2431WE ניתן לעבוד גם ב ARGB וגם ב SRGB ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-S2431WE אתה גם יכול לכייל עם הקולורמטר אלא שזה נעשה ברמת ה-LUT שבכרטיס מסך. לצורכי צלם חובב שעבורו גרפיקה אינה תחום המהווה נדבך חשוב בהכנסותיו כיול ברמה הזו מספיק טוב.

אין אפשרות להשתמש במסך בעל מכלול צבעים סטנדרטי sRGB עם נורות אחוריות מסוג CCFL לעריכה גרפית ב-aRGB. אולם לפי מה שכתבת כי רוב המדפסות בחנויות הצילום הנ"ל עובדות ב-sRGB, זה לא יהיה שימושי עבורך לקנות מסך בעל מכלול צבעים מורחב. למעשה לשימושים רגילים דווקא המסכים עם מכלול צבעים סטנדרטי עדיפים גם לתחומי עריכה גרפית וגם לתחומים בידוריים ביתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרונה שפתאום יש לי איזה ספק לגביה

האם ה S2431WE תומך בפורמט HD מלא עבור .נכון שהרזולוציה שלו 1920*1200 שזה יותר 1080 שטלויזיה HD תומכת.

אך הספק התעורר בי כי יש ל EIZO דגמים שמתחילים באותיות HD דוגמת HD2441.

האם החשש שלי מוצדק ?

או האם עלי להוסיף עוד 1500 ש' בערף על מנת לצפות בעתיד בסרטים HD ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך בהחלט תומך בפורמט כמו כל מסך LCD בגודל 24 אינץ', הקריטריון שקובע אם הוא תומך או לא הוא פשוט אם הרזולוציה מכילה 1080P כפי שציינת. אם אני לא טועה, דגמי HD פשוט מסמלים קיום כניסת HDMI.

אגב, אני חייב לציין שמחיר המסך כאן נראה תמוה מאוד. מישהו אי פעם בדק את פשר המחיר הזול הזה והאם מדובר בטעות? או שאני פשוט לא מעודכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...