איך אני הופך את המחשב לשרת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני הופך את המחשב לשרת?

Wizard Of Oz

Recommended Posts

אני מנסה כבר שבועיים להפוך את המחשב לשרת בכול מיני דרכים של ולא הולך לי שחברים שלי ייתחברו לי למחשב....

אם מישהו יוכל להגיד לי איך עושים את זה ולהמליץ על תוכנת שיתוף קבצים לתיקייה מסויימת...אני אודה לו מאוד...

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה יותר ספציפי ותתאר לנו האם המחשב שלך מחובר ברשת ביתית או ישירות לאינטרנט ללא מעבר של נתב כלשהוא.

אם אתה רוצה לבצע שיתוף קבצים בצורה של FTP , כל שעליך לעשות הוא להתקין IIS אבל רק שיתוף קבצים.

תלך ל- הוספה הסרה של תוכניות - Component - תלחץ על IIS אבל תשנה את הבחירה כך שהתקנה תהיה עבור FTP ללא Web server.

חוץ מזה אני לא ממליץ שחבריך יהיו מחוברים למחשב שלך כאשר אתה משתף קבצים כמו ברשת פנימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר לאינטרנט ישירות..אין לי ואין לי ביתית...אני רוצה לעשות כמו אבל דרך האינטרנט עם חברים שלי...

זה אפשרי?

מה זה IIS?

ולמה אתה לא ממליץ שחבריי יהיו מחוברים למחשב שלי כשאני משתף קבצים כמו ברשת פנימית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IIS = Information Server , זה השרת שהופך את המחשב שלך לשרת , ז"א תוכל לשתף בו דפי .

FTP - חלק מהשירותים שמוצא ב- IIS, עדיף לא להשתמש כשרת WEB ב- IIS בגלל ההסטוריה בבאגים שנתגלו בו.

זה דיי בעייתי ליצור רשת ביתית באמצעות האינטרנט , כיוון שאם חבריך נמצאים אצל ספקי שונים, התקני התקשורת של הספקיות יחסמו תעבורה כזו של תקשורת. אני מתכוון לאופן שבו חבר רוצה להכנס למחשב בעזרת שימוש בפקודה

\\server\c$

או לחלופין בעזרת השימוש

\\IP_ADDRESS\Share_folder

. ברוב המקרים פורט זה חסום בין ספקיות האינטרנט.

אני לדוגמא הצלחתי להתחבר לחבר שנמצא על אותו סגמנט (אותו ציוד תקשורת בספקית האינטרנט) אבל לא הצלחתי להתחבר למחשב מרוחק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי לשתף תיקיה (כלמור שיהיה לה סימן של יד מתחתיה)..אבל חברים שלי לא מצליחי להתחבר אליי (אנחנו מנסים דרך אי מיול)..

איך אני יודע מה הפורט שלי?

ואיך אני עושה כתובת IP קבועה בADSL? (אם זה אפשרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשתף קבצים דרך Emule אתה צריך שהתוכנה תותקן אצליך ותשתף קבצים. התוכנה משמשת כמעין "שרת". השיתוף שאתה עושה במערכת ההפעלה עם היד מתחת זה שיתוף שצריך לעבור אבטחת Windows2000/xp ולא כל אחד יכול להכנס למחשב שלך דרך פורט 139.

כמו שכתבתי עזוב את השיטה של שיתוף קבצים דרך הרשת ותנסה להתקין שרת FTP , כאשר לחברים שלך יהיה מותקן לקוח FTP. זו שיטה מקובלת וכולם משתמשים איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...