קרה לכם שקניתם מחשב חדש וקיבלתם אותו בלי כבל חשמל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרה לכם שקניתם מחשב חדש וקיבלתם אותו בלי כבל חשמל?

rangerman

Recommended Posts

זה קרה לי במחשב הראשון שקניתי. מאז בכל פעם שאני קונה מחשב (או מארז) חדש, אני בודק מראש, והחנויות ממשיכות לשכוח להוסיף את הכבל. אני מכיר אחרים שנתקלו באותה בעיה.

מישהו מוכן להסביר לי מה הסיפור? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה כמעט כל שבוע מחשב, וזה באמת חוצפה לקבל מחשב בלי כבל חשמל.

לדעתי זה דורש תביעת מיליונים.

אבל לא שווה את הת'רד הזה.

טלפון קטן לחברה:"היי שכחתם כבל חשמל" - והם שולחים לך במידי, בנתיים תשתמש בכבל "קומקום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה כמעט כל שבוע מחשב, וזה באמת חוצפה לקבל מחשב בלי כבל חשמל.

לדעתי זה דורש תביעת מיליונים.

לא הבנתי, זה קרה לך או לא?

טלפון קטן לחברה:"היי שכחתם כבל חשמל" - והם שולחים לך במידי, בנתיים תשתמש בכבל "קומקום".

השאלה למה בכלל צריך לעשות את הטלפון הקטן הזה? אחרי שכל יום חוזרים לחנויות קונים עם אותה בעיה, אפשר להניח שהם ילמדו לקח, ולא יצפו שהקונה ישתמש בכבל "קומקום" במקום (אלא אם כן זה מכוון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

כבל חשמל שווה 20 שקל

אז למה להם לתת לך אותו אם הם יכולים לשמור אותו לעצמם

אם אתה לא מתלונן זה רווח נקי שלהם

או שסתם המארז מגיע מהמפעל בלי כבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפתוח ת'רד על דבר כזה דבילי. אף אחד בחנות לא יתמקח איתך על כבל חשמל מסכן.

"דבילי" תגיד לכל אותם המוני קונים שמתבעסים כשהם מקבלים את המחשב החדש שלהם ומגלים שאי אפשר להפעיל אותו.

וזה שחנויות לא יתמקחו לא אומר שלא מדובר בתופעה נפוצה מדי ומעצבנת. אתה רואה איזושהי סיבה שקונה שמשלם ממיטב כספו צריך לקבל בשתיקה רשלנות של חנויות (אם זו רק רשלנות...) רק בגלל שמדובר בפריט חומרה זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין המארזים הגנקיים מגיעים מהמפעל עם ספק מורכב כבר

חלק מגיעים עם כבל חשמל בתוכם

חלק לא

עכשיו כשאתה בא לחנות אתה מצפה לקבל הכל סגור בקופסה כמו חדש

ככה שאין להם ממש אפשרות לבדוק אם הגיע כבל בתוך הקופסה של המארז

לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דבילי" תגיד לכל אותם המוני קונים שמתבעסים כשהם מקבלים את המחשב החדש שלהם ומגלים שאי אפשר להפעיל אותו.

וזה שחנויות לא יתמקחו לא אומר שלא מדובר בתופעה נפוצה מדי ומעצבנת. אתה רואה איזושהי סיבה שקונה שמשלם ממיטב כספו צריך לקבל בשתיקה רשלנות של חנויות (אם זו רק רשלנות...) רק בגלל שמדובר בפריט חומרה זול?

ומה בדיוק האינטרס של החנות שמכרה לך את הציוד? שתחזור עצבני ותדרוש מהם כבל חשמל? אני לא בטוח.

Holy, גם אם המארז מגיע בלי הכבל, הם לא יתמקחו איתך על המחיר של הכבל. "רק תקנה אצלי, אני כבר אביא לך כבל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה נחשב חדש מורכב, אני מצפה שאפשר יהיה להפעיל אותו. ואם אני קונה מארז, אני מצפה שהוא יגיע עם כבל חשמל. החנות אמורה לדעת מה היא מוכרת, ובטח שאם חוזר קונה עם תלונה שלא הגיע כבל עם המארז, אז עם הקונה הבא החנות לא אמורה לחזור על אותה טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בכל הפעמים לא קיבלתי כבל אבל עקב העובדה שפשוט זרקתי את המחשב הקודם בכל פעם ושמרתי על הכבל אז זה לא שינה לי בכלום

מה שכן זה היה נורא מבאס עם המחשב הראשון שלי עד אז הייתי משתמש במחשב של אמא שלי ואז פתאום קנו לי 386 SX 25 MHX עם שני מגה ו80 מגה הארד-דיסק ומסך VGA 256 צבעים!!! שיא הטכנולוגיה

עד אותו רגע היה לי 286 עם מסך הרקולס אני בא הבייתה יחד עם המחשב מוציא אותו בשיא ההתלהבות ומגלה שאין כבל :2gunsfiring_v1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...