אני מעביר קבצים ב - ICQ לאנשים זרים , איך אני יכול להגן על המחשב שלי מפריצות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעביר קבצים ב - ICQ לאנשים זרים , איך אני יכול להגן על המחשב שלי מפריצות?

ZATAR

Recommended Posts

איך בדיוק אתה מעביר ? אתה שולח או שאתה משתף את הספרייה במחשב שלך (Share folder)?

ובכן ע"מ להגן על המחשב שלך, כל מה שאתה צריך זה תוכנת ICQ מעודכנת שתוקנו כל הבאגים ופרצות האבטחה, ובנוסף אתה זקוק לFirewall. כרגע אני לא משתמש בFirewall אבל בעבר השתמשתי ב- Zonealarm 2.6.1, וזה עבד מצויין. היום יש מספר תוכנות Firewall, והנפוצה היא kerio. תוכנה נפוצה נוספת היא Norotn security, אבל היא משתלטת על המחשב בצורה אגרסיבית כך שלא הייתי ממליץ לך להשתמש בתוכנה.

איזה יש לך ?

עדיף תמיד להשתמש במערכת הפעלה מבוססת NT - Windows2000/XP , ולהקנות לכל המשתמשים במחשב (אם יש כאילו) סיסמאות קשות לפענוח. לסגור Services שאינם בשימוש (כמו messenger).

אם המחשב שלך נמצא ברשת פנימית כדאי מאוד להגביל מס' משתמשים בשיתוף ספריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מישתמש ב , ואני שולח קבצים , לא שיתוף.

לגבי FIREWALL , מה בדיוק צריך לעשות ? להתקין את התוכנה וזהו , או שצריך להגדיר הגדרות מסוימות?

התוכנה הזאת תמיד עובדת , או שצריך להפעיל אותה מתי , שאני שולח את הקבצים ?

אני מבין שהתוכנה חינמית.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ שהפיירוול יפעל כל זמן שאתה מחובר.

כעקרון אתה לא צריך לעשות הרבה. כל פעם שתוכנה בפעם הראשונה תנסה לגשת לאינטרנט הפיירוול ישאל אותך אם אתה מאשר לה. תאשר לכל התוכנות הקבועות שלך וכל מה שאתה לא מזהה (אלא אם הוא משהו של ווינדואז) אל תתן לו גישה לאינטרנט. לשחק עם ההגדרות הרציניות יותר תצטרך לעשות רק אם תראה שהFW חוסם לך דברים (שליחות, להתחבר לשרת מסוים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה מובן, תודה

לגבי beardedN , מה היתכוונת שאמרת : "הוא ישאל אותך האם אתה מוכן לתת למידע לצאת" ?

אני מקווה שלא היתכוונתי שמידע , זה בעצם הקבצים שאני שולח , אלא מידע שלול לעזור למי שרוצה לפרוץ אליי.

מידע שלא קשור לקבצים הנישלחים.

אשמח אם תבהיר את דברייך , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-firewall לא יודע מה אתה רוצה או לא רוצה לשלוח, הוא מבין שאפליקציה מסוימת (למשל icq.exe) מנסה לשלוח מידע מהמחשב החוצה, והוא שואל אותך האם זו פעולה רצוייה.

אתה, מבחינתך יכול להגיד לו שבמקרה הזה הוא יכול, ואז בפעם הבאה הוא גם ישאל אותך, או שהתוכנה תמיד יכולה לשלוח מידע, ואז הוא לא ישאל אותך יותר, וכמובן שניתן להגדיר לא כי אי אפשר (הפעם או לתמיד).

ובמובן הטכני של העניין, הוא יקפיץ לך הודעה ברגע שהתוכנה מנסה לשלוח מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...