מפרט בשבילי למשחקים, צפיית סרטים + OC בעתיד. [ מפרט תקציבי משהו עד 2600 2700] - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט בשבילי למשחקים, צפיית סרטים + OC בעתיד. [ מפרט תקציבי משהו עד 2600 2700]

xytkhi

Recommended Posts

בבקשה שימו לב להערות ולהתלבטויות למטה - תודה על הייעוץ חברה.

1. E8400 BOX

2. לוח אם MSI P45 Neo-F

3. כרטיס גרפי : HD4670

4. זכרון : G.Skill DDR2 4096MB 900MHZ Dual Channel 4GBPI CL4-4-4-12 BLACK EDITION

5. ספק כח HEC 450TDT 450W

6. שאר הרכיבים ישנם.. מארז, HDD וכו. ישודך למפרט מסך 19 אינטש.

הערות : מתלבט לגבי הלוח אם יתכן OC בעתיד, שימוש המחשב משחקים + צפיה בסרטים.

לוחות אם אופציונלים שעלו בדעתי חוץ מה MSI הזול יותר הם :

1. P5QL-E כ 550 ש"ח

2. DFI LanParty DK P45-T2RS היקר כ 720 ש"ח

האם מוצדק להשקיע כ 300 ש"ח נוספים ולרכוש את ה DFI במקום ה MSI ???

או להשאיר את הלוח MSI ולהשקיע בכ. מסך ולרכוש את זה nVIDIA 9800GT

אשמח לתובנות מכם ! תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אוברקלוק, איני יודע את יכולות האוברקלוק של ה , אני מנחש שאתה קונה מאייבורי...תתיעץ בפרום וקירור לגבי לוח האם וקירור חזק יותר-תלוי עד כמה אתה רציני בנוגע לאוברקלוק.

זיכרון תקח את הדגם הזול יותר במידה ויש (800 מגהרץ) שכן לא תרגיש שום שינוי בביצועים.

ספק הכח יספיק, אבל מומלץ שתקח קצת יותר איכותי כמו סיסוניק 400.

כעיקרון, יש באפשרותך לקחת מעבד E7200 עם קירור טוב ולהמהיר אותו אל מעל 3 ג'יגהרץ, שכן מעבד זה נחשב כטוב ל OC, ועם הכסף תוכל לקנות HD4850 שטיפה יקר יותר מה 9800 אך טוב בהרבה.

אם כדאי לך לקחת DFI...אני לא חושב, שוב העניין פה הוא על OC, אם אתה רוצה ותעשה OC תתיעץ על כך הפורום וקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אוברקלוק, איני יודע את יכולות האוברקלוק של ה , אני מנחש שאתה קונה מאייבורי...תתיעץ בפרום אוברקלוקינג וקירור לגבי לוח האם וקירור חזק יותר-תלוי עד כמה אתה רציני בנוגע לאוברקלוק.

זיכרון תקח את הדגם הזול יותר במידה ויש (800 מגהרץ) שכן לא תרגיש שום שינוי בביצועים.

ספק הכח יספיק, אבל מומלץ שתקח קצת יותר איכותי כמו סיסוניק 400.

כעיקרון, יש באפשרותך לקחת מעבד E7200 עם קירור טוב ולהמהיר אותו אל מעל 3 ג'יגהרץ, שכן מעבד זה נחשב כטוב ל OC, ועם הכסף תוכל לקנות HD4850 שטיפה יקר יותר מה 9800 אך טוב בהרבה.

אם כדאי לך לקחת DFI...אני לא חושב, שוב העניין פה הוא על OC, אם אתה רוצה ותעשה OC תתיעץ על כך הפורום אוברקלוקינג וקירור.

היי רק את ה ארכוש מאייבורי, ואת יתר החלקים מחנויות אחרות.

כנראה אעשה OC בעתיד. ושמעתי שה לא רע אם כי פחות מקובל פה בארץ משום מה.

אז אתה חושב ש + E7200 + HD4850 זה שילוב מנצח ותקציבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של ה באייבורי כן הוא שווה את המחיר.

אם אתה תקח E7200 אתה צריך לקחת טוב יותר כמו אינפיניטי שעולה בערך 200-250 ש"ח, וצריך להיות בטוח שאתה כן תעשה OC.

אף אחד לא יוכל להגיד לך לאיזה תדר תגיע כי זה משתנה, יכול להיות שבכלל לא תעקוף את ה3 ויכול להיות שתגיע אף ל4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...