מפרט לחבר שלי - בעיקר צפיית סרטים , פוטושופ, תקציב שלו עד כ 4200 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לחבר שלי - בעיקר צפיית סרטים , פוטושופ, תקציב שלו עד כ 4200 ש"ח

xytkhi

Recommended Posts

מה דעתכם על המפרט של החבר :

1. מעבד E8400 BOX

2. לוח אם P5Q Deluxe

3.כרטיס גרפי Gainward nVIDIA GeForce 9800GT 512MB PCIe

4.זכרונות G.Skill 4096MB 900MHZ Dual Channel 4GBPI CL4-4-4-12 BLACK EDITION

5. מארז מחשב:Antec Sonata III 500W

6. מסך :LG L1953TR

7 יתר רכיבי המחשב קיימים אצלי כגון HDD וציוד הקפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר הערות-

-את לוח האם ניתן להחליף ביותר זול ולא פחות טוב- ג'יגבייט EP43-DS3L.

-זיכרונות קח בתדר 800 הכי זולים שתמצא (של ג'יסקיל, A-DATA לדוגמא) שכן לא תרגיש שינוי בביצועים כלל.

-חברך משחק במשחקים? אם כן ניתן לקחת HD4850, אם הוא לא משחק כלל הוא יכול לקחת HD3650 שזול בהרבה, אומנם לא מתאים למשחקים במיוחד אבל יריץ סרטי FULL HD כמו כל כרטיס יקר אחר.

-ניתן לקחת מארז וספק זולים יותר כגון NSK4480 שכולל ספק איכותי 380 וואט שיספיק אפילו ל HD4850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי רציתי פשוט משהו שהולך טוב מארז+ספר כולל מאוררים וכל הבלאגן שניראה טוב אני חושב שזה דיי השקעה טובה

בקשר לכ. מסך המחשב אלצי מחובר תמידית ל-32" LCD+המסך מחשב שהולך להיות 19"

רציתי משהו שיעמוד בעומס

שאלה נוספת שמתרידה את חברי הטוב יש איזושהי סיבה או משהו שעולה לכם שלא נוכל להרכיב את המחשבים בעצמנו

(הרכבתי כמה מחשבים בעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון כרטיסי ATI מציגים תצוגה קצת יותר טובה בכ HD.

לכן, ניתן לקחת HD3650 הוא לא מתאים למשחקים כלל, אבל הוא מסוגל להריץ סרטי FULLHD, אם אתם רוצים כרטיס חזק יותר אתם יכולים לקחת HD4670.

(אם אתם מתעקשים על ה 98GT אתם יכולים ללכת גם עליו, אני נותן לך פה מספר אפשרויות).

לגבי הרכבת המחשב...יש ספר הוראות כמעט לכל חלק כיצד להרכיב אותו, ככה שהרכבה משתנה ממחשב למחשב.

אם אתם לא בטוחים בעצמכם אני מציע לכם לבקש שירכיבו את המחשב בחנות, ברוב החנויות זה בחינם או עולה כמה שקלים.

במידה ותרכיבו את המחשב לבד, ויהיה לכם נזק פיסי לרכיב כלשהו, לא תוכלו להחליפו שכן על נזקים פיזיים בד"כ אין אחריות, לשיקולכם.

לגבי מארז וספק, אתם יכולים לקנות בנפרד.

מארז אפשר לקחת כגון אנטק 300, קולר מסטר 590 או אפילו ריידמקס סגיטה.

לגבי ספק אתם יכולים לקחת ספק 400-450 וואט איכותי כמו של החברות סיסוניק, קורסאייר, אנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...