איך להישאר ער בשיעור? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להישאר ער בשיעור?

Born2Kill

Recommended Posts

גם לי יש את הבעיה הזאת....

רק שאני בתיכון אז בד"כ אני פשוט נרדם....

אבל פעם היה לי שיעור עם ההמנהלת אז אמרתי לא נעים..

קיצור התחלתי לעשות פרצופים להזיז חלקים הראש...אבל זה לא עזר.

אז אמרתי למי שיושב לידי לעזור לי-

בהתחלה הוא היה עדין כזה צוות אותי וזה, אחרי שזה לא עזר אמרתי לו "חופשי...."

הוא שפך עלי מים אבל זהממש לא עזר זה עשה קירר אותי אז הייתי יותר עייף

קיצור הנדבם תלש ממני כמיות של שערות מהרגלים.... זה כל כך מציק שזה מה שבאמת הצליח להעיר אותי..ולמזלי יש לי מספיק שיערות ברגלים...

מה שמצחיק זה ששיעור בשבוע שאחרי הייתי גם ממש עייף ונרדמתי 20 דקות +-והמנהלת לא אמרה לי כלום?!

יש עוד דרך שפשוט שמים ספר שיסתיר אותך... זה גם עובד מעולה.....(זה נראה כאילו אתה קורא ...)

יש את הדרך המוקרת שנהגים בד"כ עושים כשהם עייפים- לפצח גרעינים.... אבל נראה לי שעדיף להירדם מאשר לפצח גרעינים בשיעור...

ד"א שמעתי שיש כדורים כאלה ש"משלים שעות שינה"... אבל זה נראה לי ממש ממש מטומטם לקחת אותם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקיצר פול גז

באמת שאני לא מבין את הפוזות הפליליות שלך,

תגיד עכשיו, ותכלס זה אמור למצא את הנושא

אתה באמת צריך עזרה, או שאתה סתם משתעמם?

אני שואל בשיא הרצינות.

הלוואי שהייתי מתבדח אבל זה לא כך.

לכן אני שואל פה.

ותאמת... התראד הזה מיצה את עצמו, כל עוד שלא ניסיתי אפשר לעצור לבינתיים.

???

אז מה השאלה ?

אין משהו גלובלי לכולם, כל אחד ומה שעוזר לו.

תישן הרבה, תאכל ארוחת בוקר טובה, ותעשה טיול :silly:

אני אנסה XL/רטבול ואז ייכתוב פה אם זה עזר לי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזדהה עם בעיית ההרדמות שלך,יש לנו בעייה בשותפת, שלוקח לנו זמן להרדם

אבל אין לזה שום קשר לעייפות.

ע"מ לפתור את בעיית העייפות:

-נסה לישון שמונה שעות בלילה, להרגיל את עצמך ללכת לישון בשעות קבועות, לא לזעזע את הגוף ולילה אחד ללכת לישון בארבע לפנות בוקר ולילה שני ללכת לישון בעשר בלילה.

-הדבר שני שעוזר מאוד, הוא לאכול אוכל בריא,4 ארוחות ביום,ומה שחשוב להקפיד עליו זו ארוחת בקר טובה ואפילו עם כוס נס קפה קטן.

-הדבר האחרון הוא לשמור על , אני מציע לך להתאמן 3 פעמים בשבוע, סטים של מתח,מספר תרגילים לבטן,שכיבות שמיכה,ואפילו לקנות משקולות,

ובנוסף ריצה של 20 דקות .

אם תצליח להתמיד בזה, אתה תרגיש שינוי משמעותי..

אל תיגע באקסלים וברדבולים,

במידה ואחרי שהתמדת בדברים שהצעתי לך (התמ דה למשך חודשים שלושה) ואתה עדיין מרגיש עייף , פנה לרופא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם עובדים עד 12 בלילה ועד שחוזרים הביתה ונרדמים זה כבר 1 בלילה, וצריך להתעורר ב7 בבוקר כדי להגיע ללימודים ב8 בבוקר, אז אין ממש 8 שעות לישון בלילה.

בנוסף לכך, אם מסיימים את הלימודים ב15:30 ומגיעים לעבודה ב16:00, אז אין זמן להתאמן ולרוץ 20 דקות, וגם לא לאכול 4 ארוחות ביום.

כמו-כן, בשביל לאכול ארוחת בוקר טובה צריך להתעורר יותר מוקדם. כלומר, לישון פחות.

המסקנה: אם אפשר, אז תישן בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שאתם אמרתם שהת'רד קצת מת ועבר זמנו כבר אבל משהו אחד שאני חייב לומר זה טיפ אישי ממני שעובד בדוק על 95% מהאוכלוסיה...

הפיתרון הוא כשאתה קם זה לרוץ ישר למלקחת, להוריד בגדים שישנת איתם וליתקלח, אחרי זה אתה יוצא מהמקלחת רענן. אוכל לך ארוחת בוקר טובה של איזה קערת קורנפלקס ועוד חביתה או סלט וכל מיני תוספות עם אתה יכול. אורז ת'תיק ללימודים ואתה מלא באנרגיות וגם נקי ומצוחצח! ;D

אני נותן ת'טיפ הזה כאחד שעושה את זה כל יום וקם בערך ב-5 בבוקר לבצפר... (אתם לא רוצים לדעת..)

ולסיום- תוצאות מובטחות! :xyxthumbs:

נ.ב-

את הספורט מומלץ לבצע בערב בערך כ-3 שעות לפני שאתה מתכוון ללכת לישון כי אחרי שתסיים את האימון שלך עדיין יזרום לך אדרנלין בדם ואז אתה עדיין היפאקטיבי וצריך לתת לזה קצת זמן לחלוף. כל הספורטאים כאן שעושים אימוני ערב יוכלו לומר את זה שהם לא הולכים ישר לישון אלא אחרי תקופת זמן הולכים לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחזק

^^^

אם עובדים עד 12 בלילה ועד שחוזרים הביתה ונרדמים זה כבר 1 בלילה, וצריך להתעורר ב7 בבוקר כדי להגיע ללימודים ב8 בבוקר, אז אין ממש 8 שעות לישון בלילה.

בנוסף לכך, אם מסיימים את הלימודים ב15:30 ומגיעים לעבודה ב16:00, אז אין זמן להתאמן ולרוץ 20 דקות, וגם לא לאכול 4 ארוחות ביום.

כמו-כן, בשביל לאכול ארוחת בוקר טובה צריך להתעורר יותר מוקדם. כלומר, לישון פחות.

המסקנה: אם אפשר, אז תישן בעבודה.

במקרה הזה ,

אמליץ לך לא לוותר על ארוחת הבוקר, והלתעורר 15 יותר מוקדם,להתקלח, ולאכול ארוחת בקר טובה.

ולנסות להקפיד לאכול בריא, אם אין לך זמן להאמין ביום יום, תתאמן בשבת.

ללכת לישון ב1 כל לילה זה עדיין לישון בשעה בקובעה.

ובאמת תנסה למצוא זמן פנוי, כדי "לנמנם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ידידי גם אני לומד כל יום בקורס דרך הצבא

אני אומר לך מנסיון תתחיל להתאמן ולעשות כמה שיותר לישון 7 עד 8 שעות זה בסדר גמור

אני אישית אם אני לא משחק כדורגל / רץ לפחות פעמיים שלוש בשבוע אני אהיה עייף כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...