איך להישאר ער בשיעור? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להישאר ער בשיעור?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח תקופת לימודים בב"ס זה סיוט :P מזכיר לי איך שהייתי נרדם, לא משנה כמה קרוב הייתי להרעלת קופאין/סוכר מכל כמויות הקפה ששתיתי לפני...

2 טיפים ממני בשיעוררים משעממים במיוחד

-לישון מוקדם יום לפני זה ובממוצע 7-8 שעות, זה מה שנקרה שינה בריאה, מחזק את כל מי שהמליץ על אימון :xyxthumbs:

-במידה והשיעור משעמם רצח ומרדים אותך כמו החומר המרדים שיש בחדר ניתוח, פשוט תלמד מהספר או תעסיק את הראש בלימוד מקצוע אחר(בשיעורי תנ"ך וסיפרות הייתי מסיים שיעורי בית כדי לא ליפול לשינה עמוקה במיוחד :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה תמצע משו שיגרום לך להיתעייף בזמן הצוהריים-ערב כמו אימונים כל שהם, לך למכון או משו ואז תוכלל ללכת לישון מוקדם יותר בלי שום בעיה והיה לך את שעות השינה הדרושות לך. וקפה זה לא טוב כי בימקום להעיר אותך או ירדים אותך עד יותר מהר כי מה שהוא עושה זה מאיץ לך את הלב אתה מרגיש ערני לפרק זמן מסויים ואז ההשפעה חולפת קצב פעימות הלב יורד ואתה נעשה הרבה יותר עייף (כך גם כל האקסלים למינייהם שלו לדבר על זה שזה רעל )

נ.ב. לימדו אותי את זה בקורס לברמנים בדקתי את זה וזה דיי נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפה אני לא שותה כי אני לא אוהב את הטעם שלו.

אני מסתדר מצויין עם אקסל ורטבול.

כעיקרון לוקח לי שעה עד שאני מתחיל לעצום את העיניים לגמרי בשינה ואז יושן עמוק.

חלק מהשיעורים משעממים (לומדים גם סוציו'/פסיכו' לצערנו), אבל אני אוהב את המקצוע.

אני חושב שאני אנסה כל פעם דבר אחר, היום גם חזרתי עייף מלימודים ושתיתי רטבול וזה שיפר פלאים את הערנות שלי.

תקשיב

תקשיב טוב

קפאין משפיע על כל אחד בצורה שונה, ועל הרוב הוא משפיע חלש עד לא משפיע,

עצם זה שאתה צורך קפאין יותר מפעם בשבוע מחסנת אותך כמעט לחלוטין לקפאין.

אם אתה רוצה כמו מסומם פשוט כל פעם להגדיל את המינון, אתה יכול, אבל נראה לי שאתה מספיק פלילי ורשע בשביל להבין שזה לא פתרון ריאלי,

לא סתם הצעתי אימונים,

מצד אחד שיפור הכושר מייעל את מערכות הגוף וגורם לכל התהליכים להיות יעילים יותר וכך לריכוז ועירנות מוגברת

ומצד שני, אימון אחרי צהריים\ערב, גורם לך לישון כמו תינוק בלילה.

אז בוא תתחיל לנסות הצעות של אנשים.

ובנוגע למה לעשות בשיעמום,

תעשה מה שאתה רוצה, רק שיהיה פרודוקטיבי,

תלמד למקצוע אחר, תתכנן מודים רוצכים לאופנוע שלך,

תתחיל עם מי שיושבת לידך (זה גם פרודוקטיבי :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אנסה כל פעם דבר אחר, היום גם חזרתי עייף מלימודים ושתיתי רטבול וזה שיפר פלאים את הערנות שלי.

להיכנס למיטה ולנמנם חצי שעה- שעה היה עוזר לך יותר ובריא הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשאני חושב על זה, קפה בבוקר באמת כבר לא ממש מזיז לי. הדבר היחיד שבאמת מומלץ זה כמו שאמרו פה שינה טבעית. דבר נוסף שניסיתי וממש עזר לי זה 3 פעמים בשבוע, בהפרש של יום בין לבין (יום כן יום לא, אם תרצה), לרוץ איזה 4 קילומטר. גם שיפר , וגם אחרי זה אתה ישן כמו מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא אח"כ בספר זה לא ממש ייעזור לי, כי המורים רוצים לראות סטודנטים פעילים ומקשיבים ולא רדומים.

לגבי אח"כ, הובכן... אני לא אוכל כי שבוע הבא אני מתחיל לעבוד אחרי הלימודים (המצב הולך ויותר גרוע) אז אני צריך משהו שייחזיק את עצמי טוב, אבל ממש טוב. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה את אותה הבעיה בתיכון. [אולי גם בלימודים מתקדמים יותר זה יקרה שוב :silly:].

אצלי זה נמשך יותר מחצי שנה... זה היה ממש בלתי נסבל. אני הרגשתי כל כך רדומה. [ולאו דווקא השיעור היה משעמם].

זה הגיע למצב שזה התחיל להפריע לי מאוד, כי כולם היו כל כך ערניים אני פשוט לא הבנתי איך אפשר.

הלכתי לבדיקות וזה הסתדר. [נתנו לי איזה תוספים וויטמינים O,O].

בכל מקרה קפה אף פעם לא עזר לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא אח"כ בספר זה לא ממש ייעזור לי, כי המורים רוצים לראות סטודנטים פעילים ומקשיבים ולא רדומים.

לגבי אח"כ, הובכן... אני לא אוכל כי שבוע הבא אני מתחיל לעבוד אחרי הלימודים (המצב הולך ויותר גרוע) אז אני צריך משהו שייחזיק את עצמי טוב, אבל ממש טוב. :P

אז מה בדיוק הבעיה? בתנאי שזו לא עבודה משרדית 100%:

עבודה --> עיפות --> הולכים לישון מוקדם מרוב עייפות --> קמים רעננים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...