explorerאינו פותח דפים שונים על לקוח לאחר התקנת שיתוף ברשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

explorerאינו פותח דפים שונים על לקוח לאחר התקנת שיתוף ברשת

yonay

Recommended Posts

לאחר שהצלחתי, סוף-סוף, להתקין שיתוף ברשת הביתית שלי ( ואלפי, אלפי תודות ל-MIYOTA על העזרה הנהדרת והמאמר המחכים ששינה את הכל) התגלתה בעיה חדשה:

בעת גלישה באינטרנט על הלקוח - דפים שונים - ללא מאפיינים ברורים) אינם נפתחים ע"י explorer.

זכור לי כי קראתי על כך הערה,כל שהיא, באיזה מקום, במהלך ה"ויה דולורוזה" של חיפוש חומר על התקנת שיתוף גלישה. נדמה לי, אף, כי דובר, שם, על פתרון, כל שהוא.

איני זוכר היכן היה המקום ומה היה הפתרון המוצע.

מי יודע כיצג להתגבר על התופעה?

תודה מראש על כל עזרה.

yonay

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם מתוקים לאללה ואלף תודות על ההתענינות והרצון הכן לעזור אבל העליתי את הבעיה אחרי שכבר חשבתי על כל שהוצע לי עד עכשיו (ואפילו קצת מעבר) כך שהצעותיכם לא עוזרות לי - בינתיים.

אנסה להגדיר ולתאר את הבעיה קצת יותר לעומק:-

1. במהלך כניסה ל-hotmail.co.il אני מגיע לדף בו מופיע כפתור "התיבה שלי" לחיצה על הכפתור אמורה להכניס אותי אל התיבה - כלום. אני נשאר באותו דף בלי כלהתקדמות.

2. במהלך כניסה לצ'אט - ממש לפני הכניסה, לאחר שהקשתי פרטים מזהים ואני אמור להכנס כמשתתף פעיל - כנ"ל - נתקע ולא מכניס אותי לצ'אט.

3. חיפוש מספר ב-144 (בזק) אני מנסה לתת נתונים - הם לא נקלטים בדף או שהם נקלטים אבל הוא לא חיפוש.

יש דוגמאות נוספות - אני סבור כי אלה מספיקות.

אולי התאןר דלעיל יסייע למי שהוא לעלות על הנעיה ולמצוא לי פתרון.

תודה

yonay

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

LOL.. לא ציינת מה לעשות שם.. :P בכל מקרה, תוריד במקום הזה את כל ה-Vים.

אבל לא זאת נראית לי הבעייה.

אני אשאל שוב: בטוח לא מותקן על המחשב Norton Security??

כשלי זה היה מותקן, באופן מפתיע קרו לי בדיוק הדברים האלה, ב-hotmail.co.il, וצ'אטים למיניהם..

אם מותקן, הייתי מציע להסיר ולחפש פיירוול חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה שאולי הרשת מוגדרת, אבל האקספלורר לא מנסה לגשת לאינטרנט דרך הרשת (בעיה שהייתה לי), וככה פתרתי אותה.

למען האמת אני לא זוכר מה בדיוק צריך לעשות שם, (ואין לי כח לדפוק את החיבור שלי לאינטרנט כדי לברר) אבל זה הכוון הכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...