מקבץ בעיות+תמונות על מנת להמחיש. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבץ בעיות+תמונות על מנת להמחיש.

Jules Winnfield

Recommended Posts

אהלן, נסעתי לשלושה ימים מהבית והכשחזרתי אלה הבעיות שנוצרו מעצמן(אחים שלי לא יודעים על זה כלום :pissed:)

הינה הבעיות שלי אשמח אם תוכלו לעזור לי לפחות באחת מהן:

1.לא ניתן להיכנס לקובץ של מכל סוג, אפילו רק בסימון של הסרט עם העכבר(בלי להיכנס) אני מקבל את ההודעה הידועה : send\dont send error של וינדוס, למה זה? יש את כל הקודקים והכל.

תמונה:

bmpsj9.jpg

2.כמעט כל פעם שאני לוחץ על קישור בפיירפוקס מאתר מסויים לאתר אחר הוא מקפיץ לי פרסומת( לא משנה מאיזה אתר ולא משנה לאיזה קישור, אם זה תמונה אתר)

אני חושד שהאשם כאן הוא התוסף TMP מאחר ואחרי חפירה קצרה בתפריטים שלו ראיתי שבהגדרות של האתרים הקופצים\פרסומות אין אפשרות לבלום אותם אלא רק 2 אפשרויות : לפתוח בטאב חדש / או בדף חדש.

תמונה:

bmpbe6.jpg

3. כל פעם שאני בכניסה לוינדוס הוא מראה לי את החלון של היוזר ומבקש ממני סיסמא, לא חייב להכניס סיסמא אפשר רק ללחוץ OK והוא מדלג על זה, אני רוצה לבטל את החלון הזה ואחרי

שנכנסתי לגדרות וחיפשתי קצת נעצרתי בהודעה הזאת שלא ידעתי איך להמשיך(ההודעה מגיעה לאחר שאני נכנס ל "change the way users log on or off"):

תמונה:

1bmprq7.jpg

תמונה של המסך בכניסה לוינדוס(אני מקבל את האפשרות השניה):

bmptv2.jpg

4. לא יכול להיכנס בצורה נורמלית לכונן D. יש לי שני כוננים במחשב: D ו C כשבC יושב הוינדוס וב D שאר הקבצים(סרטים, וכו'). איך זה קרה: עשיתי איזה יום scan עם האנטיוירוס

ונראה כאילו הוא מצא משהו וננתי לו אישור למחוק את הקובץ הנגוע ואחרי זה לא יכלתי יותר להיכנס לD וC ישירות, יכלתי להיכנס רק בעקיפין ( דרך שורת הכתובות או דרך find target דרך קיצור של קובץ שנמצא בD )

אני מדבר בעיקר על D כי לC פתאום אפשר להיכנס, למה? לא יודע.

תמונה של השגיעה שאני מקבל בעת כניסה ישירה לכונן(התמונה מתייחסת לכניסה לכונן D:

dbmpqa6.jpg

תודה רבה רבה למי שיתן קצת מהזמן שלו על מנת לעזור לי :xyxthumbs:.

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו אוסף של כל מיני מזיקים.

אתה יכול לראות לפי ההודעה המצחיקה שרוצה להעלות קובץ boot הזוי שנמצא בתיקייה הזויה לא פחות עם טעות כתיב (s במקום c).

תריץ Spybot, Ad-aware וסריקה עם NOD32 ממש לא תזיק:

http://www.eset.com/onlinescan

אם אתה קצת מבין, יעזור אם תעיף את כל הזבל שעולה עם המחשב, (ה - Startup) בעזרת Msconfig שאתה יכול להריץ משורת הפקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל עם הבעיה הרביעית, כי זה הכי קל.

תעשה לחיצה ימנית על כונן D ותבחר OPEN או EXPLORE. אבל לא לעשות לחיצה כפולה. שם תמצא קובץ AUTORUN.INF, פשוט תמחק אותו. מה שהיה זה פשוט הקובץ הזה הצביע על הוירוס, וברגע שהוירוס נמחק אתה מקבל את השגיאה הזאת. תחשוב אל זה כמו קיצור דרך כשאתה עושה לחיצה כפולה על הכונן.

במידה ואתה לא רואה את AUTORUN.INF, תבדוק שהווינדווס שלך מראה קבצים מוסתרים.

במידה ולא הצלחת להיכנס לכונן כמו שאמרתי לך, פשוט תעשה START -> RUN

תרשום

D:

ואנטר, ואז תמשיך לפי מה שרשמתי.

לגבי בעיה מספר 3, תכנס ללוח בקרה ומשם ל NETWORK CONNECTIONS

תעשה לחיצה ימנית על LOCAL AREA CONNECTION ותבחר PROPERTIES.

בחלון שיפתח יש למעלה רשימה, תמחק משם את CLIENT SERVICE FOR NETWARE

אם זה לא מופיע, תעשה INSTALL, תבחר CLIENT, תתקין את CLIENT SERVICE FOR NETWARE.

תפעיל מחדש את המחשב.

כנס שוב לאותו מקום והפעם תמחק. תפעיל שוב את המחשב מחדש, ועכשיו תשנה את מסך הכניסה זה אמור לעבוד לך, גם לי הייתה את הבעיה הזאת.

(אגב אצלי NETWARE לא הופיע ברשימה שמה והתקנתי אותו ואז מחקתי כמו שציינתי)

לגבי בעיה מספר 2, פשוט כנראה יש לך כל מיני SPYWARES על המחשב, תסתכל בתוכנות ממולצות בנושא הדביק בפורום תוכנות לניקוי רוגלות. אין לזה שום קשר לתוסף שלך לפיירפוקס.

קישור לתוכנות מומלצות: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=302213.0

ולגבי בעיה מספר 1, 99% הבעיה הזאת נובעת מקודקים פגומים או התנגשויות בין הקודקים. תמחק את כל חבילות הקודקים דרך לוח הבקרה, DIVX, XVID, K-LITE, CCCP או כל קודק אחר שהתקנת. אחרי זה תתקין חבילת קודקים אחת בלבד!

אני ממליץ על KLITE: http://www.free-codecs.com/K_lite_codec_pack_download.htm

עקב כל הבעיות, ממליץ לך בחום לוודא שהאנטי וירוס שלך מעודכן. לא יודע איזה אנטי וירוס יש לך, אולי תשקול להחליף למשהו יותר טוב. כמו כן, תריץ סריקה לרוגלות.

ולמה אני עובד מהסוף להתחלה??? לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן:

בהתאמה להודעה שלך ;):

- בעיה מספר 4: נפתרה! תודה!

הצלחתי למצוא ולמחוק כל קובץ שנמצא תחת השם autorun.iaf או קשור אליו(היו מוחבאים ביחד איתו ואין מצב שהם קשורים לוינדוס כי הוא מותקן בדיסק הקשיח השני)

והוא נכנס לכונן כרגיל, רק ישנה בעיה אחת לא הצלחתי למחוק תיקייה בשם System Volume Information - שהיא יוצרת אחרי זמן מסוים את התיקייה AUTORUN שאותה

אני מצליח למחוק אבל את התיקייה System Volume Information לא.

-בעיה מספר 3: נפתרה! שוב תודה!

-בעיה מספר 1: נפתרה! שוב תודה!

-מספר 2 בטיפול

תודה רבה לך על שהקדשת את זמנך האישי על מנת לעזור לי. :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: מאוד מעריך את זה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אין בעיה.

לגבי התיקיה System Volume Information, אין לה שום קשר לקובץ AUTORUN.

זו תיקית מערכת ובגלל זה הווינדווס משחזר אותה ברגע שאתה מוחק.

אם נוצר לך מחדש קובץ AUTORUN.INF, זה כנראה בגלל שהוירוס שיש לך על המחשב עדיין רץ והוא זה שמשחזר את הקובץ.

עכשיו, לא ממש הבנתי אותך. נוצרת לך תיקיה בשם AUTORUN או קובץ AUTORUN.INF?

אם נוצרת לך תיקיה, אז אין לי ממש מושג מה זה, אבל במידה ואין בה קבצים אז היא לא מסוכנת ואתה יכול להתעלם ממנה.

אני מניח שפשוט טעית כשרשמת עכשיו AUTORUN.IAF, כי זה AUTORUN.INF, אבל לא משנה אני מבין שהבנתי אותי נכון.

בכל מקרה, ה AUTORUN.INF מהווה סיכון רק במידה והוא מצביע על קובץ שהוא וירוס. ההודעת שגיאה שקיבלת לפני זה זה דבר טוב, כי זה אומר שהקובץ של הוירוס לא נמצא, רק פשוט ההודעה הזאת מעצבנת, וזה רק מהווה סיכון במידה ו AUTORUN.INF נמצא בשושר של הכונן, במקרה הזה ב D. אם הוא נמצא בתוך תיקיה אז אין עם זה בעיה.

ולגבי הבעיה השנייה, כמו שאמרת, אכן היא בטיפול כי יש צורך לטפל בה, זו לא בעיה ספציפית, אלה כנראה הרבה זב'לה שמותקן לך על המחשב וצריך להעיף.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער טעות שלי, התיקייה היא לא AUTORUN אלא RECYCLER

וגם היא מוסתרת כמו התיקייה System Volume Information

טוב אז לפי מה שאתה אומר זו כנראה תיקיית מערכת ויש להתעלם ממנה.

שוב תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם RECYCLER זו תיקיית מערכת. שזה בעצם הסל מחזור. גם לגביו אין לך מה לדאוג. רק ה AUTORUN.INF

הסיבה שאמרתי לך להראות קבצים מוסתרים זה לא כדי שתמחק את כולם, אלה רק למחוק את AUTORUN.INF למקרה שהוא היה מוסתר.

אם אתה עוד מחפש תוכנות לניקוי רוגלות (SPYWARES) תוריד את AD-AWARE:

http://www.lavasoft.com/single/trialpay.php

תנסה גם את SPYWARE DOCTOR: http://www.pctools.com/spyware-doctor/?utm_source=download.com&utm_medium=frontdoor&utm_campaign=sd

שמח לעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AD AWARE חינמי בוודאות.

SPYWARE DOCTOR גם נראה לי, למרות שיש לי מן תחושה שמתישהו התקנתי וברגע שזה מצא לי זבל הוא רצה שאני אקנה את התוכנה כדי לתקן, או שזה היה מוגבל למספר תיקונים בכל סריקה. אבל יש מצב גדול שאני מתבלבל עם תוכנה אחרת, כי להרבה תוכנות יש שמות מאוד דומים ומבלבלים.

בכל מקרה, תוריד את AD AWARE וגם את השני, אל תסתפק בתוכנה אחת, יש הרבה תוכנות שמוצאות זבל שונה מתוכנות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...