|עזרה| מה יותר טוב בשביל סטונדט? DV4 או DV5? תודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עזרה| מה יותר טוב בשביל סטונדט? DV4 או DV5? תודה

prosorcerer

Recommended Posts

שלום,

אני מתחיל ללמוד בשנה"ל הקרובה ואני מתלבט בין שני הדגמים של HP:

HP Pavilion dv4-1030ej:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=9948

HP Pavilion dv5-1060ej:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=10008

הבדל המחירים ביניהם הוא יחסית קטן והמפרטים שלהם דומים. מה שאני מתלבט כרגע זה הדבר הבא:

כסטונדט, מה יהיה לי יותר נוח? מסך 14.1" או מסך 15.4"? מה היתרונות והחסרונות בכל אחד?

הבדלי המשקל שלהם זניחים... אני אלך ללמוד הנדסת מכונות אם זה משנה.

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב לקחת אותו לבית ספר על בסיס יומיומי ממליץ לך ללכת על ה 14", ה- "15.4 ממש גדולים ולא נוח להיסתובב איתם בלי קשר למשקל, אם אתה הולך לקחת אותו רק לישיבות לימודים אצל חברים או כשאתה חוזר הביתה אני ממליץ לך ללכת על 15.4", הרבה יותר נוח לעבוד על מסך גדול (גם יותר שימושי לסרטים) גם לרוב ה 15.4" יש מיקלדת נומרית אמיתית (אני לא יודע ספציפית על הדגם הזה).

אגב רוב האנשים שאני מכיר שקנו ניידים משאירים אותם בבית או שניסו להביא אותו מקסימום חצי סמסטר. באופן כללי ממש לא כיף להסתובב עם מחשב נייד בבית ספר, מעבר ל 3+ קילו שמתווספים על הגב אתה לא יכול להשאיר אותו לבד, זאת אומרת להכניס אותו לתיק כל הפסקה ולצאת עם התיק לנשום אויר, בנוסף אין הרבה יתרונות חוץ מלראות שקפים על המחשב ולשחק סוליטר :), לשאר הצרכים קיים לרוב פיתרון בחוות מחשבים (מיילים, ושוב סוליטר :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב רוב האנשים שאני מכיר שקנו ניידים משאירים אותם בבית או שניסו להביא אותו מקסימום חצי סמסטר. באופן כללי ממש לא כיף להסתובב עם מחשב נייד בבית ספר, מעבר ל 3+ קילו שמתווספים על הגב אתה לא יכול להשאיר אותו לבד, זאת אומרת להכניס אותו לתיק כל הפסקה ולצאת עם התיק לנשום אויר, בנוסף אין הרבה יתרונות חוץ מלראות שקפים על המחשב ולשחק סוליטר :), לשאר הצרכים קיים לרוב פיתרון בחוות מחשבים (מיילים, ושוב סוליטר :) ).

השימוש במחשב בלימודים מאד תלוי במה שאתה לומד. בשביל הנדסת מכונות אולי באמת אין טעם להסחב עם (לא שאני מתמצאת בתחום יותר מידי אבל זה כולל הרבה משוואות, מתמטיקה ועניינים טכניים כאלה שלא נוח להקליד על מחשב). בתחומים שבהם יש הרבה מלל (משפטים, מדעי הרוח, חלק ממדעי החברה וכו') יש שימוש רב בנייד.

אני בהחלט מסכימה שרוב האנשים שאני מכירה משאירים את הנייד בבית אבל לרוב זה דווקא בגלל שהם בחרו בנייד גדול מידי (הגדלים הנפוצים ביותר הם 15.4" ו-14.1"). מהסיבה הזו כדאי לדעתי במידת האפשר ללכת על של 12.1"-13.3" כשהמטרה היא להסחב איתו ללימודים. כמובן שכדאי לך בכלל לשקול האם יש לך צורך במחשב בזמן הלימודים או לא כפי שBeautyWave ציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...