רשת בין שני מחשבים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת בין שני מחשבים.

gshhar

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה להעביר מהמחשב שלי כל מיני ללפטופ של חבר שלי.

יש לנו כבל אבל אני לא יודע מה לעשות עם ההגדרות(לשנינו XP).

הבעיה היא שאני לא רוצה להתעסק עם ההגדרות במחשב שלי כיוון שיש לי בבית בין שני מחשבים(מודם אלקטל שהוא גם ראוטר),למרות שלא נראה לי שזה ישנה בגלל שלא מזמן פירמטתי את המחשב והכל עובד,ז"א אני רק מחבר את הכבל והכל עובד.

מה בדיוק ואיך אני אמור לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

היו על זה הרבה ת'ראדים אז אני אענה על הבעיות הספציפיונות שנובעות מהמצב שלך:

כעקרון את ההרדרות אתה יכול לקחת מת'ראדים אחרים.

בקשר לזה שיש לך כמה כרטיסי רשת, זה לא משנה, יש לך חלונות הוא יודע להסתדר עם זה פשוט תתן לכרטיס שאתה מחבר אל המחשב איפי אחר מהראשי, אם זה אותו כרטיס של הרשת הביתי אתה לא צריך לשנות כלום פשוט תגדיר את האיפי בנייד.

(אם אין לך מושג על מה אני מדבר תקרא קודם הת'ראדים שמסברים ואז תחזור לכאן)

זהו, זה לא אמור להיות מסיבך מידי.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל ההגדרות מסודרות כבר אז:

כפתור ימני על התיקיה\כונן שאותו אתה רוצה לשתף SHARING, יהיה לך שם שטויות על הבטחה IF YOU UNDERSTAND.....

תלחץ על זה ואז יפתחו לפני אפשרויות חדשות, סמן בוי את HARE THIS FLOLDR ON THE NETWORK.

ואתה מסודר.

עכשיוו כדי לעיין דבל קליק על שכנים ברשת ופעולת BROWSING פשוטה.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אתה מגדיק שיתוף על התיקיות שאתה רוצה לשתף ואז אתה פשוט הולך במחשב השני ומגדיר את אותה ביתית, אתה יכול להגדיר את הרשת על ידי לחיצת Properties על המחשב שלי...

ואז לך ל - network

ותרשום את אותה ...

אחר כך רק לך ל my network places

ומשם אני חושב שאתה תדע לאן ללכת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תקשיבו,אני די בור בדברים האלה אז לא להתעצבן טוב?

:-\

אני מגדיר את הכונן\תיקיה למשל שאני רוצה לשתף ומה ז"א ללכת ל-network ולהגדיר את אותה הרשת?

ומה אני אמור לעשות ב-my network places ואיך אני בדיוק מוודא שאנו באותה ה-WORKGROUP.

אם תוכלו להסביר לי בבקשה הכל מהתחלה מה לעשות בשני המחשבים אני אשמח.

דרך אגב ברשת של הבית מכיוון ששני המחשבים כבר פורמטו מאז אז נמחקו לי ההגדרות של הרשת ואני לא רואה את המחשב השני אבל אני לא צריך את זה בכלל אני פשוט מזכיר את זה כדי שתדעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, חיפשתי מאמר על איך לבנות ביתית באתר ולא מצאתי, בכל אופן, אם כל ההגדרות מסודרות רק תנתק את הכבל מהמחשב שאתה לא צריך ותחבר אותו ללאפטופ, עכשיו כדי לבדוק WORKGROUP לך לכפתור ימני על המחשב שלי, מאפיינים שם יש לך טאב של COMPUTER NAME, שם אתה רואה את שם המחשב ואת "קבוצת העבודה" חשוב שבשניהם קבוצות העבודה יהיו זהות לכן כדי לשנות לחץ על "שנה" שם יש לך את השם של הקבוצה ניתן לשינוי פשוט שנה אותו, תזכור UPPERCASE ו LOWER CASE.

עכשיוו אתה מסודר בתנאי שההגדרות כבר בסדר והרשת עבדה קודם.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...