מה אתם אומרים על המפרט הזה ב3K למשחקים מעבד AMD? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המפרט הזה ב3K למשחקים מעבד AMD?

rikus

Recommended Posts

.וגם אתה אומר שזה רק עניין של זמן.

ברור שאינטל מובילים בשוק המעבדים.

נכון, זה עניין של זמן עד ש-NVIDIA תחזור לשלוט. ברגע ש-NVIDIA תפתח ליבה עדיפה על הליבה שכרגע יש ל-ATI-אנשים יעדיפו לקנות אותה. אתה מבין? זו אשמתה של NVIDA שהיא לא שולטת בשוק, כי המוצרים שלה פחות טובים מהמוצרים של ATI. בדיוק אותו דבר עם . כל עוד לא מפתחת ליבה יותר טובה מהליבה הכי טובה של אינטל-הם ימשיכו לסבול מהפסדים. אתה מבין? זה בדיוק אותו מצב... תקנה אינטל בראש שקט. גם ככה אתה תצטער על זה שקנית שהמחשב שלך ייתן ביצועים נחותים במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד ככה, תאמין לי, ודבר שני, אתה לא תעזור בכלל, כי החנות שאתה קונה ממנה, כבר קנתה את המעבד מAMD. ביצעו מכירה, אבל זה לא משנה, גם אם תקנה 10 אלף מעבדים שלהם (האמתי אולי זה יעזור קצת). לא תוכל לעזור את הנפילה שלהם, אתה סתם בועט בסוס מת, אין מה לעשות, INTEL ישלטו בשוק, עד שיצוץ מתחרה חדש, וזה תמיד קורה, כל פעם שזה קרה שאני זוכר בהיסטוריה של רכיבים שחברה אחת הייתי דומיננטית, היא לא שלטה המון זמן.

וכן אתה פאנבוי, כי במקום לקנות מה שטוב לך,אתה לוקח מה שטוב לחברה, שסליחה, זה הפירוש של פאנבוי. פאנבוי

בכל מקרה, פשוט בורות מוחלטת לקחת מעבד בתקציב הזה.

תשמע אתה פשוט לא מבין.

אין קשר ולא אכפת לי מהחברות האלה בכלל אתה לא יודע לקרוא בכלל ולא מבין בכלל מה המשמעות של תחרות ולמה היא טובה לך, כי אתה עיוור שקונה ברגע שאתה רואה משהו זול וטוב יותר, אז שיהיה לך לבריאות.

אולי שתגדל תבין את הכוח של הצרכנים ותבין שאם אנשים משנים את התפיסה שלהם קצת-החברות הגדולות גם נאלצות להתעקם בשבילם ולא לעשות עליך עוד כמה גרושים.

אני לא לא הולך להיכנס איתך לוויכוח על משהו שאתה בכלל לא מבין עדיין אם אתה קורא לי פאנבוי כנראה שלא הבנת כלום עדיין.

נכון, זה עניין של זמן עד ש-NVIDIA תחזור לשלוט. ברגע ש-NVIDIA תפתח ליבה עדיפה על הליבה שכרגע יש ל-ATI-אנשים יעדיפו לקנות אותה. אתה מבין? זו אשמתה של NVIDA שהיא לא שולטת בשוק, כי המוצרים שלה פחות טובים מהמוצרים של ATI. בדיוק אותו דבר עם . כל עוד לא מפתחת ליבה יותר טובה מהליבה הכי טובה של -הם ימשיכו לסבול מהפסדים. אתה מבין? זה בדיוק אותו מצב... תקנה בראש שקט. גם ככה אתה תצטער על זה שקנית AMD שהמחשב שלך ייתן ביצועים נחותים במשחקים.

ההפסד בביצועים הוא לא כזה אדיר אם אני קונה כפול ליבה באותו מחיר של או של AMD, המאתיים שקל לכאן או לכאן שווים את זה במיוחד אם אתם מסוגלים להבין שהאחוזים הקטנים האלה הרבה פחות חשובים מלשמור על מאזן כוחות.

אבל עד שתבינו את זה נכתוב פה מגילות וזה גם לא בטוח, כי אנשים באינטרנט לא משנים דעות, אז תודה רבה למי שעזר ומי שחושב שאני לא חכם שיחכה באמת שאינטל תנצח וAMD תיפול ונראה מי יהיה החכם שישלם בוכטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...