הסדרה החדשה בערוץ 2 - ALIAS או זהות בדוייה בעברית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסדרה החדשה בערוץ 2 - ALIAS או זהות בדוייה בעברית

captaincaveman

Recommended Posts

אני מאוד ממליץ, ראיתי את העונה הראשונה והסדרה פשוט מצויינת.....

מתח אקשן וכמובן ג'ניפר גרנר המדהימה.....

אני לא יודע אם זה מותר פה או לא כי זה לא תוכנות או סרטים גנובים אלא פרקי סדרה אז אם זה אסור נא למחוק את החלק הזה:

www.hwzone.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן סידרה מצויינת, וזאת אחרי שראיתי את שתי העונות שכבר שודרו בארה"ב , בעיקר העונה הראשונה.

כדאי מאוד, אשקן והרבה מתח וגם דרמה, בערוץ שתיים ימי ראשון 22:15 (אלא אם כן טלעד יחזרו לעצמם ויזרקו את הסדרה, כמו כל סדרות הרכש שלה, לשעות לא הגיוניות. אבל כרגע נראה שהם חושבים בהגיון). ועוד המלצה מיד לאחר מכן יש סקראבס, קומדיה על מתמחים בבית חולים, בקיצור, שיחקו אותה עם יום ראשון בערוץ 2, לא עוד זבל טלויזיוני כמו הטברנה אלא ממש משהו שניתן לצפות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל באמת שפספסתי את הפרק הראשון אבל זה באמת נראה טוב, ואחרי זה כמו שKOOKIE אמר יש סקראבס, גם סידרה נחמדה.

זה סיט קום כזה אמריקאי קלאסי אבל יש בזה משהו יותר טוב לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה מותר פה או לא כי זה לא תוכנות או גנובים אלא פרקי סדרה אז אם זה אסור נא למחוק את החלק הזה:

על זכויות יוצרים שמעת??? או שלגנוב פרקי סידרה זה לא פשע???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה יותר אפור מסרטים שלא הגיעו לחנויות הוידאו או משחקים ותוכנות.

הרי בסופו של דבר אני יכול להקליט את זה בוידאו מערוץ 2 כל יום ראשון........ פיספסתי פרק אז נידפקתי? הרי הוא משלם לערוץ 2 בכל מקרה..... זכותו להוריד תוכניות שמשודרות בערוץ הזה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זכויות יוצרים שמעת??? או שלגנוב פרקי סידרה זה לא פשע???

למען האמת זה לא, זה כמו להקליט על קלטת . הפרק כבר שודר בטלויזה ובזה מתבטא הקטע של זכויות יוצרים משום שרשתות משלמות על זכויות שידור ליוצרים מכאן שכל עוד אתה לא משדר את התוכן (שיכול להיות קלטת או קובץ) בערוץ ציבורי אז זו לא גנבה.

אבל משום שזה אתר פרטי, זכותכם להחליט מה מותר ומה אסור לדיון פה כך שאין טעם להתווכח, רק רציתי לציין שטכנית אין שום דבר פסול בהורדת פרק כל עוד הוא שודר כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

captaincaveman, רק רציתי לומר לך שאני מודה לך שפרסמת את אותו לינק בהודעה שלך (אפילו שמחקו אותו אח"כ).

רק שזה יהיה ברור - אני לא מוריד משחקים, תוכנות או .

אני לעיתים מוריד פרקי סדרות שפיספסתי (כמו במקרה הזה - פיספסתי את הפרק הראשון והורדתי אותו) ואני חושב שזה מוסרי לחלוטין ולא פוגע באף אחד. חוקי זכויות יוצרים יבשים לא מעניינים כיום איש.

Anyway. גם ראיתי את פרק 2 אתמול בטלוויזיה. אני חייב לומר שאני מאוד מרוצה מהסדרה.

זה לא מגיע לרמה של "24" ונראה באופן חשוד כהעתק של "ניקיטה" אבל זו עדיין אחת מהסדרות הטובות ביותר שראיתי בטלוויזיה.

מומלץ. :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרתי אני לא מתכוון להיכנס לביצה הזו של זכויות יוצרים. אני מבקש להפסיק את הדיון על נושא הלינק ולהישאר בנושא הת'רד המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...