האם הטיסה לפולין (במסגרת משרד החנוך) שווה את הכסף?? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הטיסה לפולין (במסגרת משרד החנוך) שווה את הכסף??

B0necrack3R

Recommended Posts

אני הייתי במסע לפולין ואני חייב לציין שיש לי עדיין פלאשבקים משם...היה מדהים

עבדתי בשביל להרוויח כסף למסע ועכשיו אני יכול להגיד לך בפה מלא- זה שווה כל פרוטה שתשקיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עשיתי את זה, ואולי אני טועה אבל לפי דעתי לא צריך לעבור את זה בבית ספר אלא כל אדם לבדו, אני לא רוצה ללכת לשם עם הבית ספר, זה לא נראה לא מתאים. אני חושב שאני בדעת מיעוט פה ואני בטוח שיש רבים שלא יסכימו איתי אבל אני לא רואה את עצמי טס לשם עם השיכבה... :-\ >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא זה... יש לי שיכבה אחלה וגם הרבה חברים אבל המעבר הזה מחיי היום יום למחנות השמדה... אני לא רואה את עצמי עושה את זה עם השיכבה אלא יותר עם חברים קרובים מאוד/משפחה/לבד. ושוב אני אומר שזה כנראה רק אני חושב ככה.

אני מבין את אלה שכן נוסעים... מה אני יכול להגיד לכם ? תהנו ? לא בדיוק אבל בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל יהודי טוב, השאלה האם זה משתלם לי, והאם כל כספי מנוצל נפוצה ביותר.

תיכף תשאל אם נותנים יום קניות, והאם אפשר לקפוץ לגרמניה בשביל קנייה של מחשב נייד או Pilot בזול.

לא כל דבר בחיים צריך לשאול "שווה את הכסף?".

נספחים לקריאה(כי אני בטוח שזה רלוונטי)

הישראלי המכוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אודי, אני דווקא יכול להבין את השאלה, יכול להיות שזה בדיוק טיול של שופינג וחוויות עם החברה מאשר ביקור של למידה והפנמה, כמו מסע שורשים כזה... יכול להיות גם שגוררים אותך שם וזה לא נעים והמסגרת לא נוחה לכולם, זה לא טיול שנתי אחרי הכל...

אם פתאום כל הקבוצה הולכת ואתה רוצה להישאר רגע ולקחת את הזמן וכו', יש המון סיבות למה לא לנסוע בקבוצות ובטח שלא קבוצת בית ספר. (שוב אני אומר, THAT'S HOW I SEE IT)

ד"א לגבי הלינק... אכן חשוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בתחילת אפריל, ואני רוצה לחזק את כל אלה שאמרו לפני, המסע הזה מרגש ומלא חוויות שלא חווים מקריאה בספרי ההיסטוריה.. ואני ממליץ בחום (או בקור.. (-)9 מעלות בוורשה. כשההיתי :)) לכל אחד לנסוע לפולין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האוכל:

קודם כל, הוא כמובן לא כשר - לי זה לא הפריע (יש אנשים שזה מפריע להם) אבל בכל זאת לא הכלתי שם את הצהרים וערב בגלל שהאוכל שם סביר ומטה

אני ממליץ להביא הרבה מנות חמות - גם מחמם וגם בגלל האיכות של האוכל שם..

המלונות:

במשלחת שלי ההינו בשני מלונות ממש טובים וחדשים ואחד שגרוע או קופסת גפרורים לא יכולים לתאר אותו..

המלונות הם:

נובוטל בקראקוב - מצויין

גרמדה באוסטרוויץ' - הגרוע..

וגרמדה בוורשה - מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...