ייעוץ על קניית מחשב בתקציב של עד 1000 ש"ח (ללא מסך) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ על קניית מחשב בתקציב של עד 1000 ש"ח (ללא מסך)

idanmev

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין לקנות מחשב לשימושים פשטים (אינטרנט וכד') בתקציב של עד 900-1000 ש"ח (לא כולל מסך)

נכנסתי לאייבורי ולKSP וראיתי 2 מפרטים שתואמים למחיר שלי, אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לכל אחד מהמפרטים ומה שווה יותר לקנות.

כמובן שאם יש לכם הצעות לבחור את החלקים לבד עד הסכום הרלוונטי, אשמח לשמוע אותם.

KSP:

Pentium E2180, Bus800Mhz, s775, 1MB, DualCore

לוח אם: FOXCONN 45CMX s775 1066Mhz, 945GC, DDRII 667, PCI-E, VGA

זיכרון: DDR II 667Mhz - Life Time Warranty 1GB

Seagate 160GB 7200RPM, 8MB, SATA II

צורב: Optiarc AD-7200S DVD±RW x20, DL x8 Black Sata

שאר הדברים OnBoard

מארז: ATX MIDI + PSU

המחיר: 910 ש"ח

אייבורי:

Intel Pentium Dual- E2200 2.20GHz

לוח אם MSI G31M3-F

160GB SATA II 7200RPM 8MB

1024MB (1GB) II 800MHz

LG X22 SATA

Intel GMA 3100 (OB) UPTO 384MB - כרטיס מסך

שאר הדברים כמובן OnBoard

מחיר: 985 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייהם זבל, ואת שניהם אם יש לך שכל אתה לא תקנה. אלו מחשבים זולים בטירוף שאחוזי הרווח של החברות הם נמוכים בטירוף מהם והם משתדלים בכל הכח לא למכור אותם. בדרך כלל עם אחריות מופחתת זמני אספקה ארוכים בטירוף. ספקים מסריחים זיכרונות של השד יודע מי... קיצר מחשב שהוא תקלה בהזמנה. אל תקנה מחשב בלי ספק נורמלי וזיכרונות שהם של מותג ידוע. לא מפרט שבו בתור מארז רשום לך ATX MIDI + PSU!

1000 ש"ח זה מעט מדי כדי לבנות מחשב נורמאלי.

משהו מינימלי סביר מKSP:

מעבד: Pentium E2180, Bus800Mhz, s775, 1MB, DualCore

לוח: P5KPL-CM s775 1333Mhz, G31, DDRII 800, PCI-E, HDAudio, GBL

זיכרון: 1GB Value DDRII 800MHZ

קשיח: W.D 160GB 7200RPM, 8MB, SATA II

צורב: LG DVD±RW GH22NS x22 Black SATA

מארז וספק: JSPTech N-630B Black Midi ATX 400W

הרכבה 100 ש"ח.

1245 ש"ח.

זה מפרט מינימלי אבל הרבה יותר טוב ממה שבחרת. לוח סביר של חברה אמינה, זיכרונות של צורב שתומך בכל הפורמטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתגובה הראשונה - המעבדים של אמינים כמו של INTEL? מבחינת מהירות מה יותר מהיר ומספק סחורה יותר טובה ממה שהצעת במקביל למפרט שרשמתי?...

התגובה השנייה - אני לא צריך יותר מדי מהמחשב שלי, זה לא יספיק למחשב בעל דרישות לביצועים לא כ"כ גבוהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD ייתנו ביצועים זהים ולפעמים עדיפים במקרה הזה (שאין OC) וגם ינתן כרטיס גרפי עדיף.

אם הייתי אתה, הייתי הולך על המפרט שהצעתי ומשקיע עוד טיפה ומשדרג לזיכרון במחיר של 15 ש:ח ולוקח את הספק של EZCOOL במחיר של 50 ש"ח וכך יש לך מחש הרבה יותר אמין ב-65 ש"ח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם ShadowNet אבל השידרוג של הספק והזיכרון ב-65 ש"ח הם חובה ולא אופציה.

דווקא מפרט לא רע בכלל, ולשימושים של מחשב פשוט וללא המהרה אתה לא תשים לב להבדל בביצועים בין מפרט מובסס אינטל ל-AMD.

לא יודע איזה מהלוחות בהצעה שלהם עדיף אני בכלל לא מוצא דגם כזה (K9NPGM) גם לא באתר של MSI.. אבל הם בוודאות ינסו לדחוף אותו כי הם היבואנים שלהם.

הנה כמה דיעות משתמשים ב-Newegg על הג'יגהבייט:

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16813128333

כמו כן שים לב שללוחות יש רק שני חיבורי SATA והוא הולך להשתמש כבר בשניהם (כונן וצורב) כך שלא תוכל להוסיף כוננים עתידיים אם יש צורך (ללא קניה של כרטיס הרחבה).

אגב גם רציתי לציין שיש לי עם צ'יפסט דומה, רק של אלבטרון והוא לא מתמודד טוב עם רזולציה גבוהה של 1680x1050 וכמובן שישנו רק חיבור אנלוגי ולא DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...