התלבטות בין LG L2000CP ו HP LP2065 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין LG L2000CP ו HP LP2065

eliil1

Recommended Posts

מה ההבדל בין המסכים הנ"ל? מה עדיף? מבחינת ארגונומיה , איכות ....

אגב, שניהם פאנל S-IPS , נכון?

השימושים הם : משחקים,סרטים,אינטרנט ,טקסט וישיבה ממושכת מול המחשב.

תודה.

*זה רק אני או שאין בחנויות את ה , רק בחנות אחת מצאתי =SS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין המסכים הנ"ל? מה עדיף? מבחינת ארגונומיה , איכות ....

הארגונומיה היא אותו דבר למעט זאת שב-LG אין רכזת USB. ב-HP יש שתי כניסות DVI וב-LG רק DVI יחיד + VGA. באיכות תמונה שניהם טובים בהרבה מכל מסך TN. ייתכן שה-LG מכוייל פחות טוב מהקופסא מה-HP בצבעים, אבל זה דבר שהוא קריטי רק למי שעוסק בעיבוד תמונה ולא מעוניין להוציא עוד כסף על קולורמטר יקר. לשימושים רגילים שלא קשורים בגרפיקה, זה לא משנה מה תבחר מביניהם אלא אם כן חשוב לך לחבר עוד מחשב בכניסה דיגיטלית והתקני USB אז פה ה-HP מנצח בנקודות.

אגב, שניהם פאנל S-IPS , נכון?

ב-LG קיים רק S-IPS בשעה שב-HP מרכיבים S-IPS או פאנל VA.

השימושים הם : משחקים,סרטים,אינטרנט ,טקסט וישיבה ממושכת מול המחשב.

שניהם מתאימים לכל הדרישות שלך.

*זה רק אני או שאין בחנויות את ה HP , רק בחנות אחת מצאתי =SS

זה משנה? נניח ש- הייתה משווקת לציבור הרחב את ה-2007FP רק בחנויות שלה באינטרנט כמו בארה"ב זה היה מפריע לאנשים לרכוש את הדגם הזה? לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה [=

ולמה בדיוק משמש ה DVI ?

איזה פאנל עדיף : VA או S- ? (לשימושים שלי)

הHP עולה בכ-300 ש"ח יותר מה , האם הוא שווה את ההפרש? או שהם כאלה דומים ת'כלס שעדיף לקחת את הזול מבניהם?

*אגב, אתה יודע אולי במקרה חנות טובה בנתניה שאני אוכל לקנות משם את אחד המסכים? ותוך כמה זמן המחיר עבור אחד מהמסכים הנ"ל ירד ??

שוב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה [=

ולמה בדיוק משמש ה DVI ?

לחיבור מחשב בשביל לקבל אות באיכות דיגיטלית נטולת הפרעות של ריצודים וטקסט מטושטש/כפול. ניתן גם לחבר ל-DVI קונסולת משחקים כ-XBOX360 בעזרת מתאם ל-.

איזה פאנל עדיף : VA או S-IPS ? (לשימושים שלי)

לסרטים הייתי לוקח פאנל VA כי הוא נותן ניגודיות גבוהה יותר ולכן שחור יותר אמיתי. אבל לא בטוח שאפשר לבקש אותו ב-. זה לא תלוי בחנות אלא ביצרן שבוחר מה לשלוח ואיזה פאנל לשים במסך.

הHP עולה בכ-300 ש"ח יותר מה LG , האם הוא שווה את ההפרש? או שהם כאלה דומים ת'כלס שעדיף לקחת את הזול מבניהם?

ממה שידוע לי ניגודיות ב- משתמרת בכל הטווח של הבהירות. לדבר כזה הייתי מוסיף כסף. פחות נעים להתמודד עם דעיכת שחורים בטקסט ותמונות לאחר הורדת בהירות. איני יודע איך ה- מתנהג בעניין זה. אין לו תוצאות של מכשירי מדידה באף אתר מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

רק משהו קטן...לפי מה שהבנתי עדיף לחבר כבר את הDVI בכ. מסך למסך (במקרה שלי HD4850 ל HPLP2065) ? או שעדיף לחבר אותו לאנאלוגי? והDVI תמיד ייתן איכות נטולת הפרעות, או שרק במקרים מסויימים? (אולי סרט,משחק , או כל דבר אחר..)

וכשאני מכניס למשל PS3/2 אני צריך להוציא את החיבור של הכרטיס מסך למסך, ולחבר את זה של הקונסולה?

*אתה יודע באיזה חנות עדיף לקנות את ה 2065 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק משהו קטן...לפי מה שהבנתי עדיף לחבר כבר את הDVI בכ. מסך למסך (במקרה שלי HD4850 ל HPLP2065) ? או שעדיף לחבר אותו לאנאלוגי? והDVI תמיד ייתן איכות נטולת הפרעות, או שרק במקרים מסויימים? (אולי סרט,משחק , או כל דבר אחר..)

בכל מצב עדיף לחבר ל-DVI. לא תראה בכלל ריצודים יש למסכים בעלי פאנלים שאינם TN מהפך איכותי. במקרים נדירים בהם אנשים לא חיברו טוב את הכבל לכניסת DVI במגוון מסכים מופיעים ריצודים או שזה קורה בגלל מסך/כרטיס מסך תקול. אני אף פעם לא ממליץ לקנות מסכים נטולי DVI.

למקרה של ספק, ב-L2000CP יש DVI כמו שאמרתי קודם. ב- מהיותו מסך שתוכנן מהיסוד למיגזר העיסקי פשוט לא חסכו בעלויות ובמקום לשבץ כניסת VGA שמו עוד DVI עבור מי שיש לו מחשב נוסף, שהוא רוצה לחבר למסך, והוא לא רוצה לראות טקסט מטושטש או כל מיני הפרעות. בכל אופן לאנשים שאין להם DVI בכרטיס מסך מספקת כבלי DVI ל-VGA.

וכשאני מכניס למשל PS3/2 אני צריך להוציא את החיבור של הכרטיס מסך למסך, ולחבר את זה של הקונסולה?

PS3 דורש, אם אני לא טועה, תמיכת HDCP לא רק עבור ניגון סרטים אלא גם למשחקים. אין HDCP באף אחד מהמסכים. זה לא מפריע להציג משחקים מ- 360, אבל להקרנת סרטים מוגני תוכן מהקונסולה של נחוץ HDCP. ל-PS2 נדרש חיבור S-Video, סקארט, קומפוזיט או קומפוננט ונראה שרק עם קופסת המרה אפשר לחבר אותו אל שני המסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...