כיוון המסך LG F900B ... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיוון המסך LG F900B ...

NetSpider

Recommended Posts

טוב היום החלפתי את ה Proview DX 997n ל F900B ... עד עכשיו אני מרוצה מהתמונה והכל ניראה יפה בלי עיוותים .

יש לי רק בעיה גיאומטרית ... בקיצור התמונה לא ניראת ישרה , אני מנסה לכוון את זה ישר אך יש יותר מידי פרמטרים לכיוון כך שהאחד משפיע על השני ודיי קשה לכוון את זה .

אני צריך איזה טיפים , או איזו תוכנה שתעזור לי בזה ... משהו כמו איזה תמונה כזאת שאני יוכל לראות את הקווים יותר בבירור ...ולכוון ישר .

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאאוו זה כזה מרגיז! מצטרף לשאלה

יש לי FLATRON 775FT

אני לא מבין!!! למה שמישהו ירצה שהמסך שלו יהיה בכל מיני צורות מטומטמות?1 בגלל סקרנות אתה עושה את זה פעם אחת וזה לכל החיים!

לא יכלו לעשות כפתור שיסדר את זה לצורה רגילה?!?!?!?! כל כך מרגיז. :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלווי שהייתה... אני יושב שעות בכוון המסך כל פעם שאני לוחץ בטעות RECALL (אני מאוד פרפקציוניסט), אתה יכול לעלות את התדר של המסך, ככל שהוא יותר גבוהה יהיה לך יותר קל.

לאבא שלי יש מסך שלוחצים בו על כפתור והוא מתכוון לבד אבל זה מסך 21 מאוד יקר....

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש F900P

וגם כל תדר וכל רזולוציה אתה צריך לכוון עד מוות כדי שהוא יעבוד נורמאלי!

זה כזה מעצבן, אני עובד רק ברזולוציה אחת :)

מה שכן, זה בטח יימחק אם תנתק מהתקע של החשמל :)

אין לו איזה משהו שעושה את זה אוטואטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת סידרה P ?

אני דיי מאוכזב מהגאומטריה של F900B , ה Proview היה בעל גאומטריה יותר טובה כבר , רציני ...

התמונה כמובן בהרבה יותר יפה בלי כל מיני עיוותים , אבל אין תחושה של מסך ישר ... כאילו הקווים כאלו עקומים .

דיי מוזר העניין הזה .

וגם בלתי אפשרי לכוון אותו טוב כי כל פעם בהדלקת המסך התמונה לא כמו שהייתה פעם , כנראה בגלל שהיא משתנה בהתאם לטמפרטורת המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...