איך שמים תמונה בקובץ MP3? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך שמים תמונה בקובץ MP3?

3d7

Recommended Posts

הורדתי כמה שירים בפורמט , ובמקום האייקון של Winamp יש להם תמונה גדולה ויפה של הסינגל.

אני משתמש בWinamp 5.52. יש שם טאב Artwork. ניסיתי ללחוץ על Download Art, אבל הוא לא מוצא כלום. כשלחצתי על Load Artwork ובחרתי קובץ jpg, אז הוא העלה אותו אבל לא שינה את האייקון של הקובץ.

איך עושים את זה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון אתה רוצה ברגע שאתה שומע שיר שתהיה לו תמונה של עטיפת אלבום למשל נכון?

אם הדרך הכי פשוטה שאני יודע היא להוריד ITUNES של ושם לשים תמונה ב ART WORK ,אגב התמונה תהיה לא רק באיטונס אלא גם במדיה פלייר ואני מאמין ב WINAMP שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור מתכוון שבתמונה של האייקון בEXPLORER תהיה תמונה של האלבום, כמו בסקרינשוט המצורף למטה, כל הקבצים הם (הם מזוהים כי לא הגדרתי נגן לקבצי MP3) למרות שלחלק יש אייקון של תמונת האלבום.

לצערי אני לא יודע איך עושים את זה ומצטרף לשאלה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה רק אם אתה קונה את השירים לא?

לא, פשוט צריך צריך לפתוח חשבון בחינם לאייטונס.

ובכללי כמעט כל נגן כולל אפשרות להוספת ARTWORK בצורה ידנית/אוטומטית.

באיטונס יש למשל את הרבה דרכים, אחת זה ללחוץ למעלה בתפריט יש Get Album Artwork, וזה יוריד לבד לכל השירים.

באופו ידני ע"ע ללחוץ עם לחצן ימני על שיר מסוים, לבחור GET INFO ואז הTAB של הARTWORK ושם יש ADDוזה נותן לחפש תמונה במחשב.

ויש עוד המון דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ITUNES? אין לי בכלל ITUNES במחשב.

בטאב Artwork בWinamp מופיעה לי התמונה. אבל, אם אני מנסה להוסיף תמונה לקובץ שאין לו תמונה, אז הוא פשוט מוסיף את הקובץ JPG לתיקייה ולא לקובץ .

מישהו מכיר אולי תוכנה אחרת (לא ITUNES) שיודעת לעשות את זה (אולי אפילו להוריד cover מהאינטרנט לבד)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת האופציות בidtags החדשים יותר היא להוסיף טאג שמכיל בתוכו את התמונה, ככה שהקובץ עצמו מכיל את תמונת האלבום ולא צריך להשתמש בקובץ חיצוני.

אפשר להוסיף אותו בעזרת תוכנה כמו Mp3tag

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת האופציות בidtags החדשים יותר היא להוסיף טאג שמכיל בתוכו את התמונה, ככה שהקובץ עצמו מכיל את תמונת האלבום ולא צריך להשתמש בקובץ חיצוני.

אפשר להוסיף אותו בעזרת תוכנה כמו Mp3tag

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...