התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 8 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך להירשם מחדש להגרלה בעמוד ההגרלה?? כי הסיסמא שלי באתר של Reimage כבר לא תופסת משום מה.

יאן

אין צורך להרשם שוב! ממשיכים כרגיל.

בדקתי את הלוגין שלך והכל בסדר. אם שכחת סיסמא - אתה יכול לשחזר אותה כאן : http://www.reimage.com/getpassword.php

ההגרלה השניה תקח בחשבון את כל המחשבים שתיקנתם החל משבת בחצות.

בהצלחה!

אגב -

שווה לנסות את ה BOOT CD - דרך מצויינת להחיות שמת לגמרי.

עמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבנו, כל מי שמריץ יש לו סיכוי לזכות. מי שמריץ הרבה פעמים - הסיכוי משתפר (כלומר הרצתם על שני מחשבים - סיכוי כפול, הרצתם על 10 - הסיכוי פי 10), אבל זו עדיין הגרלה - ולכולם יש סיכוי (וסיכוי די טוב... :))

כל שבוע אנחנו מחלקים את אחד הפרסים, בהתאם לבחירה של הזוכה - ככה שאתם תקבעו מה הפרס שתקבלו!

וכמו שכתבתי - כל שבוע ההרצות מתאפסות, ככה שמי שהריץ שבוע שעבר ורוצה להשתתף גם השבוע, מוזמן להריץ מחדש ולהעלות לו את הסיכויים!

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

סרקתי וצצה לי בעייה כשאני מנסה לצפות בסירטונים דרך ה IE ב youtube הסירטונים עובדים כרגיל אבל באתרים שהנגן שלהם מבוססס media player הנגן באתר פשוט נשאר על ready שלחתי גם באתר של reimage ביקורת על זה.

אשמח אם תהיה תשובה בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

סרקתי וצצה לי בעייה כשאני מנסה לצפות בסירטונים דרך ה IE ב youtube הסירטונים עובדים כרגיל אבל באתרים שהנגן שלהם מבוססס media player הנגן באתר פשוט נשאר על ready שלחתי גם באתר של reimage ביקורת על זה.

אשמח אם תהיה תשובה בהקדם.

תעשה שחזור מערכת, זה פותר את רוב התקלות שהתוכנה הזאת גורמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות המידע שאפשר לאסוף ככה מהמחשבים הוא אדיר, המשטרה והשב"כ היו (אלא אם כבר כן) מתים לשים את ידם על זה.

השב"כ זה בקטנה, נראה לי לרוב המשתמשים יפריע יותר ה-MPAA וה-RIAA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...