התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

גם לי זה מחק את ה TS. מוזר. אבל הוא מחק לי את הלינק או משהו כזה ולא את התוכנה.

כמו שאמרתי קודם לכן:

לפחות שתתן למשתמשים אופציה לבחור מה לתקן ומה לא(היא נותנת אבל לא מספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אפשר שאלה לראשיים

הרי מה ההתלבטות פה בעצם?

איך נידע נגיד שהמנהל הראשי לא מקמבן איזה חבר שלו או משהו כזה ועושה דיל עם חבר שהוא כאילו יצא בהגרלה

אולי בשביל המנהל הראשי ובעל האתר זה רק להכניס כסף רב לכיס

ואז ה2 חברים שלו יזכו בפרסים השווים והאנשים שעשו סריקה יצאו פה דפוקים

שלא נדבר שהסריקה הזאת הרסה ליי תמחשב ועכשיו אני אחרי פירמוט מחשב יותר נכון עם GHOST 2 דקות אב הרס לי תמחשב הדבר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר שאלה לראשיים

הרי מה ההתלבטות פה בעצם?

איך נידע נגיד שהמנהל הראשי לא מקמבן איזה חבר שלו או משהו כזה ועושה דיל עם חבר שהוא כאילו יצא בהגרלה

אולי בשביל המנהל הראשי ובעל האתר זה רק להכניס כסף רב לכיס

ואז ה2 חברים שלו יזכו בפרסים השווים והאנשים שעשו סריקה יצאו פה דפוקים

שלא נדבר שהסריקה הזאת הרסה ליי תמחשב ועכשיו אני אחרי פירמוט מחשב יותר נכון עם GHOST 2 דקות אב הרס לי תמחשב הדבר הזה

לגבי השאלה הראשונה שלך אתה יכול לדפדף בהודעות ישנות בפורומים שבהם מדברים על קודמים ולראות שמשתמשים רגילים זכו בפרסים באתר ולא "החברים של המנהל" כפי שאתה רומז בטעות.

לגבי השאלה השנייה - אתה מוזמן להפנות את השאלה שלך אל צוות התמיכה של REIMAGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

הרצתי גם על המחשב השני שלי.

גם שם אין בעיות מיוחדות.

כנראה שהגרסא החדשה שלהם טובה. :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 2.10.2008 בשעה 07:33:10

אוקי כמה דברים ששמתי לב אליהם:

1. התוכנה משנה את הגדרת CLEAR TYPE באקספלורר. אפילו שאופציה זו לא מסומנת, ההגדרה תקפה. על מנת להסיר אופציה זאת עליכם לסמן ב V את אופציה של CLEAR TYPE לעשות אישור ואז להסיר.

2.התוכנה הסירה לי קישור של חיבור לאינטרנט הקיים בסיפריית STARTUP(דברים שעולים עם הפעלת ה WINDOWS).

3.היא מוסיפה את הלינקים המקוריים של לאקספלורר. כמו כן היא מאפשרת את "SHOW MENU" באקספלורר.

(לדעתי היא פשוט מחזירה כמעט את כל ההגדרות של האקספלורר על מנת לפתור בעיות שיש לרוב המשתמשים - לדעתי...צעד מבורך).

4.והתוכנה מאפשרת את ה AUTO UPDATE של ומחזירה את האופציות של SECURITY CENTER.

בעיקרון, תוכנה טובה. יכולה לפתור להמון אנשים דברים.

לאלא שאין בעיות במחשב או שחושבים שאין להם, תנסו, תריצו ואולי תגלו דברים שאני לא גיליתי.

ד.א. כמה מחשבים סרקתם? ההגרלה בשבת נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזאת היא רק נזק

בדקתי על מחשב 3

דבר ראשון זה ביטל את הכיבוי האוטומטי (עכשיו מופיע ללחוץ על כפתור כיבוי כדי לכבות), ובשום דרך זה לא חוזר, גם לא שחזור מערכת.

שנית זה חסם את האנטי וירוס ואת הפיירפוקס ומאלץ אותי להתקין מחדש.

ומה שזה עושה להגדרות התצוגה כבר אמרתי בהודעה הקודמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...