התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

דיי סיכום של כל ה7 עמודים האלה... וגם למה אני לא אשתתף.

בגלל:

*הסיכוי לזכות קטן ביותר מכיוון שיש לי גישה לפחות מ5 מחשבים אז פשוט לא שווה לי להתחרות בכל הטכנאים "הקשוחים" האלה שנתקלים ב50 מחשבים ביום.

*מבחינת , שום דבר פה לא מתחייב שהפרטים שלי נשמרים בטוחים ולא מועברים לגורם צד 3 או משהו כזה.

*שום דבר פה לא מתחייב לשמור על הפרטיות שלי ומי יודע אולי לתוכנה יש גישה כמו של איזה LOGMEIN רק בלי לשאול והם אח"כ יוכלו להנות לך מהדברים במחשב.

*זה שהמנהל של החברה הגיב זה יפה מאוד. אבל זה עדיין לא כתוב בתקנון.

אם זה יתשנה אני אצטרף בטח כמו עוד אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפרטים של ההגרלה בהחלט שונו בהתייעצות של Reimage איתנו.

כל מי שירשם ויפעיל את התוכנה יכנס להגרלה. ככל שתופעל התוכנה על יותר מחשבים, ככה אותו חשבון יזכה ביותר "נקודות" משקל בהגרלה, ולבעליו יהיה יותר סיכוי לזכות.

ככה לכולם יש סיכוי לזכות, ולמי שמשקיע מזמנו במבצע - סיכויים גדולים יותר (כמו בהגרלות הקודמות שלנו).

עשינו מאמצים רבים להביא פרסים שאנחנו חושבים שיעניינו ויפנו לכולם, ואני שמח לראות שיש התעניינות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי

אם צריך להוריד איזה תוכנה או משהו אחר

פשוט אתמול נרשמתי עשיתי תריפייר הזדה מהאתר שלהם ואחר כך לא ידעתי על מה ללחוץ אחרי שזה סיים

אז לחצתי על FIX ואז שוב זה עשה לי סריקה יצאתי

עשיתי נכון?

או שצרקיך בכלל להוריד איזה תוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את זה על מחשב אחד , אחרי שעשיתי גיבוי ונקודת שחזור.

מסקנות ראשוניות, זה הורס את הגדרות התצוגה, שינה לי את הפונטים של כל המערכת

הסיר את התקנת הפלאש, וכשניסיתי להתקין מחדש היו בעיות, בהתחלה בכלל לא הצליח ורשם שגיאה, ורק אחרי כמה רסטרטים וסריקת במצב בטוח הצלחתי.

אחרי זה בצעתי שחזור מערכת ורשמתי לעצמי לא להתקרב יותר לאתר והתוכנה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי אם חייבים לעשות את החלק של התיקון FIX כדי להצטרף להגרלה או מספיק רק סריקה.

אוליי הצעה לנציג החברה - לעשות רישום סריקות לפי כל משתמש

יש כזאת אופציה?

כל אחד שיעשה LOGON

עם היוזר שלו באתר שלכם יוכל לראות את הסריקות והתוצאות שהוא עשה.

ככה גם נדע אם אנחנו בהגרלה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודות למחשבה....הקו המשפטי

1) אחריות תיקון ...כאשר טכנאי מתקן מחשב והמחשב לא עובד אחרי התיקון הוא לרוב אחראי על הנזק שלו מה קורה עם הנזק נגרם עלידי התוכנה ?

2) האם טכנאי יכולים לתקן מחשבים בעזרת התוכנה ולקבל על התיקון כסף (זה גירסה בטא מסחרית?)?

בברכת שנה טוב

๑۩۞۩๑GSM๑۩۞۩๑.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'ראד מעניין... חבל שקראתי אותו אחרי שסיימתי עם הבדיקה + תיקון

כמה הערות פה לנציג/י החברה:

ה"תוכנה"/"אתר" אני לא יודע איך להתייחס לדבר הזה, שינה לי את הרקע של השולחן עבודה, לא הרבה עבודה אבל למה?

בנוסף גיליתי שדיי הרבה הגדרות שנוגעות בעיקר לרשת ביתית שיש לי בבית (לא אלחוטית) שונו. בעיקר הרשאות גישה מרחוק.

עדכונים אוטומטיים של MS פתאום הופעלו - מי ביקש? למה?

דבר נוסף וקצת מצחיק הוא שהאקספלורר פתאום עובד נורא מהר - אבל הפיירפוקס בדיוק להפך...

המחשב ש"תוקן" הוא יחסית ישן 3000 הריץ את הבדיקה ב25 דקות חבל על הזמן, כנראה כשאמרתם בטא התכוונתם לזה שלא סיימתם לכתוב את החלק השני של ה"תוכנה" - ההסרה. כי ה-UNDO פשוט לא עובד וכנל חלון הפידבק באותו מקום. תוקע את המחשב במשך כמה וכמה שעות בלי תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...