התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 13 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

למה אתה מתכוון שאתה אומר שם המחשב?

בקשר לתאריך, ניסיתי לבצע את הסריקה יותר מ-15 פעמים מיום ראשון ועד אתמול (חחח נמאס לי לנסות..)

דניאל.

בדוגמה שם המחשב הינו -7100

7name2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה מתכוון שאתה אומר שם המחשב?

בקשר לתאריך, ניסיתי לבצע את הסריקה יותר מ-15 פעמים מיום ראשון ועד אתמול (חחח נמאס לי לנסות..)

דניאל.

דניאל - למחשב שניסית לתקן יש מעט מאוד פיזי - 254 מ"ב! מה שהשאיר לריאימג' פחות מ-90 מגה לעבודה, שזה מעט מאוד, וגבולי לפעולה תקינה.

הייתי מציע לך להוסיף עוד למחשב (גם בלי קשר לריאימג'... חוסר מאט לך את המערכת בצורה משמעותית מאוד!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרגע קניתי חבילת 20 תיקונים למשך שנה.

עם הקופון שמקבלים כשנכנסים עם השם משתמש והסיסמה שלכם לאתר REIMAGE המחיר ירד בעת הקנייה מ800 ל600 שקלים.

זה מצויין כי בהנחה שקריאת טכנאי הבייתה עולה 150 ש"ח, תוך 5 קריאות אני מקבל את הכסף חזרה. אני מאוד מרוצה מההנחה שפירגנו לנו :) תודה.

דבר שני. כאשר איני רוצה שהלקוח ייראה לאן אני נכנס בשביל לתקן לו את המחשב, יש לכם לינק מיוחדף

http://www.reimage.com/start/index.php

הבעייה היא שזה מצחיק כי אותו לינק מכיל את שם החברה. גם לאחר שנכנסים זה אותו אתר רגיל של REIMAGE ולא איזה חלק סגור חסר LOGOים או סימולים שלכם.

כמו כן, האזור האישי של המשתמש מכיל משהו כמו שתי שורות וזהו. אזף

1) האם ניתן לקבל /אתם עומדים לשנות את כל האזור האישי שמתחברים אליו מהלקוח שלא ייראה שום סממן של השירות שלכם ?

2) יוכנסו שיפורים באזור האישי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמשי HWzone נכבדים!

אז זהו... המבצע נגמר. יש גם זוכה - אסף מגידש מחולון (שם משתמש בפורום: WiSe-MaN )

עברנו ביחד 4 שבועות של הרצות אינטנסיביות (משהוא כמו אלף תיקוני מחשבים)

750 נרשמים שהגיעו מכאן

170 פידבקים מדהימים

28 עצות כלליות שאימצנו

אבל בצער רב זהו...זה נגמר...

שימו לב שהחשבון שלכם עדיין פעיל.

אמנם לא ניתן יותר לבצע תיקונים(...), אבל שם תוכלו למצוא את קופון ה 25% הנחה הבלעדי שלכם, אם תצטרכו אותו יום אחד.

תודה רבה לכולכם! אין ספק שאין הרבה פורומים מקצועיים וחזקים כמו זה שלכם. (וזה מנסיון שלנו...)

אני ממש מקווה שחוץ מההשתתפות במבצע והשאיפה לזכות - גם יצא לכם על הדרך לשפר לעצמכם ולחבריכם את המחשב :)

תודה מיוחדת למור שובל והצוות המדהים של אתר HWzone , שוב הוכחה לכך שצוות מקצועי יוצר קהל משתמשים איכותי.

צוות ריאימיג' .

[br]פורסם בתאריך: 26.10.2008 בשעה 15:02:25

טוב הרגע קניתי חבילת 20 תיקונים למשך שנה.

עם הקופון שמקבלים כשנכנסים עם השם משתמש והסיסמה שלכם לאתר REIMAGE המחיר ירד בעת הקנייה מ800 ל600 שקלים.

זה מצויין כי בהנחה שקריאת טכנאי הבייתה עולה 150 ש"ח, תוך 5 קריאות אני מקבל את הכסף חזרה. אני מאוד מרוצה מההנחה שפירגנו לנו :) תודה.

תגובה לאלכס:

ההערות שלך נופלות על אוזן מאוד קשבת.

בשבוע הבא אנו משדרגים את איזור החשבון האישי אותו אכן הזנחנו לאחרונה לטובת איכות התיקון...

Stay Tuned...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...