התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 12 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

Reimage,

אתם מוכנים להועיל בטובכם לענות על השאלות שאנשים שואלים כאן?!?! :pissed:

אני עדיין מחכה לתשובה בקשר לזה שהסריקה נתקעת לי על 9% וכל הזמן מנסה להוריד מחדש קובץ מסויין ששוקל 34 מגה.

תודה וסליחה.

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אנא נצלו את ההזדמנות להריץ השבוע תיקונים חינם, זו גירסא דיי דומה לזו אותה אנו מוכרים (ודיי ביוקר...).

כל החשבונות ייסגרו לשימוש בשבוע הבא, מצטער :-\

עמית למה שלא תעשו מחירים שפויים לשוק הישראלי ?

ביקור טכנאי זה 150 שקל(ואני עוד זול). אתם רוצים כמעט 80$ על תיקון 3 מחשבים ? והמחיר יעלה עוד מעט בטח ל100+$ לפי מה שכתוב אחרי סוף החודש. זה לא ארצות הברית פה וגם המחשב לא מתוקן תמיד ואז יוצא שבזבזתי תיקון אחד מהשלושה.

המחירים האלה שאתם אומרים שעוד מעט יעלו הם אסטרונומיים, יוצא שטכנאים חייבים לעבוד חינם ע"פ מחירים של ארה"ב.

http://reimage.com/signup.php

אני מתקשה לראות שמישהו מהגולשים פה נוגע במוצר שלכם אחרי ה BETA במחיר הזה.

גם בחברות אגב, מניסיון אישי של שנתיים בקומברס לדוגמה יותר זול להחליף מחשב ממותג מוכן של נגיד 520 מאשר להביא אותו לבדיקה/תיקונים או להזמין GFS לתיקון דחוף גלובאלי באירופה לדוגמה. פשוט מחזיקים אקסטרא מחשבים זולים כאלה ונותנים לעובד במקום לתקן את המחשב המקולקל. הצעתי רעיון שיעבדו עם REIMAGE וקיבלתי תשובה שהמוצר יחסית למה שהוא עושה פשוט יקר מדיי.

זו תקופת מיתון גלובאלי וכולם מחפשים איפה לחסוך. IT רק מוציא כסף מהחברה ואני חושב שהאינטרסים המשותפים שלנו (חוץ מלעשות כסף) לתקן מחשבים בקלות מתנגשים בעניין הפיננסי בתקופה לא קלה. מה דעתך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים יקרים,

באמת עבר הרבה זמן מאז שנציג מאצלנו ענה על שאלות... היינו עסוקים עד מעל הראש (צריך להספיק המון בזמן המועט שיש בין החגים..)

אז ניגש לעניין:

Alexander:

ההודעה הזו תעסוק בנושאים טכניים בלבד - לגבי נושא התמחור עליו שאלת תהיה תשובה היום או מחר ממחלקת השיווק שלנו.

dk89, nikiller:

כל תקיעה של התכנה כמובן מחייבת הסתכלות של מישהו ממחלקת ה-QA שלנו (זה כמובן באג!).

הדברים הכי נפוצים שעלולים לגרום לריאימג' להתקע הם: אנטי-, , נמוך, כל מיני טוויקרים ואופטימייזרים, ספייבוט, וזון אלארם.

הצורה הכי מומלצת להריץ היא כמובן מדיסק האתחול שלנו, אבל אם משום מה נבצר מכם לבנות אותו ולצרוב, מומלץ מאוד להריץ במצב בטוח עם .

אני (אלעד) אשמח לקבל כמה שיותר מידע על המקרים שלכם ישירות למייל:

elad [at] reimage.com

אני אחראי על ה-QA של התכנה, נא להטריד בכיף אבל בנושאים טכניים בלבד. :)

SagiY:

שאלתך (לגבי מה שעמית כתב בפוסט הקודם שלנו) הופנתה לעמית, ואתה תקבל תשובה יחד עם alexander.

dj-electric:

התוכנה אינה מוחקת קבצים, למעט כאלה שזוהו בוודאות בתור . כנראה הכוונה היא שהחזרנו לך ברירות מחדל או משהו..?

בכל מקרה, אם התכנה עשתה משהו שאינו לרוחך, תמיד יש לך את ה-undo.

אני אשמח לקבל עוד מידע על העניין הזה במייל שלי, כדי שאוכל להבטיח שהדבר לא יחזור על עצמו בגירסאות הבאות שלנו.

slax:

בוודאי שאנחנו מתעסקים עם הווינדוס, אחרת לא היינו מתקנים שום דבר! :)

ראה תשובתי ל-dj electric

Mj : חכה ותראה... המסך בהחלט בדרך! אף אחד פה לא עובד עלייך.

tamos:

אין שום בעיה להריץ על עוד מחשב ברשת הביתית שלך, רק לא על מחשב וירטואלי (vmware, virtual pc).

harbringer:

מה ש-mortzking כתב זה מדוייק לגבי ההגרלות:

השבוע זה השבוע האחרון. ההרשמה להגרלה האחרונה תסתיים ב-23:55 ביום שבת, ה-25 לאוקטובר.

סך הכל יהיו 4 הגרלות!

badlands:

פידבקים אפשר לתת באנגלית ועברית, אנחנו מבינים את שתי השפות :)

תודה רבה לכולכם על ההשתתפות!

אלעד

מנהל QA

Reimage

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אלעד,

ניסיתי כבר על שני מחשבים להריץ אץ הבדיקה אבל שניהם נתקעים בדיוק מאותה סיבה (ככה לפחות ניראה לי...)

מחשב אחד היה מחשב ממש מצויין בלי ווירוסים, בלי אנטיווירוס ובלי פיירול והוא היה עם 2GB ,C2D וכו'...

המחשב השני היה עם 256MB ומעבד P4...

שניהם נתקעו מכיוון שמהירות ההורדה הייתה נמוכה (10-80KBs)

כאשר מחשב אחד הוריד על מהירות של 120KBs הבדיקה הגיע ל-45% אבל נתקעה וחייבה אותי להפעיל דרך Safe mod...

בתוכנה יש עדיין הרבה באגים.

נשמח אם תתקנו אותם.

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח עכשיו שאני חושב על זה

אני מרגיש מנוצל... בזכותנו החברה תיקנה את כל הבאגים ויצרה מוצר סופי ברבע עלויות....

סופ'ש הזה אנחנו נשאר עם המחשבים החצי הרוסים שלנו ונצתרך לפרמט בסופו של דבר.

ואני מדבר בתור אחד שאין לו נגן של צפיה ישירה (windows media player)

וה IE החליט להתפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים

רציתי להתייחס לנושא המחיר הרשמי שלנו. נושא אשר לא מעט משתמשים פנו אליי לגביו באופן ישיר.

ריאימיג' נמצא היום בשימוש קבוע ע"י אלפי לקוחות משלמים. כמעט כולם מארה"ב.

אחת החבילות הפופולריות היא דווקא לא של 3 התיקונים (79$) אלא זו של המנוי החודשי. ב 150 $ לחודש יכול טכנאי לתקן 50 מחשבים.

איך זה משתלם?!

אם תיגשו לטכנאי מחשבים בארה"ב עם דפוק - סביר להניח שהוא יבצע גיבוי ויתקין מחדש את מערכת ההפעלה שלכם.אקט די נפוץ גם בארץ...שעה שעתיים עבודה.

על החוויה הזו תידרשו לשלם שם בממוצע 180 $ (!!) . אם אותו טכנאי הריץ ריאימיג' בודד - הוא חוזר שעה מוקדם יותר הביתה וגם כבר החזיר את ההשקעה...

בארץ, חוויה כזו אכן תעלה לכם באיזור ה 150 שקל...

ומאחר שהמחירים שלנו אחידים בכל העולם - ריאימיג' יחזיר את עצמו בישראל רק אחרי כ 4 תיקונים. עדיין לא נורא.

אבל יש סוף טוב!

הנהלת ריאימיג' אישרה הנחה גורפת לכל מי שמגיע מ HWzone .לישראלים בלבד ;)

25% הנחה על כל חבילת תיקונים שמפורסמת באתר!

לקבלת קופון ההנחה יש לשלוח אלי מייל: amit@reimage.com - אני אצור לכם את הקופון ואחזיר במייל.

תודה והרבה הצלחה לכולכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הכריח אותך להשתתף בבטא טסטינג?

אני ממליץ שתכעס על אותו אחד, אפילו תתבע אותו!

רונן, הרגת אותי, אני בוכה פה :lol:

חבר'ה. זה מוצר ייחודי ביותר שאני עוקב אחריו מזה זמן רב. זה בגרסת BETA וגם התוכנה הסופית אינה מוכוונת הרצה על מחשב בריא לחלוטין או כזה שנראה לכם בריא.

זה נועד להציל מחשבים שבאופן דרסטי נהרסו או בכלל לא זזים. מתבצעים המוני החלפות של קבצי רג'יסטרי, ה MSCONFIG נבדק וחלק ממה שעולה עם המחשב כבר לא יעלה איתו וכן, לא רק המחשב, גם אתם תרגישו שינוי במחשב הרוס - לטובה. סה"כ אני הרצתי את זה אצל המשפחה ונהניתי, המחשב מתנהג קליל יותר בלי המון SPYWARE ב MSCONFIG וזה רק קצה הקרחון.

בזכות הניסוי הזה יש לכם גישה לידע שתוכנה כזאת בכלל קיימת וידע זה כח. עכשיו גם פרגנו לכם הנחה די משמעותית כי מה זה 100$ לטכנאי שכל יום מתקן מחשב או שניים אצל לקוח אחר ? וזה לא לכל הישראלים, זה לגולשי HWZONE ככה שצריך לדעתי רק להגיד תודה ש STARTUP ישראלי נכנס לפה עם כזה מוצר ואף עוזר לנו בסוף להרויח ולחסוך בעבודת הטכנאי המון כאב ראש.

מי שלא עבד אצל לקוחות עם מחשבים שמנפיצים הודעות שגיאה על ימין ועל שמאל ופתאום קיבל כלי כזה שבחצי שעה מחזיר מחשב לחיים ומקסימום צריך להתקין או להגדיר משהו קטן פה ושם - פשוט לא יבין עד כמה המוצר הזה מהפכני.

וחוץ מזה, יש כמה חבר'ה שגם קיבלו חתיכת פרסים על הדרך. לא איזה גוף זול מתנה, אלא 4870 או מסך 22 !

כל הכבוד לHWZONE על השת"פ המוצלח. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה בהחלט מוחקת קבצים

היא מחקה לי את הקובץ של המירק, ועד שהובן לאן הוא נעלם...

תוכל לשלוח לי במייל או בהודעה פרטית את ה-path של הקובץ, וגם את שם המחשב כדי שאוכל לאתר את התיקון במערכת שלנו ולהעיף מבט? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח עכשיו שאני חושב על זה

אני מרגיש מנוצל... בזכותנו החברה תיקנה את כל הבאגים ויצרה מוצר סופי ברבע עלויות....

סופ'ש הזה אנחנו נשאר עם המחשבים החצי הרוסים שלנו ונצתרך לפרמט בסופו של דבר.

ואני מדבר בתור אחד שאין לו נגן של צפיה ישירה (windows media player)

וה IE החליט להתפגר.

שי - אני מבין שהפתרון שהצעתי לך לא עבד... לא עדכנת אותי.

זה אולי גם המקום לציין לכולם - אין למחוק את התיקיות C:\rei ו-c:\reimageundo עד שאתם בטוחים שקיבלתם את התוצאות הרצויות.

אם תמחקו - לא תוכלו לבצע undo

[br]פורסם בתאריך: 22.10.2008 בשעה 13:38:56

שלום אלעד,

ניסיתי כבר על שני מחשבים להריץ אץ הבדיקה אבל שניהם נתקעים בדיוק מאותה סיבה (ככה לפחות ניראה לי...)

מחשב אחד היה מחשב ממש מצויין בלי ווירוסים, בלי אנטיווירוס ובלי פיירול והוא היה עם 2GB ,C2D וכו'...

המחשב השני היה עם 256MB ומעבד P4...

שניהם נתקעו מכיוון שמהירות ההורדה הייתה נמוכה (10-80KBs)

כאשר מחשב אחד הוריד על מהירות של 120KBs הבדיקה הגיע ל-45% אבל נתקעה וחייבה אותי להפעיל דרך Safe mod...

בתוכנה יש עדיין הרבה באגים.

נשמח אם תתקנו אותם.

דניאל.

תוכל לתת לי את שם המחשב והתאריך בו הרצת? תודה.[br]פורסם בתאריך: 22.10.2008 בשעה 13:39:58

האם התוכנה עושה לוג למשתמש שאפשר להסתכל אילו שינויים היא עושה לי במערכת ?

כרגע לא, אבל בסוף שלב ה-analyze (לפני התיקון עצמו) יש לך את ה-reimage repair plan שבו רשומים השינויים העיקריים שהולכים להתבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון שאתה אומר שם המחשב?

בקשר לתאריך, ניסיתי לבצע את הסריקה יותר מ-15 פעמים מיום ראשון ועד אתמול (חחח נמאס לי לנסות..)

דניאל.

תלחץ כפתור ימני על המחשב שלי --> מאפיינים --> תבחר לשונית שם מחשב. שם אני צריך את מה שמופיע בשורה "שם מחשב מלא" (אפשר גם רק את מה המילה שמשמאל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...