התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 10 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציוד היקפי איכותי שרבים מזניחים במפרטים שלהם ונשאר רלוונטי המון זמן:

* סט כמו ה-G51 של לוג'יטק או ה-GIGAWORKS של קריאטיב.

* סט מקלדת/עכבר DINOVO EDGE ל- ומנהלים או TARANTULA לגיימרים למשל.

* דיסק VELOSIRAPTOR לפריקים של ביצועים ושקט ובאמת זקוקים לו (נדיר)

* באנדל של מארז P182 עם ספק ENERMAX PRO82+ 525W שיחזיק כמעט כל מפרט כיום ובעתיד בלי בעיה. איכותי, חרישי, קריר וחזק.

* סט לגיימרים כבדים הכולל HEADSET טוב, GAMEPAD, ג'ויסטיק, הגה ומקלדת גיימינג בסיסית.

* מסך 222H של CHIMEI בגלל שלל חיבורי (כולל לממיר) המאפשרים לו לשמש כמסך TV בנוסף.

כל החלופות בסביבות ה-1000-1200 ש"ח בדומה לשאר הפרסים עד כה.

:xyxthumbs:

בקיצור דברים שישארו טובים להרבה זמן לא כמו כרטיס מסך שהואגם מצוין אבל עם הזמן הוא מתחלף (ודיי מהר)... כמו שאר חלקי החומרה..

רמקולים או מסך וכו' ישארו ככל שנרצה בהם אלא אם הם יתקלקלו. ואני אישית הייתי מעדיף ציוד היקפי גם אם הוא עולה פחות מרכיבי חומר למיניהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנו אוטומטית סופרים רק ריצות אשר:

1. ביצעו FIX

2. נתקעו או התרסקו באמצע, ושלא באשמתכם...

ואנא - שלחו לנו כל פידבק או חשש - אנו מתקנים!!

בזמנו ניסיתי להפעיל את REIMAGE במערכת שלי XP.

עשיתי המון טסטים על ה XP שלי, הרכבתי הרבה טלאים של SKIN-ים של ויסטה וכדומה

ומזה למעלה משנה המערכת מקרטעת מבחינת הביצועים שלה אך יציבה ביותר [שום מסך כחול בשנים האחרונות]

אני למשל לא יכול להתקין את Norton Security לאחר שקניתי אותה ויש כל מיני תופעות משונות בהתקנת או הסרת תוכנות

הנובעות כנראה מ Registry "דפוק" אך אני דוחה את הקץ - כי אין לי פנאי כרגע להתקנת מעה"פ מחדש + כל התוכנות שחשובות לי

מה שייקח לי ימים של התקנה.

לפיכך לא היה אכפת לי זמנו [זה היה לפני חודש כמדומני] להפעיל את REIMAGE כי יש לי גיבוי של TRUE IMAGE

וגם מותקנת תוכנת גיבוי / מולטי שיקופים ישראלית RADIX [למי שמכיר] - כך שאני מכוסה.

לאחר שהפעלתי את REIMAGE התוכנה היציגה הודעת שגיאה שלא ניתן להתע תיקון בגלל ZONE ALARM [???]

לאחר שסגרתי את ההודעה התוכנה המשיכה הלאה אך נתקעה כנראה בתהליך זיהוי כל שיש - כי נתתי לה 24 שעות [כל שבת] לעבוד...

אח"כ ביצעתי RESET מאולץ [כי לא יכולתי אחרת] ומחקתי את תיקיית before reimage [נדמה לי] כי לא בוצע כלום....

מה דעתכם, אפשר לנסות מחדש ?

יש תוכנות "המפריעות" ל REIMAGE לפעול ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שהפעלתי את REIMAGE התוכנה היציגה הודעת שגיאה שלא ניתן להתע תיקון בגלל ZONE ALARM [???]

לאחר שסגרתי את ההודעה התוכנה המשיכה הלאה אך נתקעה כנראה בתהליך זיהוי כל שיש - כי נתתי לה 24 שעות [כל שבת] לעבוד...

אח"כ ביצעתי RESET מאולץ [כי לא יכולתי אחרת] ומחקתי את תיקיית before reimage [נדמה לי] כי לא בוצע כלום....

מה דעתכם, אפשר לנסות מחדש ?

יש תוכנות "המפריעות" ל REIMAGE לפעול ??

חיים

תודה על התיאור.

וודאי שאפשר להפעיל מחדש. רק סגור את ZONE ALARM קודם! זו הסיבה לתקיעה.

לפי התיאור של המחשב שלך - רוב הסיכויים שעם סיום התיקון - ריאימיג' תחזיר לך מחשב צעיר ונמרץ!

עמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיים

תודה על התיאור.

וודאי שאפשר להפעיל מחדש. רק סגור את ZONE ALARM קודם! זו הסיבה לתקיעה.

לפי התיאור של המחשב שלך - רוב הסיכויים שעם סיום התיקון - ריאימיג' תחזיר לך מחשב צעיר ונמרץ!

עמית

תודה על התשובה - שלחתי לך גם בפרטי...

אגב, אין סיכון בסגירת ZA בזמן שאני בתיקון REIMAGE ?

המחשב עלול להיות חשוף ללא הגנה במשך כמה שעות ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי, מה כבר יקרה, חצי מהפורום פה בלי שום פיירוואל ואפילו בלי אנטי וירוס.

לפני כחצי שנה בערך עשיתי ניסוי לא מחושב והרצתי מחשב אחרי פרמוט מלא והתקנה נקייה של WIN ללא עדכונים כלשהם וללא תוכנות אנטי-וירוס וחומות אש. התוצאה - תוך כמה דקות המחשב נדבק בוירוס בלאסטר... אמנם בפורום יש הרבה אנשים בעלי ידע טכני אבל ילד בן 10 לא יודע שאסור לו להקליק על כל מיני פרסומות זדוניות שמבקשות להוריד לו סרגלי כלים/תוכנות מעקב/טרויאנים/KEYLOGGERS וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמה ממש הרבה זמן (שנה-שנתיים) ללא שום תוכנת אנטי וירוס ופעם אחת אפילו לא יצא לי להתקל באיזה וירוס שהרס לי את המחשב.

הכלל הוא כזה- אם אתה לא רוצה תוכנת אנטי וירוס אתה חייב לדעת על מה ללחוץ/להוריד בשביל לא להרוס את המחשב יום אחד. יש הרבה שיודעים את זה אבל מי שבא ומוריד ולוחץ על כל דבר שמביאים לו אני הייתי ממליץ לו להשתמש בתוכנת אנטי וירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם עם אנטי וירוס מאז שאני זוכר את עצמי בערך, אבל הוא אף פעם לא היה על מצב "שקט" (אין אצלי דבר כזה "נקה ואל תטרח לדווח", אם יש לי משהו במחשב אני רוצה לדעת עליו) ומעולם לא קיבלתי התראות על , אולי חוץ ממקרים ספציפיים שידעתי מראש שהם חשודים אבל לא היה אכפת לי להריץ כי ידעתי שיש אנטי וירוס שיזהה אם יש בעיה..

בעיקרון על מחשב בדוק ונקי, אני לא רואה סיבה ממשית להשתמש ב-real time protection.. סתם מיותר. מקסימום אם עושים משהו שידוע כבעייתי, אפשר להפעיל באותו רגע.

אני עדיין משתמש בזה, פשוט כי הפגיעה בביצועים לא קריטית מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HWzone יקרים

עוד שבוע עבר, מעל מאה ריצות נוספו להגרלה. לא הרבה הריצו השבוע והסיכויים של כל אחד מכם היו באמת רבים.

הרגע סיימתי שיחה עם גילי לביא. הזוכה החדש שלנו! http://www.reimage.com/HWzone/

מסתבר שגילי נרשם להגרלה ודי שכח מזה... הוא התרגל לתקן מחשבים עם ריאימיג' בשבועות האחרונים בחינם ולא חשב על האפשרות שייזכה על הדרך...

מסך LCD בדרכו אליו...

ההגרלה השבועית האחרונה יצאה לדרך אתמול בחצות.

אני חייב לציין שלמעשה די סיימנו את ייעדי הבדיקות שלנו עם HWzone - ונשאר עוד שבוע בו כנראה לא נשנה הרבה את גירסאות הבדיקה...

את רוב הבאגים שרצינו לתקן כבר תיקנו (מאוד מאוד בזכותכם!)

אז אנא נצלו את ההזדמנות להריץ השבוע תיקונים חינם, זו גירסא דיי דומה לזו אותה אנו מוכרים (ודיי ביוקר...).

כל החשבונות ייסגרו לשימוש בשבוע הבא, מצטער :-\

בהצלחה בהגרלה האחרונה!

עמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...