מכשירים שנרטבו - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשירים שנרטבו

xena

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני מספר ימים נרטבו לי באופן מאסיבי כמה מכשירים חשמליים: מגבר-כוח, פרה-אמפ, אל-פסק, ממיר של יס וטלויזיה. כל זאת בעקבות נזילה מהשכנים מלמעלה. כמות המים הייתה גדולה וחדרה באופן יסודי לכל המכשירים, כך שהייתי צריך להפוך את המכשירים בכדי שמים יצאו החוצה וליבשם בשמש. למרבה הפלא, כל המכשירים עובדים כעת.

מאחר והאשמה היא של השכן, והנזק הוא עליו, שאלתי היא האם יש חשש לנזק לטווח הארוך עליו כדאי שאדע? חלודה וכדומה? אני לא יודע כעת מה לדרוש על הנזק משום שהכל עובד. האם כדאי לקחת את המכשירים לבדיקה?

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , אם הם עובדים מה טוב , בממיר של היס אני ממליץ לך להחליפו מחדש..

בשאר המכשירים נסה לקבל מאותו שכן פיצוי בגין זה

אני הייתי תובע אותו חח

ואם הם עובדים בנתיים זה בסדר אלי המשך הזמן הם יהרסו

מה שחשוב הוא לא להשאיר אותם פועלים ללא השגחה כמו האל פסק למשלצ שיכול לקצר ואף לעלות שריפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לו שמכשירים ניזוקו ואתה רוצה פיצוי

אם הבנאדם ''נבון'' - הוא ירצה לראות את הנזק אשר נעשה ואולי גם למדוד את רמתו (כמה עולה תיקון לבעיה הספציפית).

מה שבטוח הוא לא ישלם פיצוי מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך את המכשיר תפתח ותשפוך 4 ליטר מים שהוא בחשמל זה יתן לו וואחד קצר (כל זה בציניות)

תיהיה בן אדם טוב ואל תיחיה בבצע

תלך לחנות חשמל (מעבדה) שיבדקו ויתנו חוות דעת שהוא ישלם על החוות דעת וזהו אם אין כלום אז בכיף אם יש איזה שהיא בעיה שהוא ישלם אבל אל תיקח "תגנוב" משהוא של ניזוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי,דבר עם השכן,תסביר לו שצריך לבדוק את המכשירים ע"י מעבדה או טכנאי מוסמך על חשבונו .

לדעתי זה הדבר ההוגן ביותר משני הצדדים:

1)אתה לא נדפק ,ואם המכשירים אכן ניזוקו השכן ישלם.

2)אם המכשירים בסדר כל העלות של הבדיקה זה לא הרבה כסף,השכן יעדיף את זה מאשר לחליף לך את כל המכשירים וכל תקופת המגורים שלכם יחד תירקו לפני בפנים.

נראה לי הפתרון ההולם ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות לא לכל מצב בחיים יש פיתרון קל- במצב הזה קצת נדפקת. מצד אחד זה עובד, מצד שני אולי בהמשך יתגלו בעיות.

בסה"כ אם נתת למכשירים מספיק זמן בשמש ואין שאריות של לחות.. ואפילו ניגבת קצת בשביל להסיר ספק, אז לא צריכה להיות בעיה. אבל זה לא שזה קורה כל יום למישהו וניתן לדעת מה יקרה עוד כמה שנים (אני בספק אם זה יהיה כמה חודשים), אם בכלל.

בקיצור, הרכיבים בסדר גמור.. ואני מניח שהוא לא שכן שלך מאתמול, אז תודיע לו שאם יהיו בעיות בעתיד אז זה יצא מכיסו. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות לא לכל מצב בחיים יש פיתרון קל- במצב הזה קצת נדפקת. מצד אחד זה עובד, מצד שני אולי בהמשך יתגלו בעיות.

בסה"כ אם נתת למכשירים מספיק זמן בשמש ואין שאריות של לחות.. ואפילו ניגבת קצת בשביל להסיר ספק, אז לא צריכה להיות בעיה. אבל זה לא שזה קורה כל יום למישהו וניתן לדעת מה יקרה עוד כמה שנים (אני בספק אם זה יהיה כמה חודשים), אם בכלל.

בקיצור, הרכיבים בסדר גמור.. ואני מניח שהוא לא שכן שלך מאתמול, אז תודיע לו שאם יהיו בעיות בעתיד אז זה יצא מכיסו. זה הכל.

אני מסכים איתך

אי אפשר לאבחן תקלה כזאת בכמה זמן המכשיר יחזיק כי זה לא קורה ביומיום וזה לא שכיח כמו תקלות אחרות

אני ממליץ לך ללכת לשכן להגיד לו תשמע מכשיר א' ב' וג' נרטבו אם יהיה להם נזק (יפסיקו לפעול יפעלו חלש יותר וכדומה) שנגרם מהמים בלבד אני רוצה שאתה תשלם על התיקון או על מכשיר חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ציינת גם כמה מכשירים יקרי ערך כך שווה לקחת אותם לבדיקה ודע לך כי קצר חשמלי יכול להביא לשריפה בסופו של דבר...

שאני חושב על זה שוב אני ממליץ לך למנוע את סכנת הנפשות האלה וללכת לבדוק אותם אצל טכנאי מוסמך

אני אישית לא הייתי יושן אם מכשיר כזה אצלי בבית ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...