חולית- DUNE מהם הספרים הטובים בסידרה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חולית- DUNE מהם הספרים הטובים בסידרה?

elyaz

Recommended Posts

כמובן שיש לי את הספר חולית, אותו אני יכול לחזור ולקרוא 20 פעם...

לפני שנתיים בערך או יותר יצאה סידרה של בראיין הרברט (הבן של) וקווין הנדרסון שכללה שלושה ספרים: חולית בית אטריאדיס, חולית בית הארקונן וחולית בית קורינו.

קניתי את שני הראשונים והתאכזבתי קשות! הספרים אמנם נותנים את הרקע להתרחשויות שקדמו לספר חולית, אבל הם כתובים ברמה כ"כ גרועה ש ש ש לא יודע מה.

מישהו יכול להמליץ על ספר טוב בסידרה?

(את משיח חולית גם יש לי ולא כ"כ נהנתי)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן כותב פחות טובה מהאב אבל יותר מעניין (לפי דעתי)

אני מאוד אהבתי את סדרת הג'יהאד אבל אם לא אהבת את סדרת הבתים בגלל הכתיבה לא תאהב גם את זאת

יש ספרי המשך של האב גם לא?

(אם לא קראת אז כול הספרים של אייזק אסימוב מעולים... וגם די מעניין הסדרה של נסיכי אמבר של רוז'ר זילאזני למרות שעוד לא סיימתי אותה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספרים הקודמים נחמדים בתור ספרי הרפתקאה ולא כחלק מסדרת חולית. אני אישית ממליץ על משיח חולית וילדי חולית באנגלית.

לדעתי התרגום לעברית עושה להם עוול. אם אתה כבר קורא את כל הסדרה של האב תקרא את כל מה שהבן עושה רק כדי להשלים חורים

בעלילה ובמיוחד את הסוף (שעדיין לא תורגם לעברית למיטב זכרוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש לי את הספר חולית, אותו אני יכול לחזור ולקרוא 20 פעם...

לפני שנתיים בערך או יותר יצאה סידרה של בראיין הרברט (הבן של) וקווין הנדרסון שכללה שלושה ספרים: חולית בית אטריאדיס, חולית בית הארקונן וחולית בית קורינו.

קניתי את שני הראשונים והתאכזבתי קשות! הספרים אמנם נותנים את הרקע להתרחשויות שקדמו לספר חולית, אבל הם כתובים ברמה כ"כ גרועה ש ש ש לא יודע מה.

מישהו יכול להמליץ על ספר טוב בסידרה?

(את משיח חולית גם יש לי ולא כ"כ נהנתי)

תודה

קודם כל אני מקווה שאתה קורא באנגלית - התרגומים בעברית עושים עוול גדול למקור\

אישית אהבתי את חולית ואת -CHILDREN OF DUNE

קראתי את כל הסדרה אך לא את הבתים - מתעתד לעשות זאת במילואים הבאים... או בחוהמס

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את סדרת הבתים, אבל סדרת legends of dune הייתה חביבה למידי. המשכי חולית של הרברט עצמו די נופלים מהראשון. הם נחמדים והכל, אבל נוטים להתפזר בתוך העלילה, ובין כל ספר (חוץ ממשיח חולית וילדי חולית) יש קפיצה מטורפת בשנים מה שדי גומר את כל החיבור בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...