מדוע לאחר שינוי איי פי במחשב לקוח הICS לא עובד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע לאחר שינוי איי פי במחשב לקוח הICS לא עובד?

1

Recommended Posts

יש לי רשת של שני מחשבים עם , את הרשת עשיתי דרך האשף המובנה של אקס פי אבל אני רוצה שבמחשב השני (הלקוח) יהיה

איי פי קבוע, כשאני משנה את האפשרות מאוטומטי לקבוע ומגדיר איי פי השיתוף לא עובד וה IE לא נכנס לשום אתר.

מה עליי לעשות כדי שהרשת תעבוד למרות שהאיי פי במחשב השני יהיה קבוע? זה משנה איזה איי פי לקבוע במחשב הלקוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר במחשב הקליינט IP קבוע, עם אותו סאבנט כמו בראשון כמובן.

בנוסף, אתה חייב להגדיר Gateway ו-DNS.

Gateway זה הכתובת של המחשב הראשון (ברשת הפנימית).

DNS זה כתובות שרתים של כל ספקית. עדיף להגדיר את הכתובות של הספקית שלך, כי זה אמור להיות הכי מהיר.

תוכל לבדוק מה ה-DNS של הספקית שלך לפי הרשימת כתובות בת'רד הזה, או שפשוט תגדיר את ה-DNSים של Netvision שתמיד עובדים מהר:

Primary: 194.90.1.5

Secondary: 212.143.212.143

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ThePorscher על התשובות המפורטות שאתה נותן לי שתמיד עוזרות :hi:

ואני רוצה להודות לHOLY שגם עזר לי מאוד בעניין אבטחת הרשת שלי למרות שהצקתי לו קצת והוא בכל זאת עזר לי בשמחה :)

תודה :coolman:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ThePorscher על התשובות המפורטות שאתה נותן לי שתמיד עוזרות :hi:

ואני רוצה להודות לHOLY שגם עזר לי מאוד בעניין אבטחת הרשת שלי למרות שהצקתי לו קצת והוא בכל זאת עזר לי בשמחה :)

תודה :coolman:

:smoke:

תמיד יפה לפרגן ואכן הם ראויים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר במחשב הקליינט IP קבוע, עם אותו סאבנט כמו בראשון כמובן.

בנוסף, אתה חייב להגדיר Gateway ו-DNS.

Gateway זה הכתובת של המחשב הראשון (ברשת הפנימית).

DNS זה כתובות שרתים של כל ספקית. עדיף להגדיר את הכתובות של הספקית שלך, כי זה אמור להיות הכי מהיר.

תוכל לבדוק מה ה-DNS של הספקית שלך לפי הרשימת כתובות בת'רד הזה, או שפשוט תגדיר את ה-DNSים של Netvision שתמיד עובדים מהר:

Primary: 194.90.1.5

Secondary: 212.143.212.143

אפשר לידע כללי לשאול מה אלה הDNSים? ולמה צריך להגדיר אותם רק במחשב הלקוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DNS זה שרת שהאקספלורר פונה אליו עם כתובת למשל www.hwzone.co.il והDNS נותן מה הכתובת IP שלו כל זה בגלל שאי אפשר לגשת לאתר דרך כתובת מילולית חייבים לדעת מספרית אז המחשב שלך מברר בשבילך

2. למה צריך להגדיר רק במחשב לקוח? המחשב שמחובר ישירות מקבל אוטומטית כתובת DNS מהספק והלקוח לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...