לעשות כסף באינטרנט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעשות כסף באינטרנט

gtabak_37

Recommended Posts

יש איזהשהיא דרך מומלצת לעשות קצת כסף באינטרנט, ושהכסף ישלח בצזוצן\צ'ק עד הבית, ללא צורך בכרטיס אשראי?

רק דרכים שמישהו ניסה ובטוח שבאמינות האתר, אני פשוט חייב כמה דולרים לביזבוזים.

תודה לעוזרים

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזהשהיא דרך מומלצת לעשות קצת כסף באינטרנט, ושהכסף ישלח בצזוצן\צ'ק עד הבית, ללא צורך בכרטיס אשראי?

רק דרכים שמישהו ניסה ובטוח שבאמינות האתר, אני פשוט חייב כמה דולרים לביזבוזים.

תודה לעוזרים

גל

גוגל אדסנס.

קח דוגמא מחברים שלי שפתחו אתר משחקי אונליין multiplay. אני זוכר יום אחד בחופש הגדול שאחד מהם הביא לשני 250 שקל (הם מתחלקים חצי חצי באדסנס, ככה שיוצא שבחודש הם עשו 500 שקל).

כמובן שזה מצריך השקעה, אתר טוב עם פרסומות שאנשים יקליקו עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ניסיתי וגם לא אנסה.

אבל נראה לך שבאמת יש כסף בחינם? בלי לעשות כלום? נראה לך שאם היה דבר כזה לא כווולללם היו מרוויחים ככה המון כסף?

הכל בולשיט, הכל עבודה בעיניים והכל שקרים.

לך תמצא עבודה נחמדה (גם אם אתה קטין, יש לחלק פליירים ועוד המון דברים) ותרוויח כסף בכבוד וביושר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בחינם? בנאדם שנגיד יושב על המחשב שעה ועושה דבר שהוא לא אוהב או לא מעניין אותו ומצליח לקבל עליו צ'ק של 20 שקל לשעה תכלס עובד. אם יש כאלו דברים (ואני לא מדבר על עובדי-הייטק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה בחינם.

אתה לא עובד בעבודה מסודרת, אתה לא יודע בישביל מי אתה עובד ברוב המקרים, שלא נדבר על זה שחסרים לך מליון ואחת פרטים.

ברוב המקרים ה"עבודה" מאוד קלה, המשכורות מפתות יחסית - בקיצור, סתם בילבולי מוח. אין כסף שגדל על העצים - כדאי לאנשים ללמוד.

מזכיר לי את האנשים שמתלהבים בטרוף כששומעים שיש פלאפון בחינם, חינם חינם. עד ששומעים שכדי שהוא יהיה בחינם צריכים לדבר ב-X כסף ולעשות ככה ולהתחייב וכו' וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על אנשים שמקבלים צ'קים בדואר מאתרים כאלה. יש גם את השיטה שלאחר שתירשמו אל אתר מסויים הוא פותח על גבי המסך שלכם פס בעובי של כשני סנטימטרים עליו יתרוצצו פרסומות. אינכם צריכים להקיש עליהם או להסתכל בהם (אלא אם כן זה מעניין אתכם) פשוט תנו לזה להתרוצץ ותמשיכו לגלוש באשר אתם. אתם צוברים נקודות שבכל חודש מתרגמים אותם לכסף, מגיעים לשלושים דולר מפנים בקשה לחברה והצ'ק שלכם בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשי שמקבלים על זה כסף אבל לא בגלל שהם צופים בפירסומות אלה בגלל שם קונים נשים שצופים בשבילם ובשביל זה צריך להשקיע כסף.

העסק הזה סובל מהרבה בעיות , גם אם תקנה "חבילת אנשים" היא יכולה לא להכניס לך כסף כי יכוללהיות שקניתה "אנשים מתים".

או נגיד ואתה נירשם לאתר לאתר "אמין" כל שהוא הוא יכול ליפול אחרי שבועים וללכת עם כל הכסף שצברתה.

בקיצור לא התנסתי בתחום הזה אבל חקרתי אותו לעומק. לא שווה את הזמן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על אנשים שמקבלים צ'קים בדואר מאתרים כאלה. יש גם את השיטה שלאחר שתירשמו אל אתר מסויים הוא פותח על גבי המסך שלכם פס בעובי של כשני סנטימטרים עליו יתרוצצו פרסומות. אינכם צריכים להקיש עליהם או להסתכל בהם (אלא אם כן זה מעניין אתכם) פשוט תנו לזה להתרוצץ ותמשיכו לגלוש באשר אתם. אתם צוברים נקודות שבכל חודש מתרגמים אותם לכסף, מגיעים לשלושים דולר מפנים בקשה לחברה והצ'ק שלכם בדרך.

אני חייב לראות בעצמי

יש לינק לאתר המדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אתר מצויין ומוכר מאוד לפי מה שהבנתי, אבל הוא לא עובד לפי האינטרנט אלא לפי הודעות SMS. כל פעם שאתה מצרף חברים תחתיך, והחברים שצירפת תחתיך מצרפים עוד חברים תחתיהם וככה הלאה, אתה מקבל יותר ויותר כסף.

הסבר על השירות אפשר למצוא כאן:

http://gtabac.*צונזר*/ViewPage.asp?contentkey=11

אשמח מאוד מאוד אם תרשמו דרכי, ואם תצרפו חברים דרכיכם אז תקבלו יותר כסף!

gtabac. smser. co. il

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gtabak_37 ,

תראה, באתרים הללו אתה תעשה "כסף" אבל ברגע שתרצה לקבל אותו הם יסגרו לך את החשבון בטענה שעברת על אחד מהחוקים שלהם, וכך כל הזמן שלך על הצפייה בפרסומות יילך לשווא(וזה יהיה הרבה זמן כי תרוויח גרושים).

אז לא צפייה בפרסומות ובטח גם לא מילוי סקרים אם נתקלת בזה.

מה כן?

יש לך את שאתה יכול לפתוח חנות שם להזמין מספקים את המוצרים ולמכור אותם באיביי.

.

אתה יכול להיכנס לתחום תוכניות השותפים שאתה מפנה לקוחות שיירכשו מוצרים ואתה מקבל על כל רכישה עמלה(וזה לא MLM).

אבל זה כרוך במחקר שוק,גודל נישה,ביקוש ונפח חיפושים,איתור אתרים עם תוכנית שותפים,כמות אחוזי ההחזרה,בדיקת תחרות,בניית אתר ממוקד ולפי כללי ,מיקור חוץ אם צריך,בניית קמפיין פרסומי בGOOGLE YAHOO, ADCENTER ואז אופטימיזציות של הקמפיינים לראות מה עובד ומה לא עובד,ספליט טסטים של מודעות,דפי נחיתה. ויש עוד הרבה דרכים לשווק מלבד פרסומות ממומנות במנועי חיפוש כמו פייסבוק,שיווק דרך מאמרים,רשימות דיוור,SEO ועוד ועוד

יש לך גם תוכניות אדסנס של אבל שוב זה לא סתם להרים איזה בלוג עם 2 מאמרים לשים פרסומות ולצפות להרוויח,תצטרך לבחור נישה ,לספק באופן קבוע תוכן מקורי אכותי שקשור לנישה,לדעת לבחור את מילות המפתח, תנועה כי תנועה=כסף וגם אחוזי הקלקות על המודעות שלך שהם יתורגמו ליותר כסף.

וכמובן לא לשכוח שצריך להצהיר הכנסות לרשויות המתאימות. בקיצור זה עסק לכל דבר ולא איזה סתם צפייה בפרסומות ויאללה מתחילים לספור את הדולרים.

צריך להשקיע הרבה זמן ,וכסף עצבים ואכזבות עד שמצליחים. ולהיות מוכן להפסיד סכומי כסף בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...