Bux.to מה זה בעצם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bux.to מה זה בעצם?

achiya1

Recommended Posts

1. אני מכיר את האתר... נחמד.. סביר... אבל מכניס הרבה cookies..... >:(

2. המטרה היא להירשם וללחוץ בהצעות כל יום, לחקות 30 שניות כל הצעה ולעבור לבאה..

3.אפשר לעשות איתו כסף, בהתחלה לוקח המון זמן אבל אם אתה משדרג את החשבון אז אפשר להרוויח מהר יותר...

4. אני לא יודע אם הוא הכי אמין אבל אני כבר הרווחתי משהו כמו דולר ואז הפסקתי.... לקח המון זמן... :bash:

5.אני לא אוהב נקניקיות! ;D

יום טוב גם לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך חשבון פייפאל. ה "אימייל" שמבקשים הוא המייל של חשבון הפייפאל שלך.

אפשר להרוויח שם כסף, אבל גם אחרי השקעה של חודים שלמים וצירוף אנשים, אני אתפלא אם תגיע ליותר מ 10 דולר בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תוכל להרוויח מהאתר הזה רק אם תשקיע בו... זה משב90 אחוז מהפרסומות.

אתה יכול לקנות אנשים שלא רשומים תחת אפ חד כאילו הם נירשמו תחתיך ואז לקבל כסף על הלחיצות שלהם...

אני וחברים שלי פתחנו כזה "עסק" ופירסמנו במירק והגענו ל40 דולר בערך... השקענו אותם באתר ובסוף יצא שמתוך 20 איש 15 AFK.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוך חודשיים הגעתי ל-10$, והנה הפרטי תשלום:

Date Amount Method Status

Saturday 23 Feb 2008 08:58 PM $ 10.37 AlertPay Pending Audit

כמה נחמד, עברו 217 ימים (כ-168 ימי עבודה) ועדיין לא קיבלתי תשלום. באתר מוזכרים 40 ימי עבודה.

ואני לא לבד, יש עוד אינספור משתמשים שמתלוננים שלא קיבלו תשלום שביקשו לפני שנה+, זה למה הם נעלו את הפורומים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה שנקראת MULTICLICKER היא לוחצת על הפרסומות במקומך אוטומאתית אישית פתחתי 11 משתמשים בPAYPAL ובBUX.TO ונתתי לMULTICLICKER לעבוד בתוך שבוע הסגתי 300 $ אכשיו קניתי בזה CECK P162 מEBAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה שנקראת MULTICLICKER היא לוחצת על הפרסומות במקומך אוטומאתית אישית פתחתי 11 משתמשים בPAYPAL ובBUX.TO ונתתי לMULTICLICKER לעבוד בתוך שבוע הסגתי 300 $ אכשיו קניתי בזה CECK P162 מEBAY

אוקיי, נניח ויש לך 20 פרסומות כל יום (יש רק 11) ו-100 משתמשים (במקום 11 משתמשים), אתה משיג ליום אחד 20$, בתוך שבוע יש לך רק 140$, איך לאזעזל הגעת ל-300$ בתוך שבוע?

830897176dad55f068doae3.jpg

וגם ככה שזה לא חוקי, עדיף שתערוך את ההודעה שלך כדי למנוע לעצמך את הבושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...