סקר "ריטינג" ראלטי של חברי האתר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר "ריטינג" ראלטי של חברי האתר

stone cold

האם אתם צופים בתוכניות ראלטי ?   

130 הצבעות

1. 1. האם אתם צופים בתוכניות ראלטי ?

• מעביר ערוץ או זורק משהו על הטלוויזיה שיש ראלטי
    • לא
    • תוכנית ראלטי אחת כל פעם
    • 2-4 תוכניות ראלטי כל פעם
    • סופר טרול של תוכניות ראלטי צופה ומתעדכן בכל פיפס אפשרי

Recommended Posts

פעם דווקה הייתה תוכנית ריאלטי ממש טובה, משהו JHOE. מישהו שהלך לתוכנית ריאלטי למציאת אהבה, ובסוף הסתבר לו שכל התוכנית היא זיוף אחד גדול, כולם שחקנים, הכל מבויים והוא בעצם התוכנית האמיתית. מישהוא זוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס הריאליטי הכי אמיתי זה 'המופע של טרומן' :D

יואו, עשית לי טוב על הלב! סרט ממש מצוין שבא להראות באמת את "האח הגדול" שמנסים לחכות היום בטלויזיה. ג'ים קארי עם החשביה המשוגעת שלו וצורת המשחק בטובה שלו עשו את הסרט הזה לאחד "ה"- שראיתי בשנה האחרונה למרות שהסרט לא היה אייכותי איפה שראיתי אותו(מבחינת תצוגה).

בנוגע לריאלטי. הריאלטי היחיד שיצא לי לראות זה אני והעולם סביבי- כל מה שבטלויזיה סתם חיקוי עלוב של המציאות. הכל פה ראיליטי, מגוגל שעוקבת אחרינו והמצלמות בצומת שמצלמות אותנו והצבא שאוסף מידע על כמעט כל תושבי המדינה וזה באמת ריאליטי (אח גדול).

בזמנו היתה תוכנית עם אושרת קולטר שדיברה על "האח הגדול " וכל מה שדן בזה..

קיצר- חוץ מכמה סדרות בהוט אקסרה (אני רואה עכשיו סדרה חדשה וטובה בשם "גריק" שהיא ממש נחמדה) ותוכנית בשם קייל XY שהיא לגמרי מדהימה והיא שודרה בערוץ 3 והיפה והחנון הישראלי שמצחיקה בגלל הבנות הדפוקות וכל הקטע הישראלי אני בקושי בקושי רואה ..

זה היה קצת ממה שעולה לי בראש בנוגע לנושא והסוגיה.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תוכניות הבישול הן נחמדות, אבל הן בהחלט כמעט ולא קשורות ל"ריאליטי", חוץ מזה ואולי עוד מספר מצומצם הן נחמדות ונחמד "להתקע" עליהן בזבפזופ בין הערוצים, אבל כל השאר זבל.

תעזבו רגע את תוכניות הריאליטי, שמתם לב שבזמן האחרון הטלוויזיה רק יותר ויותר יורדת ברמה? ערוץ 2 ו10 בזמן האחרון נותנים הרגשה שהם כאן רק כדי לעשות כסף (אני מדבר על זה שכששידרו את העניין עם רוז עוד כמה פסיכופתים קיבלו רעיונות, והמטומטמים שעורכים את החדשות אפילו הראוו דעות של פסיכולוגים ופסיכיאטרים שהם טענו את זה! ואני מאחל למישהו שיודע במקרה השני שהבין שזה בגללו והשיך לשדר בגלל רייטינג עתיד דומה לשל הילדים המסכנים האלו), או הקטע עם הLHC שכולם רואים את זה מהפלאפון ובוכים:" לאאאאעעעעע למה סוף העולם?!?!" (למרות שזה היה די מצחיק), בכל מקרה מה שאני מנסה להגיד זה שמעניין אותם כסף יותר מתמיד ולא מעניין אותם אם ימותו עוד כמה ילדים בשביל רייטינג וכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם דווקה הייתה תוכנית ריאלטי ממש טובה, משהו JHOE. מישהו שהלך לתוכנית ריאלטי למציאת אהבה, ובסוף הסתבר לו שכל התוכנית היא זיוף אחד גדול, כולם שחקנים, הכל מבויים והוא בעצם התוכנית האמיתית. מישהוא זוכר?

היה גם משהו בארץ שדן שילון הכין

אבל זה די נכשל עד כמה שזכור לי

לקחו איזה מישהו ואמרו לו שבחרו בו להיות חלק מתוכנית ראלטי

שבפועל צילמו אותו

אבל זה היה משעמם ורדוד ולערכתי העיפו חלקים "מגניבים" גם כי זה היה שערוץ 2 היה נורמלי יותר

וגם בגלל שהבן אדם היה נשוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלוויזיה זה מדיה רדודה, פעם בשבוע במקרה הטוב יש איזה סרט מעניין או פרק בסדרה שהיוצרים כבר יודעים שהם לא תלויים בכסף והם יכולים לעשות מה שהם רוצים.

ריאלטי זה כאילו בא לשבור את הקטע, אבל זה בדיוק כמו לשים פורנוגרפיה עם לבוש. ואנשים בולעים את הצואה התרבותית שהטלוויזיה זורקת כמו ילדים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...