על גזענות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על גזענות

HaEsrimVeArba

Recommended Posts

אנשים שכחתם שיש יש סכסוך קשה בין הערבים ליהודים ?

השאלה שלכם תיהיה רלבנטית שיהיה שלום בין העמים ..

צריך לשאול אחרת , " האם תיהיה מוכן להתחתן עם גוייה ? "

אני : אם היא תתגייר אין לי בעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין קשר לדת ואומנה, הדיון כאן על גזענות, אני אחכה לראות אם היו עוד תגובות ואשיב .

udi: חח ידידי אז עכשיו היא יהודיה אחרי שתתגייר.

"השאלה שלכם תיהיה רלבנטית שיהיה שלום בין העמים " . מה זה שייך? אם יהיה שלום אז הם לא ישארו גוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"השאלה שלכם תיהיה רלבנטית שיהיה שלום בין העמים " . מה זה שייך? אם יהיה שלום אז הם לא ישארו גוים?

זה בקשר לטענה על ZAM שלא מוכן להתחתן עם ערביה , לכן אמרתי שצריך לשאול את השאלה "האם אתה מוכן להתחתן עם ערבייה ? " שיהיה שלום .

כי כרגע זה סיפור מהפטרה של שבת להתחתן עם ערביה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא באמת גזען, הוא פשוט לא בקטע של המנהגים הערביים כמו רובנו.

שוב, אם תכיר בחורה פצצה, אישיות כמו שצריך, חכמה, יפה, דואגת בלי מבטא או כל דבר מוזר אחר. אחרי סקס על הבוקר היא תגיד לך שהיא ערביה.

אז אתה לא תגיד לה שרק בגלל שהיא ערביה לא ילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל הפולחניות הטיפשה שהתפתחה סביבו ולדעתי כוונתו המקורית הייתה- "אתם כולכם פאקינג אותו דבר! למה אתם מחפשים סיבות להתבדל ולהיות מיוחדים?!

איו אני מעוניין במין אנושי חד גוני, רובוטי ואפור - המין האנושי מחולק למאות ואף אלפי תת קבוצות שמחולקים לעוד ועוד ועוד קבוצות.

כן, אני מיוחד - כי אני בא מעם שקיים אלפים בשנים, עם שיצר את ספר הספרים ואת אמות המוסר המודרניות - עם שגורש ממולדתו ושב אליה עטור עלי דפנה(ומתישהו, ב"ה, גם עלי זית).

גם אדם ערבי הוא מיוחד - בא מעם נומדי שהישגיו בתחום המדעים והמתמטיקה מגמדים את האדם הלבן והעליון כביכול בעשרות מונים, עם ששייך לדת האדוקה ביותר בעולם אך בכל זאת אחת הפופלריות ביותר בעולם. ועוד ועוד.

אנחנו מיוחדים, אתה בדרכך ואני בדרכי, ואל תנסה לשנות אותי - אל תנסה להפוך אותי אלייך ואותך אליי.

הייחוד והשוני במין האנושי לא מחייבים חלילה וחס לשנוא את האחר או לאהוב את ה"דומה" יותר מאשר את עצמך, אבל הם קיימים ואין לי שום צורך ושום רצון שהם ייעלמו, אותם הבדלים נפלאים שעושים אותנו אנושיים.

אם לאדם חשובה המורשת של העם שלו והייחוד של העם/דת שלו זכותו המלאה לא לרצות להתחתן עם מישהי מרקע שונה.

קרא לזה גזענות, אני קורא לזה הזכות לבחור - חירות. חירות האדם, האנושיות בבסיסה.

אני למשל לא הייתי נותן למשהו כמו מוצא אתני של בחורה לעמוד בדרכה של אהבת אמת, אבל גם זו בחירה אישית - והבחירה הנכונה בשבילי היא לאו דווקא נכונה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה במיוחדים לא הייתה שבני אדם הם אותו דבר בלי שום גיוון וייחוד, אלא שהם מייחדים את עצמם מאחרים בכך שיוצרים הבדלות לא רציונאליות, למשל

על בסיס דת. עם אינו מיוחד, הוא חושב ככה כי כתוב בספר מסוים. הוא מיוחד בדרכו, זה אין ספק אבל הוא ממש לא עם נבחר ויותר טוב מעמים אחרים.

גישה זו היא יהירה ושחצנית וגם היוותה לא פעם אחת סיבה למה עמים אחרים בעבר לא חיבבו אותנו. אל תטעו, מוסלמים ונוצרים לא יותר טובים מיהודים. אבל גם

לא להיפך. כל עם וההיסטוריה שלו.

ושוב פעם למען המגיבים הבאים : דעתי היא דעתי בלבד ואני לא מנסה לשנות את הדעה של אף אחד. כל אחד שיעשה מה שטוב לו ובלבד שיהיה שלם עם החלטותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...